Confused

Vägistamine on suguühtesse astumine inimesega, kes ei ole sellega vabatahtlikult nõus.

Oletame, et on inimesed X (naine) ja Y (mees).

X tahab, et Y ta ära vägistaks.
Siit tekib paradoks. Kui Y vägistab X'i, siis vägistamise sõnastuse järgi X ei saa seda tahta, aga samas X tahab seda.
X tahab, et Y teeks seda X'le, mida X ei tahaks.
Niiet kui Y vägistaks X'i ära, kas see oleks siis phm seadusevastane, kuigi X seda ise tahab?
Kas X siis on pärast rahul sellega, et talle tehakse midagi, millega ta rahul ei tohiks olla?

Someone help, I'm too confused :|
Ma võin ju imelik olla ja te mind mitte sallida, aga tegelt olen ma tore ja sõbralik ._.

Re: Confused

127.0.0.1 kirjutas:SEE ON LÕKS!
Kuidas see lõks on?
termomeeter kirjutas:Kui see inimene on muidugi alla 14-aastane ja sina üle 18, siis loetakse see ikkagi seaduse järgi vägistamiseks, ükskõik, kas teine pool tahtis või ei.
Mnjaa, seda küll .-.
Ma võin ju imelik olla ja te mind mitte sallida, aga tegelt olen ma tore ja sõbralik ._.

Igaks juhuks veel ütlen kaasa, et see teise osapoole nõusolek peab olema selgelt ja üheselt mõistetav ning saadud ilma mingisugusegi survestamiseta.
Eriti, kui tegu mingi rollimänguga, kus mängitakse vägistamist.

Panen siia igaks juhuks ka kaks punkti seadusest.
§ 143. Suguühtele või muule sugulise iseloomuga teole sundimine
[RT I, 13.12.2013, 5 - jõust. 23.12.2013]
(1) Inimese tahte vastaselt temaga suguühtesse astumise või muu sugulise iseloomuga teo toimepanemise eest, ära kasutades kannatanu sõltuvust süüdlasest, kui puudub käesoleva seadustiku §-s 141 sätestatud vägivald või seisund, milles inimene ei olnud võimeline vastupanu osutama või toimunust aru saama, –
karistatakse kuni kolmeaastase vangistusega.
§ 143´2. Suguühe või muu sugulise iseloomuga tegu mõjuvõimu kasutades
(1) Täisealise isiku poolt noorema kui kaheksateistaastase isikuga suguühtesse astumise või muu sugulise iseloomuga teo toimepanemise eest, ära kasutades kannatanu sõltuvust süüdlasest või kuritarvitades saavutatud mõjuvõimu või usaldust, kui puudub käesoleva seadustiku §-s 141 sätestatud vägivald või seisund, milles inimene ei olnud võimeline vastupanu osutama või toimunust aru saama, –
karistatakse kahe- kuni kaheksa-aastase vangistusega.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Aga Y ei kasuta mõjuvõimu ega usaldust :roll: :p
Niiet...siis ..vist korras .. :p
Ja rollimäng on rollimäng, mitte vägistamine, nii sain ma vähemalt aru :p tänud :D
Viimati muutis karl130, 25 Mai 2015, 20:46, muudetud 1 kord kokku.

Y peab vaatama, et ta ka seksi ajal jälgiks ja arvestaks Xi soovidega.

Kui X juhtub olema alaealine, siis see vahekord ongi Y jaoks suurem risk. Alaealisega seksimine on keerulisem ning seal on suuremad ohud, et pärast keegi probleemi üles tõstatab.
Y peab lihtsalt olema hästi kindel, et mitte ühelgi hetkel ei tunne ega hakka tundma X vastumeelsust. Kasvõi kübekenegi mitte.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Pane järgmine kord oma muutujatele väärtused ka, mingid kuradima x-id ja y-kud, mitte sittagi ei saanud aru.
Vägistamine on vastu tahtmist seksuaalvahekorda astumine. Sina ise rääkisid, et naine tahtis kebo saada. Kust otsast see enam vägistamine on?

Kõlab täpselt nagu ühe inimese öeldud. "Mina tahan, et mind vägistataks". Ilmselgelt pole too inimene kunagi vägistamist kogenud või pealt näinud(ega ise ka pole haha). Kuidas saab vastu tahtmist mõni asi olla meeldiv? Rollimäng on hoopis teine tera. Mängitakse vägistamist, mille tulemusena saavad mõlemad osapooled siis "mõnu". Mehi sisuliselt vägistab Eesti riik oma kaitseväega. Küll saab selle ka üle lasta, mida reaalses vägistamisolukorras tavaliselt teha ei saa.
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”