APPI | õde lööb vist külge :(

asi algas siis sellest, kui ta soomest eestisse tuli (ta käib siin nagu päris isal külas koolivaheaegade ajal ), ja see suvi oli teistmoodi. ta tahtis minuga nagu rohkem koos olla ja küsis isiklikke küsimusi minu kohta ( nt: kas mul läheb kõvaks tema peale, kui tihti üldse kõvaks läheb, mitu korda rahuldan ennast nädala jooksul jne.) siis ükspäev ta käis linna, tuli tagasi, oli uued riided omale ostnud, ma arvasin et suht normaalne ju et tüdrukud ostavad uusi riideid jne. aga ta ostis mingi liibuva särgi , mis toob rinnas hästi esile :oops: ja siis mini teksa lühikesed püksid, siis tuli istus minu kõrvale ja pani oma käe minu jala peale ja küsis, et kas ta on ilus ja et kas on hea tunne, kui ta oma käe paneb minu sääre peale. siis ma vaatasin nii totaka näoga otsa, nagu oleks ta keegi võõras ja nagu ei teinud temast väljagi, istusin ja vaatasin telekat edasi. lõpuks kui õhtu jõudis kätte, siis küsis, et kas ta võib minu kaisus teki all magada. ma ei vastand midagi ja ta ei tulnud ka vägisi minu tuppa. igale poole kus ma läksin tuli ta kaasa, ja hoidis minu käest kinni, kuigi ma seda ei tahtnud. siis kõik arvasid et mul uus tüdruk jne ... vastik nagu mõelda õde / või hoopis tüdruksõber :( . aga õnneks on ta nüüd läinud, koos oma asjadega aga ei tea kui kauaks äkki tuleb veel tagasi, sest soomlastel algab kool alles augusti kuus.
Keegi äkki aitaks selle murega, mis teha ja nii, ilma vanema või psühhiaatri või mingi teise inimeseta. et nagu mina ise teeks kõik talle selgeks, et ei tekiks piinlikkust nt: ema, isa ees :( või siis kellegi teise ees.
ahjaa seda kah, et minu kasuisa on tema päris isa. aga, mul kasuisa ja minu päris ema on abielus, ja sellepärast ongi ta vist mul nagu poolõde või niii...

siis msnis saadab südameis ja musisid ... see onn nii masendav ja milline häbi... hea et mul enda arvuti on, muidu oleks suur jama, kui vanemad seda näeksid :(
ta ise on 14 aastane, ma 16 a. kasuisa on 35 ema vist 34 vist.

(ohh kus sai alles pikk tekst kirjutatud, aga loodan et saan tagasisidet selle kohta, et mis teha sellise probleemiga :( ja ruttu :( sest ma ei tea kui ruttu ta võib tagasi juba tulla :!: )
Elu Võib Iga Hetk Otsa Saada, Niiet Jälgige Mis Te Teete Ja Mida Te Ei Tee !
Olge Alati valmis Et Järgmine Hetk Teid Enam Ei Olegi Olemas.
Pilt

Re: APPI | õde lööb vist külge :(

JustEatIt kirjutas:Päris jõhker olukord.14 ka...Ütle talle ''Rahune maha nagu,osta aju'' orsmth.
ütlesin talle, et ma ei taha teda, et ta on mu õde, siis ta nagu ikka, et ah mis siis, ega see ju ei sega midagi, kui austraalias isa ja tütar olid vahekorras, miks siis õde ja vend ei tohi lihtsalt käia. aga mina selle peale, et ma ei taha teda, ta on liiga pealetükkiv ka :?
Pilt

malle. kirjutas:Lihtsalt ütle et sa pole huvitatud ja kui tuleb käst kinni võtma ja värki siis tõmba käsi ära. Bloki hullult ja värki.
oleks see vaid nii lihtne ta tuleb tagasi nagu bumerang, ainult et üritab 2x rohkem. ja see on nii tüütu, aga jah, blokkisin ta emaili, reidi, msnist ära
loodan et ta niipea ei tule tagasi, või kui tuleb, siis tuleb terve mõistusega.
Pilt

prägu saatis õde just SMS-i ja küsis miks ma ta ära blokkisin, et kas ta ei ole piisavalt ahvatlev. ja kirjutas juurde : Päike ja kuu, taevas ja maa. Tahtsin lihtsalt öelda, et sind armastan ma...
mis te selle jutu peale kostate nohh :( telefonist pole võimalik suht saatjat blokkida.. aga uut numbrit ka ei akka otsima :( mul sama nr juba pea 4 aastat olnd, liitumisega ja puha . APPIIIIII MU ÕDE ON NII kadakas*, KUIDAS TA EI SAA ARU , ET MA OLEN TA VEND JA VENDA EI TOHI ARMASTADA.. !!!
Pilt

JustEatIt kirjutas:Aga äkki see on lihtsalt õe ja venna armastus,ja teeb nalja.Kawaii!
veavalt, kui ta käe mulle sääre peale pani ja küsis minu kaisus magada... tavaliselt 14 aastased ei taha 16 aastase venna juures magada hehe.. :lol: ta on natuke kiiksuga kah :x
Pilt

JustEatIt kirjutas:Kas ta mingeid rohtusi ei pea võtma muidu?Ütle talle et kui ta normaalseks ei muutu siis paned vanematele kitse.
pole eriline kitse panija aga nüüd natukeseks küll rahu, kell suht palju ka juba ;)
ja vaevalt teda huvitaks see kitse panemine :x
Pilt

JustEatIt kirjutas:Kui sa vanematele räägiksid sellest olukorrast siis sina saaksid vähemalt rahu temast ja vanemad tegeleksid edasi imo.
ega jahh, präg kõik magavad öösel nagu ei tea ommikul räägin eks vaatab mis siis saab :x
Pilt

Merit kirjutas:Tüdrukul on puberteet peal.Ja tundemaailmad vist sassi löönud.
Kuid ära ise ka nii häbelik ole.Kui Sa talle korralikult EI ei ütle,siis ta jääbki nii käituma.
kui ma ütlen EI siis ta hakkab pärima et miks et mis viga et kas ta pole ilus ja nii...
proovisin seda moodust juba . aga siis suu kinni mul, nagu ei oska vastata talle, kui vastan imelikult hakkab ta ülearu lootma. ta täielik kiiks, ei aitand see vanematele ka rääkimine, ema isa ütlesid mul täna ommikul, et tal selline aeg et küll üle saab sellest :x
ma ei taha teda ennem näha, kui ta normaalseks tagasi muutub :evil:
Pilt

parapluie kirjutas:ütle talle,et sa ei armasta teda.ütle et sul on oma tüdruk.
eira teda,ütle et ta endale poisi otsiks...
see olukord võib olla tõesti masendav,kujutan ette.
ütle talle,et sa tõesti ei meeldi mulle.
ja su õde ei löö VIST külge vaid seda ta teebki!
aga mul ei ole tüdrukut :/ no vähemalt mitte veel, tal pole kunagi oma poissi olnud ja ta ütles et ei hakka kah olema.
Pilt

parapluie kirjutas:ja kas sinu ema on ka tema ema?vb on ta sulle ainult kasuõde,kui teil on ühine ema siis on ta sinu poolõde
ei minu ema ei ole tema ema, tema isa, on minu kasuisa

noh kasisa tegi oma endise naisega lapse ära tuli tema siis minu ema tegi lapse kellegi teisega ära ja lahutas, ja kolis mul õe isaga kokku ja abielu kah...
Pilt

parapluie kirjutas:oh,kohutav :(
mida see puberteet ikka teeb :D
aga sa võid valetada,et sul on tüdruk,ta ju ei tea kas tegelikult on.
ütle,et sa ei taha oma tüdrukut petta.
hmm no siis te veresugulased vist pole.aga ega see tore ei ole,kui sa sugulasele meeldid...
noh ma olen rääkind et mul on tüdruk ja et temast( õde ) ei ole ma huvitatud. siis ta solvus ja kõndin minema, aga järgmine päev tuli uuesti agu oleks kõik ühest kõrvast sisse ja teisest välja läinud :(
aga veresugulased kohe kindlasti ei ole.
Pilt

parapluie kirjutas:räägigi iga päev talle sama juttu-sa ei ole temast huvitatud.kasvõi aita talle poiss leida.
küsi,kas tal sõpru ei ole,et koguaeg sinuga tahab olla.
on ja meeletult kohe, aga ta ütles et tal nendest ükskõik :x käisime isaga tal kooli lõpetamisel kah paar kuud tagasi, siis ta nii rõõmus et ma kah kaasa läksin. ta kutsus õhtul jalutama, ma läksin kaasa, sest tal oli sõbranna kaasas, suht ilus oli ka janii a tahtsin tal sõbrantsi natuke rohkem tundma õppida ;)
Pilt

parapluie kirjutas:loodan et tal läheb see iga üle.
ja nagu ma aru saan,siis hetkel ta ju teie juures ei ole?
räägi tema sõbrannadega,kui te veel jalutama peaksite minema.küsi neilt,et kas ta üldse teistest
on huvitatud.
ta jahh praegu läks ära vanaema juurde, ja isa rääkis mul et ta läheb tagasi soome, kuina ajab mulle ligi , aga ma kardan jõulu vaheaega juba :( siis tuleb ta tagasi jälle :( ja vaevalt ta mõne kuuga niipalju muutub. aga selle sõbranna irci ma sain teada, aga ei mäleta enam :/ pean uuesti välja uurima.

ja tal see sõbranna on soomes, käisime soomes jalutamas, mitte eestis.
Pilt

parapluie kirjutas:vb on ta jõuludeks kellegi leidnud.
ja kui sa ei taha et ta jõuludel sulle ligi ajaks,otsi endale mõni lähedane sõbranna
või tüdruk,kelle saad jõuludeks enda juurde kutsuda.siis näeb ta tõesti,et sa ei ole temast huvitatud,
ja ma arvan et ta ei tuleks teid kahte segama :)
aga jahh mul suht võimatu tüdrukut leida, sest ma üldse ei otsigi, asi alges sellest, et ma sain 3-4 aastat tagasi korvi, noh tolle tüdruku käest, ma arvan et sa tead ja sellest ajastr peale ei ole ma endale kedagi uut otsinud. üritasin klõssiõde sebida, aga too läheb ära tartusse trefneri günasse ja ütles et ei tuleks midagi välja :(, siis pidime järgmine nädal tüdrukutega viljandi minema niisama grillima üks sealt täiega meeldis/meldib, aga jäeti ära, sest pooled hüppasid alt ära :(
Pilt

lihtsalt unusta see,et sa kunagi korvi said.kui sa uuesti ei proovi,siis sa ka ei leia.
küsi nendelt tüdrukutelt,kas vahest veel mõnda pidu pole.las nad kutsuvad sind ka.
kas sa elad tartu lähedal?
ja kui sinu klassi keegi uus tüdruk tuleb,võid ju proovida temaga sebida.kasvõi mõne
kooliõega
Suvel armastus ja
praktika,
talvel koolitöö ja
taktika.

parapluie kirjutas:lihtsalt unusta see,et sa kunagi korvi said.kui sa uuesti ei proovi,siis sa ka ei leia.
küsi nendelt tüdrukutelt,kas vahest veel mõnda pidu pole.las nad kutsuvad sind ka.
kas sa elad tartu lähedal?
ja kui sinu klassi keegi uus tüdruk tuleb,võid ju proovida temaga sebida.kasvõi mõne
kooliõega
ei ela tartus ;) lõuna poolt olen.piiri äärest
ma mõtlesin kah sellele, et kui keegi tuleb, siis äkki sebib ära janii ;) aga ühel poiss juba olemas ta suht kobe kah ;) teisel kah poiss ja kolmandal kah poiss :( aga rohkem ma eitea kes tulevad nagu. loodame et tuleb veel muidu oleks täielik jama majas :(
Pilt

parapluie kirjutas:ütle,et nad rohkem tüdrukuid kutsuksid ;) võibolla saavad sind aidata,ütle et sa otsid ka endale tüdrukut
_
aga ma ei tea kuna nad uue korraldavad, et nagu seekord jäeti ära :(, kuna ei tulnud piisavalt kokku alguses pidi 5 tükki tulema, aga vist 2 või 3 oli aind nõus lõpuks. ja ma ka ei teadnud kindlalt, et kas vanemad lubavad, viljandi suht 40 kilti siit :/ ja paariks päevaks :(
Pilt

parapluie kirjutas:sel juhul pead ise korraldama.kasvõi selle sõbraga kes sul seal on.
võid ju ka tüdrukutele öelda,et sulle meeldiks kui nad mingisuguse peo vms korraldaksid.
võibolla võtavad sind kuulda
pidu suht rahulik. seal enamus on sellised, kes ei joo ei suitseta ei laamenda, ( mina ja üks teine aind erandid) aga pidime niisama õhtuti lükke ümber istuma ja päeval karjääris ujumas käima, mulle üks meeldib sealt täiega, aga üks poiss "räige" armukade, armastab seda sama tüdrukut , kuigi see poiss ei meeldi dudrukle :/ poiss on suht nagu sõber ei taha talle haiget kah teha, et tüdrukuga ise sebima hakata :(
Pilt

parapluie kirjutas:niiet teile meeldib mõlemale sama tüdruk...ilmselgelt on ta selle vastu kui te käima hakkaksite,
kuid kui sa sellele tüdrukule rohkem meeldid,siis miks mitte?
su sõber peaks sellest aru saama
ma tsiterin tema ja enda utuajamist msnis :
tema: mida sa teeksid. kui raili sind sebiks ?
mina:aga... ma ei teaks mis ma teeks
tema: sebiksid vastu ?
mina:ma ei tea sest ta ju ei sebi mind hetkel
tema: aga kui sebib ?
mina: sa ajad mind naerma :D
tema:sebid vastu ?
tema: hea sõber oled ikkka kyll siis
mina: irw.. ära eee ennatlikke järeldusi
tema: võtaksid ta minult ära ?
ja siis lõppes ära ta logis välja.
Pilt

parapluie kirjutas:kas raili on tüdruk :D (imelik küsimus jah),järgmine kord ütle:,,ennem sebin teda,kui et sind.''
väga nõme,et ta sinuga niimoodi flirdib :S tuleta talle meelde,et sa oled ta kasuVEND
ma olen talle korduvalt ütlen et ma olen ta vend(mitte kasuvend) aga teda eriti ei huvita see, kuna ta tõi loli näita austraallasest, et isa seksis oma tütrega.
jah raili on tüdruku nimi. ilusa tüdruku nimi ;)
Pilt

parapluie kirjutas:ütle talle et see isa oli pervert :D ,sest see pole normaalne! ega sina ei ole ju verepilastaja nagu mingi
välismaalane...
ma ei viitsi seda foorumit koguaeg vaadata.
võibolla räägime msnis?võin sulle enda msni anda
foorum ongi selleks, et anonüümne olla, aga msnis ei saa olla :/ sest ma ei taha eriti, et sellest keegi mu sõber janii teada saab
Pilt

Sa peaksid talle otse ja konkreetselt ütlema mida sina sellest asjast arvad ja nii, sest see pole ikkagi normaalne. Ütle näiteks: Lõpeta see külge löömine, ma olen su poolvend mitte mingi suvaline poiss. Või siis, et Mine arene väheke :D Aga sa võiksid seda natuke kurjalt õelda siis ta saab aru, et sul on ikka tõsi taga ka :)
Rumalad ei andesta ega unusta, naiivsed andestavad ja unustavad, targad andestavad, aga ei unusta. T.Szasz
Ära lükka homsele neid tegevusi, mida saaks lükata ülehomsele. Mark Twain

kui miski ei tööta siis ütle talle lihtsalt kurjalt, et sul on juba keegi olemas keda sa armastad ( ja kui sul pole siis ütle ikka) siis ütle et ta sind rahule jätaks ja sõima läbi :D ähvarda :D.. okok nali aga või siis kui sul näiteks tüdruk on siis mine ta juurde kuidagi jasiis oma tüdrukuga seal teed omaasju nii et tema saab vihaseks :D..

sõima teda igatmoodi , ülba & nt. kui ta talvevaheajal peakski tulema ja ikka samasugune on , ära suhtle temaga , kui ta asteba jälle oma käe sulle põlvele võinii , ütle talle : " kadakas* , mingi värd oled ? sa üldse loogiliselt ka mõtled ? " :D . ülba niihullult kui saad , ja ma arvan , et siis jätab ta sind rahule . edu talvel , sulle . :D
pidage meeles , et kõik on sündinud võrdsetena !

sorri ma saan aru, et sinu jaoks on olukord vastik , aga ma sain vastuste põhjal suht naerda sorri . : ( aga , sebi reidist mingi suvakas endale jõuludeks või siis jah , ütle , et sa oled gei :D , siis ta peaks aru saama . või lihtsalt ütle talle et jäta rahule mind ja ära lase teda enda lähedale janii , ma ei tea, lükka ta eemale või jookse eest ära kasvõi :D . Muud nagu midagi pähe ei tule , äkki tulen ise su juurde jõuludeks ? :D:D . ( see oli nali . )

emn , väga haige . Mul oli ka kunagi juhus , kui mu hetkel 18 a vend , tahtis pm ila panna , aga ta oli täis ka , ja see andestatud värk .
sellega seda võrrelda ei anna. Lihtsalt sõima tal nägu totaaalselt täis , räägi , et ta sinujaoks liiga noor vms , kui naerma hakkab ja ütleb , et sorry 2 a suur vahe vms ? ütle , et ei 2 a pole suur vahe , lihtsalt sinu arust käitub ta lapsikult jne. Pole sinu maitse. hakka , räigelt vastu talle, sa pead selle 14 a tati paika panema. kui ta midagi jälle üritab vms , siis ütle et ou tont , mida sa teed ?! ole hästi ülbe jne . naera ta üle , tee mõnitavaid komplimente jne .. see teeb väga haiget 14 a tüdrukule jne . aga see aitaks , ma usun. :)
everything is OK. cauze , i just love u .

Tundub karm, kuid tahad temast lahti saada...
Ütle talle otse näkku, et ta on kole Ta ei huvita Snd absoluutselt. Ta on kole ja kõik. Sa ei hakkaks teda mitte kunagi vaatama, ka siis, kui ta oleks viimane naine maamunal. Sa tahad endale ilusat tüdrukut, aga tema seda ei ole.

Kujutan ette, et see riivab teda palju. Aga olen ka aru saanud, et teda ei peata miski ja samuti ei huvita teda ka miski.
Oled üritanud heaga. Nüüd proovi halvaga. Ka siis, kui ta solvub ja haiget saab. Kunagi ta mõistab seda. Ja kui mitte, vajab ta vist natukene abi.

Edu Sulle!

Räägi temaga omavahel, räägi mida sa tunned, ütle et sa oled mu õde ja sa armastad teda kui õde, ütle talle et sul olemas (kui onn) , ütle talle kõikilusti kenast välja. ära ainult häälttõsta, räägi lihtsalt rahulikult. No ja kui ta ei kuula, siss hakka temast natukene nagu eralduma, nagu mitte otseselt eirama, lihtsalt, püüa temaga mitte niiväga koos olla , mine nt kellegi poole ööseks vahepeal, võimaitea.
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”