vendd :/

Mu vend on 15. ma 16. mu vend on alati minuga nii ülbe. koguaeg sõimab ja solvab. vahest on ka normaalne. tahan teada kas ta vihkab mind või milles asi? mingi pubeka värkk?? Ta nagu üldse ei hoooliks. Ma ple talle midagi teinud , tahaksin lihtsalt et ml oleks vend kes minust hoolib ja kaitseb ja niii. mida tehaa?? mis ta viga on?

Re: vendd :/

kelllli kirjutas:Mu vend on 15. ma 16. mu vend on alati minuga nii ülbe. koguaeg sõimab ja solvab. vahest on ka normaalne. tahan teada kas ta vihkab mind või milles asi? mingi pubeka värkk?? Ta nagu üldse ei hoooliks. Ma ple talle midagi teinud , tahaksin lihtsalt et ml oleks vend kes minust hoolib ja kaitseb ja niii. mida tehaa?? mis ta viga on?

küsi ta käest..
aga ma arvan ikkagi et tal see pubekas...

Re: vendd :/

Kuidas sa reageerid tema käitumisele? Ehk saab ta inspiratsiooni järgmiseks sõimamiseks või siis teda rahuldab see, kuidas sa reageerid vms.

Mul on endal tuttavad õde ja vend ning nemad ülbitsevad ja sõimavad teineteist pidevalt. Hoolimata sellest on tõsistel aegadel nad üksteise vastu üles näidanud hoolivust ning austust. Ma usun, et kui keegi peaks sulle halba tahtma, siis võid sellest oma vennale rääkida ning kindlasti ta aitab. Edu sulle. :)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”