õde ja mina koos

pole tegelt mingi suhtlemisprobleem, lihtsalt tahaks nõu. et me õega näme suht harva, mingi kuus korra, et siis kuus saame olla mõned päevad järjest koos, siis on ta kodus, muidu ei ole. aga kui ta on kodus, olen ma koguaeg arvutis. või mitte koguaeg, aga jah, põhimõtteliselt koguaeg. ma näen teda nii harva, ta on mu arust kõigelahedam inimene. meil on hea huumor, koguaeg saame naerda. ta on minust 11 aastat vanem muidu . sel ajal kui ma olen arvutis , tahaks ma tegelt olla oma õega. niiet mul ongi küsimus, et mida me koos teha võiksime? palun andke palju ideid (:

Re: õde ja mina koos

no k6igepealt oleneb kui vana sa ise oled...mida vanemaks sa saad seda rohkem tekib teievahel side..nt ise olen 14 ja vennaga 12 aastat vahet,me saame väga hästi l2bi yksteisega AGA me näeme kah suht vähe sellepärast et ta t66l,s6pradega jne...kuid siiski j2tkub tal aega ka natuke minu jaoks..tavaliselt 6petab ta mulle autos6itu(l2heme kuhugi maa koha lähedale ja seal seletab kuhu minna, mis teha jne)soovitan leida yhiseid huvisid nt :mootrorattad,tehnoloogia jne...ka kysi mis ta vahepeal teinud,on ta midagi huvitavat näinud ja kas kuskil midagi huvitavat ka toimub...rohkem ei oska kahjuks n6u anda :roll:
Tuulekene puhus vabalt, õhus lendas prahti.

Re: õde ja mina koos

Mul on oma õega sama suur vanusevahe. 11 aastat. Oleme ka väga lähedased. Kui 16 sain, siis ta hakkas mind vahel endaga pidudele kaasa võtma. Sain siis tema sõpradega ka tuttavaks. Enne seda häbenesin neid. Mul oli kombeks ka vaheaegadel õel külas käia. Lihtsalt olin tema juures. Viitsin aega tema töö juures, käisime teatris, kinos, kolasime poodides. Mina elasin siis provintsis, tema pealinnas. Ta näitas mulle linna. Siis ei olnud veel arvuti aega ning ühine tegevus oli telekas. See, et sain lihtsalt temaga koos olla oli hea. Kummaline, et ma ei mõelnud kunagi mida teha või kuhu minna temaga. Tal oli enamuse ajast kiire tööga. Põdes isegi, et minuga midagi ette ei võta. Aga mulle piisas lihtsalt koos olemisest ja lobisemisest. Mida vanemaks olen saanud, seda suuremaks sõbrannadeks oleme saanud.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”