Õde

Selline asi siis, et mu õde on 13. Saab kohevarsti 14. Ja... ta on ilmselt ka pubeka eas, aga pmst kõik halva elab ta minu peal välja. Kui talle tundub, et ma teda vaatasin teistmoodi- olen ma nõme lehm kes ta elu ära rikub. Kui me teeme ema ja vanema õega nalja ja nö tögame üksteist pisut ja korra vb mainime teda ka, siis ükskõik kes meist, tema süüdistab mind, mina olen see, kes nõme on. Kõiges, kui ma ei aita teda, kui ma ütlen midagi tema meelest solvavat, kuigi 99% teised naeravad selle kui nalja üle või ei näegi asjas midagi solvavat. Ja see ei pruugi olla isegi tögav. Nt kui ma ütlen tere talle, võib ta vabalt öelda, et mis mul viga on, miks ma nii ülbelt seda tegin.
Meil on osad asjad kahe peale, nt föön. Ja mina ütlen alati, et paneme selle riiuli peale, siis ei pea keegi hommikuti otsima vms. Ja ta lihtsalt ei pane... Ja täna hommikul ma otsisin mingi 15 minutit fööni tema asjade seast, kui tema magas ja õiendas et ära kolista, otsi ise tropp. Ja selline suhtumine kõige pealt, hoolimatus :S
Ja see on kurb, kuna ma võtan kõike hinge. Ja ma tahaks oma õega läbi saada, kui filmides saadakse hästi läbi,sõbrannad saavad enda õdedega... Ja mul pole kedagi sellist. Nt üks hommik ta magas, jalg teki alt väljas. Ja ma mõtlesin et kiusaks natuke nalja pärast, ja nagu katsusin jalatalda mingi kassi mänguasjaga, et kõdi oleks :D Ja tema hakkas täiest kõrist karjuma...
Ema ei tee midagi, kuna õde pubekas ja see "läheb üle". Isa on nkn õe poolt, väiksest saati kõiges juba olnud, ema teab seda ka. Aga miks mina pean niipalju kannatama? Ma ei oska midagi teha ka - käitun hästi, ta sülitab selle peale, bitchida vastu mingit aega saan, aga ma ei taha lõpmatult. :( Ma juba ootan, et ma saaksin välja kolida, kuna ma lihtsalt ei kannata enam :(

Re: Õde

hmh.. hakka talle võibolla vastu..? ütle mingi näiteks et, mis sul viga on , pubekas, mida sa kõik minukaela ajad , miks sul iga väikse asja peale ülbitseda kohe on vaja? mis sul on tõesti mingi nii nõrgad närvid, et iga pisemat nalja ka välja ei kannata?
ja lõppu lisa näiteks et ''loodetavasti sa saad sellest oma pubekaeast varakult/kiiresti lahti .. ''
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”