AHISTAMINE!!!!

see on sitax nõme....ma enam ei lase end puududa ka sest see tekkitab rõvedust....mind on minu jaox liiga palju ahistaud :cry: :cry: :cry: ja sis arvataxe et ma vääga pipardan.....wb aga ...tejkkitab :x kui mind ppuudutataxe ....tahan ..eemal ..eemale kõigest....eriti sellest inimesest kes puudub..mõnikord on nii ahistatud et ma tahax selle inimese tappa ..kuna..nii vastikult valus on kui ta uuest ja uuest mind puudub...ta ei lõpeta ära ka..präägu ma enam väljas ei käi ple vaja et mind keegi jälle puudutax....ma tahan et mind aint minu musi mind hoiax...ja kaisutax....ei taha ..teisi....ma vihkan teiste käsi... :evil: kudas ma sellest üle saan....nu väike olin kui ahistati..ja nyyd ...on seda veel ühes kohas tehtud see oli mu piir..ma olex end ära tahtnud tappa.......mul on nii kõrini.....ahistajatest.. :evil: kes annax tukki ja paar ahistajat..ma teen lõppu peale ..ma ei saa ..kunagi oma vihast nende vastu lahti..minu jaox on ahistamine andestamatu..kudas nad ei ..mõtle teistele ..et kudas see mind tundma paneb..mind paneb tundma et ma tahan surra...!!!
If it doesn't feel right, it probably isn't.

Re: AHISTAMINE!!!!

kakkybabenasa kirjutas:see on sitax nõme....ma enam ei lase end puududa ka sest see tekkitab rõvedust....mind on minu jaox liiga palju ahistaud :cry: :cry: :cry: ja sis arvataxe et ma vääga pipardan.....wb aga ...tejkkitab :x kui mind ppuudutataxe ....tahan ..eemal ..eemale kõigest....eriti sellest inimesest kes puudub..mõnikord on nii ahistatud et ma tahax selle inimese tappa ..kuna..nii vastikult valus on kui ta uuest ja uuest mind puudub...ta ei lõpeta ära ka..präägu ma enam väljas ei käi ple vaja et mind keegi jälle puudutax....ma tahan et mind aint minu musi mind hoiax...ja kaisutax....ei taha ..teisi....ma vihkan teiste käsi... :evil: kudas ma sellest üle saan....nu väike olin kui ahistati..ja nyyd ...on seda veel ühes kohas tehtud see oli mu piir..ma olex end ära tahtnud tappa.......mul on nii kõrini.....ahistajatest.. :evil: kes annax tukki ja paar ahistajat..ma teen lõppu peale ..ma ei saa ..kunagi oma vihast nende vastu lahti..minu jaox on ahistamine andestamatu..kudas nad ei ..mõtle teistele ..et kudas see mind tundma paneb..mind paneb tundma et ma tahan surra...!!!
Seda on väga kurb kuulda!!! :cry: Kuid kas sa pole mõelnud kelleltki abi paluda??? Minu teada on ka ahistamine karistatav tegevus!!! :?: :?

Ma usun,et sellest valust on raske vabandeda ja oma eluga edasi minna... Kuid usun ka et sa oled selleks piisavalt tugev, et sellega hakkama saada!!! :D Esimese sammu sa muide juba astusid - sa rääkisid sellest kellelegi!!! :D :wink: Loodan, et koos suudame sind aidata siin juures! :wink:

Ole tubli ja tugev!!! Ning ära lase ennast ahistada!!! :!:
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

aaa kust ma seda abi saan..........kudas...??????lissalt rääkides...............ma ei tia rääkida võin igaühele.............aga.....mida teha.........ma ei tia hullumaja inimesi ei sa karistada...ja on suvad kes ahistavad.....

kakkybabenasa kirjutas:aaa kust ma seda abi saan..........kudas...??????lissalt rääkides...............ma ei tia rääkida võin igaühele.............aga.....mida teha.........ma ei tia hullumaja inimesi ei sa karistada...ja on suvad kes ahistavad.....
Oota... Kas ma sain õigesti aru, et sind ahistati just selles raviasutuses? Kas seda tegid patsiendid või arstid??? :?:
Kui arstid, siis... Võibolla tuleks rääkida peaarstile või midagi... :?: Aga politsei on meil ju ka ikkagi olemas!!! Samuti noorsoo amet... Ahistamine on lubamatu - liiati kui oled alaealine!!! Ja ka muidu!!! :evil: Igal juhul leidub vastavaid organeid, kes peaksid sellega tegelema! :roll: Sa võiksid näiteks helistada politseisse ja küsida, kelle poole pöörduda või mida teha sellises olukorras...
Muidugi ma ei tea, kui palju sellest juba aega möödas on... :?: :( Sest vaata kuriteod nö aeguvad mingi aja pärast ja siis ei saa nende eest enam karistada... (Välja arvatud mõrv!) Aga küsida tasub sellegi poolest!!! Võibolla saab neid veel karistada??? :?:
Ja kui see sulle endiselt nii palju haiget teeb ja sinu elu segab, siis... Kas sa oled mõelnud selle probleemiga psühholoogi poole pöörduda? Mõistan, et sul võib nende suhtes praegu umbusk olla... (Ma ei tea ju, kes sind seal ahistas - arstid või patsiendid) Aga ma usun, et sellest võib abi olla... Ei saa ju terve elu ennast sedasi peita!!! :cry:

Ole tubli! Me toetame sind! :wink:
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

:lol: äähähhähä....patsiendid....nu...saad aru kõik ...katsusid..isegi tydrukud ahistasid...aga mingi venelane ahistas...pahasti....nu...ära nii mõtle ....aga....jah..ta käppis kõike..arstid ütlesid et ära lase ligi..or smth.....aaa mul oli tunne et ma ei olnud kunagi kaitstud....kartsin pidevalt et ta tuleb uuesti ja jälle..sest ta tuligi tavaliselt..see oli septembri kuus..ma arvan et ma ie saa enam karistada....kedagi......aaaa ma ei tia .........ma ei tia .....ma ise ei oska ..ma olen kinnine inimene .kudas am sela arsti juures räägin..mul sõnad ei taha välja tulla..ja keel on tihti peale keerdus.....

Re: AHISTAMINE!!!!

see tunne onjaa väga rõve :S , see jääb ju eluksajaks see meelde , ma olen jumala kindel et seda ei saa oma peast ära mida suga kunagi tehti :/ ÕNNEKS pole mina ahistamist tundnud ja looodame et ei tunne ka ,kuigi on mulle täispeaga jumala paljud poisid kätt püksi üritanud panna aga ma ikka hakkan tugevalt vastu ja siis nad lihtsalt lõpetavad , isegi kui midagi tehakse ma räägiks sellest oma perele või politseile ja ma olen kindel et tüdrukud kes on seda tundnud siis nende isad oleks võimelised seda värdjat maha lööma :)
mul on teist kõigist väga kahju , tuleb juba endal hirm peale sellele mõeldes , püüdke ikka tugevad olla ja mitte sellest mööda eksju :)
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”