Minu vend kritiseerib .

Nimelt mul on selline mure , et minu vend alahindab mind . Ükskõik mida ma ka ei teeks , ta kritiseerib ja värki . Hiljuti värvisin enda pea oranžiks , ning ühel hommikul tulin ma tema tuppa ( kuna siin asetseb arvuti ) siis hakkas ta rääkima midagi sellist , et '' sa oleks nagu auto alla jäänud , sa oled rõve , sa ei saagi endale kunagi poissi , sa oled kohutav friik , keegi ei tahagi sinuga suhelda '' jne . Ma ei teinud sellest välja , kuid nutuklimp kippus ikka kurku . Vastu ma ei taha talle hakata , kuna ta on minust 3 aastat vanem (17) ise olen 14 . Aga kõige hullem selle asja juures on see , et ma vahest ikka nagu plahvatan ja karjun talle midagi vastu , kuid siis tuleb ema vahele ja hakkab sammuti mind kritiseerima . Tavaliselt lõppeb see sellega , et vennal on õigus , kuigi vanaema kaitseb mind omalmoel , kuid jah . Suht raske on . Aidake palun , õelge mida ma tegema peaks , kui selline asi kordub taaskord ?

Re: Minu vend kritiseerib .

mul vennaga samasugused suhted, aga kritiseerime nüüdseks vist mõlemad üksteist. samas saame vahepeal ikka läbi ka, nii et ilmselt teie ka ja see ongi tavaline õdede-vendade suhe, et alati läbi ei sa :) see, et ema alati nn venna poolel on, on ilmselt natuke su ettekujutus ka, kuna neid hetki, kui ta pole kellegi poolel või on sinu omal sa lihtsalt ei panegi tähele :)

ja see venna sõim on niii tuttav, kuigi mul noorem vend :D alati just kui ka juuksed roosaks või orantsiks vms olen värvinud, siis selline sõim :D

Su vend oleks justkui veel pubekaeas. Tal peaks mõistust olema, mitte käituma nagu mingine tiinekas, kes kritiseerib või mõnitab. Ära tee temast välja ja saada pikalt - ära näiteks üldse suhtle temaga. :)
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Minu vend norib samamoodi aga no mitte ikka nii räigelt ,et ma ei saa kunagi poissi jne.Ta lihtsalt kui ma meigin siis ta tuleb ütleb:,,No topi ikka meeter näkku , no panepanepanepane veeeeell!!''
Üldiselt ma mõistan ta nalja ja kas ei tee välja või saadan kadakas* ja lähen eluga edasi.
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.

Aga miks sa lased endaga nii teha ütle ikka vastu nagu näiteks, et sa vana kondiklibu piilu peeglisse ja siis tule minuga mölisema. Ning kui ema midagi ütleb siis vasta, et ta ise alustas ja sina l6petad. Tavaliselt ütlen selliseid asju mingi 17 aastastele poistele kui nad julgevad mölisema tulla ja on selline ütlemine toiminud küll.

Sellisel puhul, mina kirjutan näiteks vennast mingi hea teksti, kus on tema head omadused (neid tal jagub), viha taandub suhteliselt kiiresti.
(Jaanikaolen postiga seoses) Seda ma ei kujutagi ette kui mingid suvakad suured sõimama tuleks, selle eest hoolitseb mu venna XD Minu vend on isegi ütelnud, et ainult temal on õigus minuga möliseda :lol:

riiva ta ego, usu, see töötab nagu kellavärk :D
leia mingi nõrk koht ja tee mingeid halvustavaid remarke. Kui ta hakkab rusikatega vehkima, siis saad naerda ta üle ainult, ära jäta sellist muljet et sinuga võib niisama kobiseda.
Kas tal tüdruk on? Kui on siis võid talle rääkida - see on võrreldav variandiga "kaikaga impotendiks". Kui pole siis võid just seda nina alla hõõruda.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”