keegi ei hooli?

tahaks kellegi targa inimesega rääkida oma muredest, sest kodus see pole mul võimalik, ma ei või midagi öelda kogu aeg saan haiget ja keegi ei taha hoolida minust. üks kõik mida ma ütlen ütlevad vennad mulle ole vait. kui nad kaklevad ütlen ärge kakelge siis nad ütlevad ole vait ma sinuga ei räägi, kuigi mu eesmärk on et vaikus oleks mitte mingi kaklemist. mul on nii vastik sest keegi ei kuula mind

jah ei oska aidata, kahjuks :( vähemalt ei kasuta keegi sinu suhtes füüsilist vägivalda, loodan vähemalt
igatahes püüa vastupidada sest elu sakibki 110-ga ja tekitab masendust... :cry:

Re: keegi ei hooli?

Sama siin kogu aeg keelan oma õdesi ja vendi aga nad ikka kaklevad ja müravad.

Aga nuh tegelt midagi ei saa ette võtta ka kuigi nad ise pupeka eas..
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

indrek004 kirjutas:rääkige siis minuga. ma suudan teid vb aidata, ma ei tea selle tarkuse lkohapealt, selle otsustate teie. aga pm-st lisage mind msni ja ssiis rääkige ära mulle oma mured.

Nagu daa ma arvan et sellest pole kasu . Mu vennad ja õed kaklevad ikka edasi .

indrek004 kirjutas:jh aga sina sinul hakkab loodetavasti kergem. aga sa vöiksid neil lasta kakelda, kyll nad kunagi järele jätavad,

Minul hakkab kergem kui sinuga msn räägin xD

Heh kaklevad jah nii kaua kuni veri väljas>>

indrek004 kirjutas:ma psyhholoog aind et raha ei vöta kuna ma veel harjutan et paremaks saada, aga anna körvakiil vennale, ikka siuke mis paneb mäletama,

Sina ja psyhholoog.Luba ma naeran XD

Nii kasulik nõuanne-.- Noot

Miks mina peaksin vägivaldne kohe olema o.O

indrek004 kirjutas:sul on ju mingi probleem. ma vöin kyll olla 13 aga ma arvan et ma targem kui sina,

Ja ongi mul probleem. See et sa oled veel väga algeline psühholoog siis o.Õ

Sina ja minust targem muideks ma 15 ei teaks et sa minust targem oled siis : D

indrek004 kirjutas:mata ja kooli asjades vöid olla targem, aga mitte mingites emotsionaalsetes asjades, mida sa minuga öiendad mina olen siin et inimesi aidata mitte et kakelda teiega siin,

Nuh näed ise ka tunnistad et mina olen targem=)

Ammugi ma ei õienda proovin sind aitada et sul ka mõistus ikka pähe tuleks^^
Ja ma ei kakle kellekagi.Ise veel soovitasid et lööksin oma venda....

-.-

Arvad tõesti et ennem löön oma venda kui räägin o.Õ

No anna andeks nii vägivaldne ma kahjuks pole. Ikka sõnadega püüan hakkama saada.

indrek004 kirjutas:jh aga kui miski muu ei aita siis tuleb ju. vaevalt et sa temaga reekida viitsid

Ma kah aru ei saa ja ise tahab psüholoogiks saada..

Ta 16 aastane ja kakleb minu õega ja väiksemate vendadega mind nii väga ei peksagi-.-

Aga vaevalt et ta sul nutma hakkab ja oskan ma küll karmilt rääkida.. Not..

Nii et sinu abist ei olnud küll kasu=)

indrek004 kirjutas:oot ma proovin veel siis. kuidas tal koolis läheb? kas hästi vöi halvasti? kui palju söpru jne. räägi sellistest asjadest temaga

Ja muidugi kui kakleb siis hakkab ta mulle rääkima kuidas tal koolis läheb..

indrek004 kirjutas:ma räägin siis kui ta ei kakle. vöi siis vöta kövast tal kätest kinni. ja vii ta oma tuppa.
Siis ma just parem ei räägi temaga. Ongi rahulik ja vaiknex)

Hakkan teda segama tuleb veel kallale mulle o.O

Ja mina kui tüdruk võtan poisi käest kinni ja viin ta tuppa. jA MUIDUGI..

indrek004 kirjutas:vabalt vötad, aga kui tihti te saate tema käest?

Ja ma võtan vabalt 16 aastase poisi käest kinni. OLE NORMAALNE!MA OLEN TÜDRUKK.

Mida ma saan tema käest?

Pers0n kirjutas:Spamthread #1. Arutage msnis edasi ? :$

Aga kui mul msn pole või ei soovi talle anda><?

abistaja indrek, esiteks kui sa oled nö "psühholoog" , mida sa muidugi ei ole siis mis soovitus on lahendada asjad vägivallaga???? Vennale kõrvakiilu andmisega nagu mida??
Enne natuke mõtle kui hakkad siin oma sõnamulle pudistama.
See on kena ja tore et aidata tahad aga palun nagu ühine teemaga millest jagad midagi...
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

IamGirl kirjutas:Sama siin kogu aeg keelan oma õdesi ja vendi aga nad ikka kaklevad ja müravad.

ma lugesin su juttu selle '' psühholoogiga '' ja , jõudsin järeldusele et kui tema saab nii vanaks et suudab olla juba paberitega psühholoog, haritud ja tark, on maailm hukas. Meil on psühholoogid kes õhtutavad vägivalda . Oh juudas küll . kohutav.
Kuid , ka mina soovin saada psühholoogiks , kuid kindlasti mitte taolise mõttemaailmaga nagu tema :)

okei , kuid nüüd sinu mure juurde , . oled üritanud rääkida oma vennaga ? lugesin välja et ta on 16, ma usun et temavanusel peaks olema juba piisavalt mõistust et saada aru mis on vale ja mis mitte ,, ning et see mis ta teeb ei ole normaalne. peksta oma nooremat Õde/venda ( vabanda ei märganud kumbast juttu oli ) . Selgita talle rahulikult et tema vanused poisid tegelavad juba tüdrukutega, ja igasugused lastemängud võiksid olla temajaosks juba minevik. Et, alati saab lahendada kõike sõnadega , ning oma nooremat õde/venda lüüa on ääretult alatu ja tobe. Sest ta on siisiki tema õde/vend.

Igatahes , ma tahtsinjõuda selleni et räägi temaga rahulikult ning samas ürita mõista ka miks ta seda teeb, leia probleemi lahendamiseks teine viis.

Ole tugev . :)
S
aitan kuidas suudan .

dreamer- kirjutas:
ma lugesin su juttu selle '' psühholoogiga '' ja , jõudsin järeldusele et kui tema saab nii vanaks et suudab olla juba paberitega psühholoog, haritud ja tark, on maailm hukas. Meil on psühholoogid kes õhtutavad vägivalda . Oh juudas küll . kohutav.
Kuid , ka mina soovin saada psühholoogiks , kuid kindlasti mitte taolise mõttemaailmaga nagu tema :)

okei , kuid nüüd sinu mure juurde , . oled üritanud rääkida oma vennaga ? lugesin välja et ta on 16, ma usun et temavanusel peaks olema juba piisavalt mõistust et saada aru mis on vale ja mis mitte ,, ning et see mis ta teeb ei ole normaalne. peksta oma nooremat Õde/venda ( vabanda ei märganud kumbast juttu oli ) . Selgita talle rahulikult et tema vanused poisid tegelavad juba tüdrukutega, ja igasugused lastemängud võiksid olla temajaosks juba minevik. Et, alati saab lahendada kõike sõnadega , ning oma nooremat õde/venda lüüa on ääretult alatu ja tobe. Sest ta on siisiki tema õde/vend.

Igatahes , ma tahtsinjõuda selleni et räägi temaga rahulikult ning samas ürita mõista ka miks ta seda teeb, leia probleemi lahendamiseks teine viis.

Ole tugev . :)
S

Ma loodan, et saad kindlasti kunagi psühholoogiks ! Suur tänu vastamisele ! =)

Kuigi kui see aasta võtta siis mu suurem vend istub kogu aeg omas toas. Mina ei puutu teda ja tema ei puutu mind ega vendi või õde ;)
Et olukord on hüppeliselt lahendunud :D

kurvakenene kirjutas:tahaks kellegi targa inimesega rääkida oma muredest, sest kodus see pole mul võimalik, ma ei või midagi öelda kogu aeg saan haiget ja keegi ei taha hoolida minust. üks kõik mida ma ütlen ütlevad vennad mulle ole vait. kui nad kaklevad ütlen ärge kakelge siis nad ütlevad ole vait ma sinuga ei räägi, kuigi mu eesmärk on et vaikus oleks mitte mingi kaklemist. mul on nii vastik sest keegi ei kuula mind
sa võid rääkuda mulle:)
kuulan kui soovid:)

IamGirl kirjutas:Sama siin kogu aeg keelan oma õdesi ja vendi aga nad ikka kaklevad ja müravad.

mina j22n või v2hemalt proovin j22da rahulikuks aga jah lapsed on lapsed ja see indreku kohta hmm mis sis et 13 ma olen v2ga paljudele head nõu andnud ja paljusi enesetappudelt eemale viinud
ja suhtlemis probleemdel aidanud ja kasu on olnud
nagu yks tydruk ytles "timo sa oled eriline poiss sest sa hoolid kõigist isegi oma vihavaenlastest,mis siiis et sa seda vahest v2lja ei n2ita"
ise kui olen n2inud et kedagi kiusatakse noritakse sis ma panen end alati tema olukorda ja proovin tunda sama ....
oeh lihtsalt ka noored võivad nõuanda lapse suu ju ei valeta:)
mul ka kaks venda pubeka eas suht ja samasugused myravad & kaklevad .mina panen riidesse ja l2hen sis õue jalutama ntks parki ,või lihtsalt kuhugile jõe 22rde istun maha ja unistan:)
http://www.rate.ee/users/MinuReidikontoo <---minu reit!:)

kurvakenene kirjutas:tahaks kellegi targa inimesega rääkida oma muredest, sest kodus see pole mul võimalik, ma ei või midagi öelda kogu aeg saan haiget ja keegi ei taha hoolida minust. üks kõik mida ma ütlen ütlevad vennad mulle ole vait. kui nad kaklevad ütlen ärge kakelge siis nad ütlevad ole vait ma sinuga ei räägi, kuigi mu eesmärk on et vaikus oleks mitte mingi kaklemist. mul on nii vastik sest keegi ei kuula mind
Anna enda msn suhtleme seal:)

indrek004 kirjutas:sry siis et ma olen algeline. ma toon köik vöimalused välja. aga räägi temaga umbes nii et ta nutma hakkaks, mitte et sa karmilt räägiks, vb tal mingi mure, ja tunneb end halvasti.
Kui ma väike olin, siis mu ema rääkis (karjus?) alati minuga niikaua, kuni ma hakkasin nutma. See on mind väga tugevalt mõjutanud, sest nüüd hakkan iga väikse asja peale nutma. Kunagi hakkasin koolis nutma isegi siis, kui sain kolme, kuigi minuga ei pahandata sellepärast. Ma ise ka ei saa aru miks, aga seda võib siiani juhtuda.

Löömine pole lahendus. Tõesti tuleks rääkida rahulikult (ma tean, et seda on siin juba varem soovitatud). Ma oma väikse õega püüan rahulikult rääkida ja talle asja selgeks teha. Kui lihtsalt öelda, et ei tohi, siis ei pruugi väike laps aru saada. Aga see on vaid väiksemate laste kohta. Pubekate kohta ei oska midagi öelda.
Millegipärast tulevad väiksed lapsed tihti minu juurde ja tahavad just minuga mängida, samuti harjuvad kiiremini, kui teistega. Püüan alati, ükskõik kus, sõbralik olla laste vastu, aga käituda nendega nagu omavanustega, püüdes siiski lihtsamalt rääkida. Minu sõbranna sõbrad ütlesid selle kohta, et mis ma mõnitan väikseid lapsi ja ma naeris kaasa, aga sellepärast, et tegelikult mind tõesti huvitab. Nad on nii armsad ja ronivad mulle sülle (isegi viieaastased).

Edu!

Ma ei ürita sulle mingit jama ajada ega tarka ajada.
Kuid suurim mure on vist sinu perekonna omavahelised suhted.
Tehke tihedamini midagi koos ja kui vennad kaklevad siis ära mine endast välja
vaid ütle neile ,et nad lõpetaksid ja nagu sa ütlesid ,et nad ütlevad sulle vastu ,et ole vait.
Siis lohuta end sellega ,et nad veel väiksed ja neil igav ning neil on tohutul ENERGIAT üle.
Kui nad kusagil trennis ei käi siis vaevalt nad väsinud on kui koju jõuavad.

Loodan ,et aitas minu loogika. :lol:
Kui tahad kellegile midagi rääkida , pm .

Lugesin enda tehtud postitusi, ja mina arvasin veel et ma olin siis tark, Kamoon, see on see kui yritad olla keegi keda sa veel ei ole. No nyyd vaatan oma postitusi ja vaatan et kyll ma soovitasin ikka lolle asju, Olen kasvanud sellest ajast ikkagi mingi aasta. Vabandan et soovitasin nii lolle asju aasta tagasi.

Yoshikuni Kazunari kirjutas:Lugesin enda tehtud postitusi, ja mina arvasin veel et ma olin siis tark, Kamoon, see on see kui yritad olla keegi keda sa veel ei ole. No nyyd vaatan oma postitusi ja vaatan et kyll ma soovitasin ikka lolle asju, Olen kasvanud sellest ajast ikkagi mingi aasta. Vabandan et soovitasin nii lolle asju aasta tagasi.
Olgu, osad sinu nõuanded ei olnud tõesti võib-olla kõige kohasemad, aga siiski sa tundsid teemaalgataja murele kaasa ja üritasid talle lahendust pakkuda nii hästi kui suutsid. Mind häiris loetu puhul rohkem see, et osad ennasttäis isikud kohe niimoodi maha tegema asusid. Ma ei tea kuidas sinu teekond psühholoogiks kujunenud on, aga kindlasti pürgi edasi kui vähegi huvi. Sinu kirjutistes on rohkem täiskasvanulikkust kui väga paljudes siinse teema vastanutes.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”