Re: vend

See et ta elab teiega , selles ei tohiks midagi imelikku olla . Aga kuna sa viitad arvutimängudele , siis eeldan et ta mängib neid 24/7 ja ei suuda endale tüdruksõpra leida . Ei tea , peksmise kohta ei oska midagi öelda , tavaline venna - õe ( venna ) vaheline suhe :)
Räägi siis lihtsalt emale , venna probleemid ära , Äkki ema paneb talle aru pähe , sest noliferid imevad :/

Selles, et ta kodus elab pole midagi eriti imelikku. Ega asi nii ei käi, et kui 18 kukub, siis kolitakse minema. Probleemi tagamaid ei tea nii et siin on raske midagi öelda. On tal kool pooleli jäänud, käib ta tööl? Tõenäoliselt on tal siiski soov omaette olla, kuid see pole nii lihtne kui sa arvad. Oma elamise soetamiseks tuleb palju vaeva näha, ka korteri üürimine on väga kallis. Pealegi on ju vanematekodus elamine lihtne - pole muret kas elektriarve saab õigeaegselt makstud, toit on laual jne. Inimese üks tähtsamaid vajadusi on turvalisusevajadus ja kodus elamine pakub talle kahtlemata kindlusetunnet. Küll saad sellest ise aru kui ükskord sinnamaani jõuad. Iga inimene saab erineval ajal emotsionaalselt valmis kodust lahkumiseks.

Miks on arvutimängude mängimine probleem? Mehed mängivad neid keskeani ja edasi, sinul ei olegi vaja aru saada miks (samamoodi nagu mehed ei taipa miks naised pidevalt šoppavad vms). Kas teil on ühine arvuti ja tema mängib kogu aeg ning sinul ei ole võimalust arvutit kasutada vms? Sa pead probleeme täpsemalt kirjeldama.

See, et ta sind peksab ja käperdab ei ole kindlasti normaalne suhtlemine venna ja õe vahel. Kisklemist tuleb ikka ette, kuid kindlasti ei peaks 20aastane mees kätt noorema õe vastu tõstma. Sa peaksid emaga sellest tõsiselt rääkima.

Chikita12 kirjutas:No nkii, ma sain sust väga hästi aru, aga räägi emale, või kellegile, selline inimene tuleb anda ülesse politseisse,
Ma olen ise sarnase olukorraga kokku puutunud ja võin veendunult öelda kahte asja. Esiteks: politsei ei tee koduvägivalla suhtes eriti midagi (kui just väga tõsiseid kehavigastusi pole esile kutsutud). Ja teiseks: ema ei lähe oma last niisama politseisse andma, ka siis mitte, kui ta ise samasuguse füüsilise ja vaimse vägivalla all kannatab. Selleks, et ema oma lapse kohta politseisse avalduse kirjutaks on midagi PALJU enamat vaja. Kurb, kuid nii see on. :(
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”