wc umbes, VÄGAAAAA KIIRE <!

see võib tunduda naljakas ja feikteema, aga tegelt see pole. igaljuhul kirjutan nii nagu asi on.
ma pole 2 päeva s!tale saanud, ja täna sain lõpuks siin kodus, s!ttusin nii palju et nüüd on see wc potis ees ja pott umbes, kuidas ma selle ruttu sealt ära saaksin? nagu tõesti väga kähku, vähem kui tunni ajaga. palun vastake kiiresti :(

Re: wc umbes, VÄGAAAAA KIIRE <!

Tegelikult vaevalt sinu väljaheide poti umbe ajas, tavaliselt ajab wc poti umbe paber - kui seda visatakse sinna liiga palju. AGa see selleks. Sa võid ju käe näiteks mitme kilekoti sisse panna ja siis selle sealt välja võtta, ka koerte väljaheidet koristatakse nii, nii et pole siin midagi nina krimpsitada, eriti, kui sul on hädaolukord. Kui oled ära võtnud siis keera lihtsalt kilekott teistpidi ja viska minema(mitte wc potti enam).

Re: wc umbes, VÄGAAAAA KIIRE <!

okei, klaarisin selle jama ära :) kilekottidega sain selle sita sealt kätte. ema tahtis vennalt juba küsida et mis seal wcs toimund on, arvas et vend tegi selle sinna, aga ma hakaksin ruttu vennaga oma pluusist rääkima, sest muidu kui ema oleks talt seda küsind, oleks vend vastand et tema ei tea midagi ja siis oleks tulnud välja et mina olen selle kõige taga :D
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”