oksendan oma venna pärast! :S

mul on hetkel nii halb tuju kui üldse olla saab.
ma just natuke aega tagasi oksendasin...lihtsalt lükkasin näpud kurku ja oksendasin ning
vaid sellepärast mida mulle minu vend ütles ning kuidas ta seda ütles. pole mõtet küsida kas see on normaalne või mitte.
ma tean et pole. kuid mida saan ma teha,kui keegi ajab mu nii vihale,et mul sees lausa keerab? :roll:
Suvel armastus ja
praktika,
talvel koolitöö ja
taktika.

Re: oksendan oma venna pärast! :S

mul oli lihtsalt tema pärast niii halb olla,et ma tundsin et ma ei suuda. ma tean et imelik,aga nii see on.
ta helistas mulle oma sõbra juurest ning küsis kus ma olen. ma ütlesin et sõbranna juures.
ta ütles:,,10 min. pärast oled kodus!''
mis kõige nõmedam-kell oli alles 20.50 ! ning ma olin oma naabri juurest,kelle majast minu majani kõnnin ma umb.
30 sekundit!
peaks vist mainima,et tema jutud ajavad mind alati oksele, ta lihtsalt ei lase mul elada.ma ei või isegi koduhoovis olla,kui
kell on 21.00!
ma ei tea miks ma iga kord sunnin end oksendama,kuid peale oksendamist,on poole parem olla.
üks asi ajab mind veel vihale-nimelt see,et ta on täisealine ning mina ei tohi talle midagi öelda.
Suvel armastus ja
praktika,
talvel koolitöö ja
taktika.

parapluie kirjutas:mul oli lihtsalt tema pärast niii halb olla,et ma tundsin et ma ei suuda. ma tean et imelik,aga nii see on.
ta helistas mulle oma sõbra juurest ning küsis kus ma olen. ma ütlesin et sõbranna juures.
ta ütles:,,10 min. pärast oled kodus!''
mis kõige nõmedam-kell oli alles 20.50 ! ning ma olin oma naabri juurest,kelle majast minu majani kõnnin ma umb.
30 sekundit!
peaks vist mainima,et tema jutud ajavad mind alati oksele, ta lihtsalt ei lase mul elada.ma ei või isegi koduhoovis olla,kui
kell on 21.00!
ma ei tea miks ma iga kord sunnin end oksendama,kuid peale oksendamist,on poole parem olla.
üks asi ajab mind veel vihale-nimelt see,et ta on täisealine ning mina ei tohi talle midagi öelda.
kas sa tulid siis sellel kellaajal koju?
kas su ema kah teab kuidas ta käitud vä?
aga las ta kirjutab siis siia ma tahaksin temaga rääkida

jah tulin küll,kuigi mitte kedagi peale minu vanaisa polnud kodus.
mida sa teise küsimusega mõtled? ma oma emale sellest rääkida ei saa,tõesti ei saa,kuna ta ei usalda mind ning
pealegi olen ma viimasel ajal väikese isuga ning kuidagi kõhnemaks ka jäänud.ta arvab et ma meelega ei söö jne..
kahjuks pole see võimalik...(temaga rääkimine)
Suvel armastus ja
praktika,
talvel koolitöö ja
taktika.

lihtsalt ma ei tea mida teha...
kui ma vastu hakkan,siis mu vend kas lööb,ähvardab või sõimab.
palun üritage vähem küsimusi esitada ja rohkem nagu öelda,kuidas ma saaksin nende usalduse võita
või siis teha nii,et ma kella 9-ks kodus ei peaks olema(või et vähemalt laup. õhtul saaksin kauem õues olla)
Suvel armastus ja
praktika,
talvel koolitöö ja
taktika.

parapluie kirjutas:kuna mul oli täna vanaisa kodus,siis vend ilmselt helistas vanaisale ja ütles,et ta vaataks kas ma olen kella üheksaks kodus
(sest tavaliselt mu vend teeb nii...)
ja mu ema ütleb sama- isegi NAABRI juures võin LAUPÄEVA ÕHTUL kella 9-ni olla.
mu vend ei usaldaks siis mind enam üldse...
miks ta siis teeb nii?
tema ju ei saa sind nii käsutada!
seda võib su ema teha, ja väljas võib ju yldse kella ......-ni olla(ei mäleta seda kella aega milleni võib alaealine olla)

Eesti Vabariigi lastekaitse seaduse § 23¹ lg 2
Alla 16-aastasel alaealisel on keelatud viibida ilma täiskasvanud saatjata avalikes kohtades kella 23.00-6.00. Ajavahemikus 01.06-31.08 on alaealisel keelatud viibida ilma täiskasvanud saatjata avalikes kohtades kella 24.00-5.00.
kuid siiski-pean ma siis oma emale vastu hakkama ?
Suvel armastus ja
praktika,
talvel koolitöö ja
taktika.

Sinu vend hoolib sinust =) Mõtle mis sel kellaajal võib juhtuda ? Nii et ikka parem kui tuled natukenegi varem koju kui vaja ! Iga nurga taga võib tulla keegi õudne koletis vastu ;d

Et praegu tundub see sulle nõme ja jälestav aga kui juhtub mingi õnnetus või midagi kes siis süüdi jääb ? Ikka sina sest sa ei tulnud varem koju.

Ja nende vendade käitusmise peale ütlen seda et see on tavaline. iGa vend ütleb oma õele halvasti ;S Et lihtsalt ignoreeri seda , ta lihtsalt hoolib sinust !!=)

Edu ;***
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

Ma soovitan sul vennaga rääkida. Sa nüüd kindlasti ütled et see on võimatu aga ta on siiski Su vend ja ma usun et ta kuulab Su ära. Räägi, et ta ei pea Sulle helistama, et sa kell 21.00 kodus oleks, sest Sa tead, et pead selleks ajaks kodus olema. See tundub raske Sulle kindlasti, kuid ole mõni kuu isegi varem kodus, siis Sa võidad ta usalduse nind ehk hakkad temaga paremini läbi saama. Siis on ka suurem tõenäosus, et ta lubab Sul kauem väljas olla kui küsid.

Üldse ma tegelikult ei mõista, miks Su vend sind nii käsutab? Proovi emale rääkida, lugesin et ta ei usalda Sind, aga proovi ta usaldus võita.

ütlesin talle eile,et alaealised võivad õues olla kuni kella 23-ni.
teda see ei huvitanud,ta ütles et ma pean ema sõna kuualama(ja ema on ka nõus arvamusega,et kell 21 pean olema
kodus)...
veel ütlevad nad,et õues läheb pimedaks ja sellepärast ei või ma kaua õues olla.kuigi huvitav miks siis suvel
pean ka kell 21 kodus olema? :/
igastahes...tänan vastuste eest,eks ma siis proovin rääkida ...
Suvel armastus ja
praktika,
talvel koolitöö ja
taktika.

Võibolla on asi nende usalduses. Minu ema lubab mul olla kasvõi öö läbi väljas, aga seda koos sõbrannadega. Üksi ta mind ei laseks, ma ise vist ei läheks ka. Kas sinu vanemad teavad kellega sa läbi käid enamasti, või kellega sa õhtuti väljas ringi käid? Sa võid ju oma vanematelt küsida, kas nad ikka usaldavad sind. Ja võibolla võiksid natuke rohkem aru anda neile oma tegemistest, kui nad aru saavad et sa ei tee mingeid pahandusi ega midagi, siis äkki nad lubavad sul rohkem väljas olla.
Kunagi ei tea, millal jõuab kätte aeg...

Oksendamine ei ole hea mõte,isegi siis kui sul paha on.See võib harjumuseks tulla ja tead et okse kahjustab hambaid ja nii võid sa hammastest ilma jääda üldse? Hambad lihtsalt kuluvad ära.Sest hape hävitab ju.Seega ära seda tee.
Räägi vanematega,et mis sa teha saaks,et sa saaksid kauem väljas olla? Soovita neile näiteks et sa helistad neile pärast 9 sat iga täis tund.Igatahes tuleks see lahti rääkida,aga no peredes tihtipeale ei osata seda,et kuulatakse üksteist.
Ähvarda venda politseiga ,su vennal ei ole õigust vägivalda kasutada.Kuigi kui vanemad on sinu ta hoole alla andnud siis on tal õigus sind õigeks ajaks koju saada.
Ja kõik see käib kasvatuse juurde,et sa sõna õpiksid kuulama.
Aga jah nagu eelnevalt siin küsiti,miks nad ei usalda sind,millega sa hakama oled saanud?
Üksindus

Tead, ma arvan, et lihtsalt minegi kella üheksaks koju. Mina pean ka alati kell üheksa koju minema, hoolimata nädalapäevast, mõnikord ka varem, kui on midagi vaja teha. Emal on Sul ka õigus, igasugused inimesed liiguvad ringi. Ta kardab Sinust ilma jääda ja kuna ta on Sinu lapsevanem ja Sina oled alaealine, siis on tal õigus öelda, mis kell pead kodus olema. Vend küll ei tohiks käsutada, aga see ei loegi, sest ema arvab samamoodi.

Edu!

Nüüd siis, pool aastat hiljem, vastad talle? :D Kuigi, jah, on väga võimalik, et probleem pole veel kadunud.

Omast kogemusest võin rääkida, et väga tüütu on, kui oled tüdrukuga väljas ja ta peab 20.00 juba toas olema. Kusjuures vanemad veel helistavad iga poole tunni tagant, kui ise ei helista, et kus ta on ja kellega. Ma ei saa aru, koostavad mingit statistikat asukohtade ja isikute kohta või? XD

Mul oli kunagi umbes sama teema aga noo nata teistsugune: oli nii et mamps hellas ja ütles:,,tuled koju või helistan politseisse!''noo mina muidugi hakkasin jala koju minema oli suvine aeg nii ja siis olime sõpsidega veel siis ja nurgatagant hüppas välja mingi pervert ja võttis mu kinni siis viis mu paarsammu edasi ühe treppi peale ja hakaks mul riideid seljast võtma. aga ühel olid kontsad jalas ja virutas jalaga teatud kohta ja too pervert käis käna ma võtsin ta õlle pudeli ja hakaksin talle seda pähe valama kui pudel sai tühjaks hakkasin ma teda sõimama seal ja ähvardasin mendi kutsuda noo ja ta hakkas kartma ja lidus minema. mina läksin kaah rahuliklut koju ja teised kaah. igatahes järgi mõelda oli see nata naljakas aga 90% kartust nii et võiksid jah varem kodus olla. see oleks ohutum ikkagi:))
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik

Minuarust väga nõme põhjus miks oksendada...Sellepärast ,et ei saanud kauem olla...Vanemad vennad alati mölisevad jne.Aga nende puhul see nagu näitab ,et ta armastab sind.Minu vend norib mind ka iga asjaga aga just vott täna ta rahustas mind ja rääkis minuga korralikult ja muretses mu pärast ja helistas mulle 100 korda.:)
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”