Kas see on kasvõi natuke vägistamine?

Ma olen 13.a ja olin suhtes 14.a poisiga
Alguses oli meie suhe normaalne, olime niisama koos jne.. Aga umb 1 kuu läks mööda ja ta hakkas seksi tahtma. Ma olin muidugi vastu
. aga ta käis sellega nii peale, et lausa vägisi tõmbas mult pükse alla, palus mind vägavägaväga, tõmbas mu metsa kaasa ja ei lasknud mul ära joosta, üritas kätt püksi panna, kuigi olin sellele väga vastu.. Kas see on siis nagu kasvõi natuke vägistamine v ahistamine? Praeguseks oleme lahus..

Re: Kas see on kasvõi natuke vägistamine?

Tere

Ükskõik mis moel, vastu kellegi tahtmist seksi pealesurumine ei ole lubatud. Ning sellest saadki ka lähtuda.
Esimene asi, mida saad teha, on jääda endale kindlaks. Ükskõik, kuidas teine ka ei survesta, siis seks ei tohi mitte kunagi olla kummalegi osapoolele vastumeelne.
Sa tegid väga õigesti, et talle järgi ei andnud. Esmane samm kindlasti peabki ise olema siis sellisest seltskonnast lahkumine. Näita ise otse oma tegudega välja, et pole nõus. Kui see ei aita, siis tõesti, küsi abi. Vanemad, koolipsühholoog, kes iganes.

Kas puutud temaga ka praegu kokku? Kas mure on Sinu jaoks tänaseks möödas? Kas tal õnnestus midagi teha Sinuga?

Igatahes tegid väga õigesti, et vastu olid ning tegid igat õigesti, et murest rääkisid!
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Vabandust otsekohesuse eest, kuid jäta ta maha, tal on sust vist suht pohhui ausalt öeldes, ta tahab sind omale lihtsalt seksikiisuks, vb midagi rohkemat ka, kuid pearõhk on tal sellel. Nii lihtsalt on. Leia keegi teine endale + sa oled veel noor, aega on sellega.

Edit: vabandust, ei lugend, et olete lahus. Tubli, õige samm.
Ma võin ju imelik olla ja te mind mitte sallida, aga tegelt olen ma tore ja sõbralik ._.

Jah puutun temaga väga tihedalt kokku.. Ta käib minu koolis ja alles olime väljas temaga. Nüüd see mure on jah möödas, lihtsalt on võimalik, et ta tahab mind tagasi, aga ma ei tea kas siis seksnukuks või tõeliselt.No midagi jah õnnestus. Olen sellest ainult oma sõpradega rääkinud.. Asi on ka selles, et see poiss meeldib mulle siiani ja ma ei saa ise ka aru kuidas.. Aga jah kohe väga hullusti meeldib ja kui ta mind tagasi tahab oleks mul talle raske "ei" öelda.

Kui ta hakkab seksi peale suruma ning Sulle see ei meeldi, pead talle ka seda kohe ütlema. Kui ta tahab Sind tagasi, siis ütle talle kohe ära, mida Sa valmis ei ole tegema. Kui ta seda ei arvesta, siis pole mõtet ka Sul mõlema lootusi petta.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”