Pubekas Vend

Esiteks Tere,

Minu probeem seisneb selles et ma saan kogu aeg oma venna käest pahandada "Ära tee seda" Ja toda ise passib arvutis 24/7 aja mängib Lol'i vms iganes
ma näen suurt vaeva tuba ära koristata ja ta näeb kohe viga kus vinguda nagu wtf? Suht kahtlane ise ei suuda tubagi koristata ütlen et korista "Ah ma ei viitsi" aga kui ütlen korista ükd päev et tahan näha kas oskad "Ah pole aega" Nagu wtf? Rlly? Mida teha sellise Vennaga kes ei oska puhtust hoida?

Re: Pubekas Vend

Tervist,

Kas te elate vennaga samas toas? Tavaliselt kui inimene on hõivatud arvutis olemisega, siis ta nagu oleks siin ja samas ei ole - peaasi, et teda ei segataks. Tee hoopis nii, et ise ka ei korista. Ei tea kui kaua ta suudab sellise sita sees elada. No see on muidugi juhul kui te tuba ei jaga. Kui jagate, siis hmm peaksid temaga rääkima sellisest probleemist. Te ei ole ju ta ema, kes tema tagant koristab või mis? Seda muidugi siis kui ta arvutis ei ole, sest muidu ei saa keskenduda jutuajamisele. No see oli rohkem kuidas viisakamalt see värk ära lahendada, aga kui ta vastabki sulle, et "ah, ma ei viitsi", siis tee noomivaid märkusi vastu mis paneksid teda vastikult tundma ja ta ennast kokku võtaks ntx "oma järelt võiks ikka ära koristada..", "ise suur mees juba ja ei viitsi tuba koristada..". Ma loodan, et sa said aru mida ma selle all mõtlesin.

Edu! (:

Tohib küsida kui vana su vend on ja kui vana ise oled? Ma saan aru, et vend on sind palju aitanud ja see on tore ja ära ütle, et "ema tuleb mölisema", vaid seletagi emale ära, et ma saan aru küll, et vend on mind palju aitanud, aga mind tõesti häirib, et ta oma tuba ei korista, sest mina pean ka ju temaga samas toas olema. Kui see ei toimi, siis korista ainult oma järelt ära.

Nhj ta 15 aga sittaks möliseb vastu jne ma 20 aga ma ei suuda talle vastu hakkata sest kuna ma olen piisavalt kerge solvuja jne siis ma ei suuda lihtsalt siis olen jälle mina kõiges süüdi jne nu ema ka ei võtta mind kuulda ei käsuta venda või mis iganes ausalt ma olen pere ainuke must lammas!

Kuidas palun? Ma väga sügavalt kahtlen, et sa 20 oled. Saan aru, et te ei soovi oma tegelikku vanust öelda, aga valetada.. No ei maksa sellest nüüd draamat teha, vaid võta ennast kokku ja korista tuba ära. Ei ole palju palutud ja kes käseb sul su venna järelt koristada? Mitte keegi.

StwBerry kirjutas:esiteks ma olen 20 ja ma ei hakka selgitama mis aastal ma sündisin jne
aga nhj seda on nii palju palutud et ta koristaks oma toa ära ja ei ta ei tee seda ma näen nii palju vaeva lihtsalt aga ikkaki olen ma nii väsinud kõigest lihtsalt mdea mida teha

No selliseljuhul koli ära :) Sa ju 20 ja tead mis õigused sul on

StwBerry kirjutas:ma pole pubekas lihtsalt kuna ma kirjutan telefonis ja mu klavetuur on väga pisike ss on raske kirjutata ja mis vanus siia puutub? Ma olen KRT 20!! Kas ma pean andma täpsed infot et tõestama et ma 20? mida krt ma pean tegma et te mind ei usu? Krt küll äkki ise oled Pubrkas...

Jah,ma olen pubekas ,olen 13 ja pubekas. Aga kas kirjavead tekivad sellest,et autocorrect või

Inimesed lõpetage norimine, küsimus on mida teha, kui sellise vennaga ühes toas peab elama, mitte mingis vanuses vms.
Ise olin kunagi samasugune nagu su vend, pelasin LoL-i hommikust õhtuni ja tuba oli nagu seapesa
Sina ei saa sa väga midagi teha, kui üks vanematest ütleks talle, et ta toa korda teeks, siis küll ta ka teeb, või kui ei tee, siis arvutile paroolid peale ja ennem mängida ei saa kui kõik tehtud.
Antud mängu kohta nii palju, et tegu online mänguga ja pausile seda panna ei saa, soovitan juttu aretada siis kui tal mäng läbi, sest kui ta on mängus sees, siis pole isegi mõtet üritada.
Muidugi võid neti juhtme välja võtta ja las ta natuke närvitseb ja kui uuesti hakkab mängima, siis uuesti net välja jne, püüa end ise ka natuke maksma panna.
Rohkem kahjuks aidata ei oska, sest mina ei tunne sinu venda ega vanemaid, samuti ma ei tea mis seis teil täpsemalt seal kodus on

StwBerry kirjutas:Esiteks Tere,

Minu probeem seisneb selles et ma saan kogu aeg oma venna käest pahandada "Ära tee seda" Ja toda ise passib arvutis 24/7 aja mängib Lol'i vms iganes
ma näen suurt vaeva tuba ära koristata ja ta näeb kohe viga kus vinguda nagu wtf? Suht kahtlane ise ei suuda tubagi koristata ütlen et korista "Ah ma ei viitsi" aga kui ütlen korista ükd päev et tahan näha kas oskad "Ah pole aega" Nagu wtf? Rlly? Mida teha sellise Vennaga kes ei oska puhtust hoida?
Mis sa ikka teed? Se pole ju sinu asi kuidas ta oma assju korraldab.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”