Minu vend

Tere, tere!

Ma olen küll vanem, kui enamus siin foorumis viibijaid, aga mure sisuliselt sarnane.
Minu vend...21 aastane.
Iga päev on purjus, varastab isa tagant, valetab, sõimab vanemaid...täiesti süüdimatu kuju. Paar korda on end üritanud ära tappa. Läheb juba 3 korda 11 klassi. Ei tööta. Ei suuda püsivalt töökoha hoida. Pikim töökoht 1 kuu. On räägitud temaga 100 korda, on teda viidud psühholoogi juurde jne.
Mul vanematest kahju, sest neil mõistus otsas. Ma näen kuidas nad iga päev kannatavad selle pärast, aga enam midagi teha ei oska. On üritatud teda isegi viimases hädas kirikusse viia jne. Meie õed oleme üritanud temaga rääkida jne.
Mitte miski ei aita.
Äkki oskate veel midagi soovitada? Tõsiselt mõistus otsas.

TA on täielikult ennasthävitav...ja sõltub oma sõpradest väga. Teeb kõike mida sõbrad ütlevad. KUidas tema enesehinnangut tõsta?

Tean, et praktiliselt oleme õige aja mööda laskunud...aga äkki annab veel midagi ette võtta.

suured, suured tänud!

njah...

Selline noormees tuletab mu naabripoissi meelde...
kes on praegu samavana kui sinu vendki..21 aastane
Eelmine aasta võttis ennast kätte ja lõpetas nüüd see aasta siis 9da kl ära... õhtukoolis...ja nüüd käib 10das.
Enne oli samasugune,jõi kogu aeg,tarvitas narkootikume ja käis kahtlases seltskonnas ringi...tegi pättust,sai trahve jne
Vanemad tundsid tema pärast suurt muret ja tema kaks õde ka...
KUid alati on talle kõike võimaldatud ja lubatud...
raske probleem küll,kuid ega keegi talle aru pähe ei saa panna,kui ta ise seda ei taha...
Naerata, see teeb päeva natukenegi rõõmsamaks:P
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”