vend hakkab ulguma kui ma wifi parooli kysin

tere, minu nimi on mari ja ma ei tea miks, vend hakab ulguma kohe kui talt wifi parooli tahan... :? tahan ainult tiktokke ja padjaklubi vaatata. tema mangib ainult "fort nitet" :?: ja karjub.... tal on alati mingi p6hjus miks ta parooli ei anna. naitkeks, "mul on ping 300" , "kadakas* mida kadakas* sa vahid nendest" ja "peksan karpi su kohe". kuidas ma saaksin teda veenda mulle wifi parooli andma.?

Re: vend hakkab ulguma kui ma wifi parooli kysin

Õigusevõitleja kirjutas:
28 Mai 2019, 19:25
MeyerSmile kirjutas:
28 Mai 2019, 17:21
Palun. Ara. Saasta. Sellise. Faking. Sitaga. Lapsemure. Fooriumi. Aitäh
see suht ongi seda tüüpi postitus milleks lapsemure loodud on? lol. algusest peale on lapsemure sellist ja hullemat asja täis olnud, loe vanu postitusi vahelduseks.
õige jh siia pole vaja selliseid inimesi nagu sina kes sa sõimasid ennem

Seleen kirjutas:
29 Mai 2019, 15:45
kakkybabenasa kirjutas:
29 Mai 2019, 13:05
Aga mis sa tõesti neid tiktoke vahid
fortnite on samas prügihunnikus kus tiktok (musical.ly?)
Peaaegu. Eriti jube on vaadata täiskasvanud mehi mängimas. Oleks neid siis vähe, siis vb ei hakkaks silma.Mõttevälgatus, et tüdrukud ei jää ju nukkudega mängima, ega ka keksu vms. 😁Va me "mängime" päris kodu.
Üks asi on kui sa aint vahid teisi, teine asi on kui sa ise tegeled ja oled keegi vaadatav.

Miks Sa iga päev üldse pead wifi parooli küsima? Ta muudab seda iga päev? Aga ütle vanematele, et nad muudaks parooli ära, teile kummalegi ei ütle, kuid ise salvestavad koduse võrgu teie mõlema seadmetesse ära. Selliselt te ei pea seda parooli kumbki teadma, samas aga mõlema seadmed lähevad kodus automaatselt wifisse.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”