skype ahistamine

Tere mul siis selline mure et moned paevad tagasi helistas mulle skypes uks suvakas tudruk, ta oli seal rinnahoidjate vael ja siis kusis mult chatis et kas mulle meeldivad ta rinnad. Siis vottis ta lausa oma rinnahoidjad ara ja raakis minuga edasi. Ta utles et on 15-aastane ja lesbi. Ma utlesit et ei ole lesbi ja et ei taha seda asja edasi teha.Panin kone kinni.Kui ta mulle jargmisel paeval helistas skypes, siis ta juba naitas kuifas ta end rahuldab ja palus mul ka end paljaks votta.ma ei olnud nous.Ma ka blokeerisin ta ara. Sellest mingi 2 paeva hiljem helistas mulle ta uuesti aga ta oli oma kasutajanime uhe tahega ara muutnud. Siis hakkas ta mulle mingeid vaga rovedaid pilte endast saatma. Ma olin just trenni minemas ja ta naitas jalle kuidas ta ennast rahuldab. Utlesin et otsi keegi teine endale keda ahistada.

Mul nuud taiega hirmus,mida ma peaksin tegema, kardan et ta helistab mulle uuesti! Tudruk 12

muide mul on enne veel 2 pervoga kokkupuuteid olnud.
Aitah neile kes viitsivad labi lugeda ja aidata!

Re: skype ahistamine

termomeeter kirjutas:Seadetest peaks saama muuta, et ei saa suvalised helistada, vaid ainult kontaktlistis olevad isikud.
Saab jah.
Avad skype'i. Ülevalt menüüribalt, kus on skype, kontaktid, kõne jms valid "skype" -> "privaatsus" -> "luba kõnesid" Ning siis vali "üksnes minu kontaktidelt".

Ning kui paned ta blokeeritud kasutajate nimekirja, siis on ka topeltkaitse, siis ta ei saa ka sõbrakutset saata Sulle. Just vaatasin, et mul on ajaga täitsa pikk nimekiri blokeeritud kasutajaid kogunenud :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

lalaala123 kirjutas:Kas selle kasutaja nimi midagi sarahfranki laadset?? Kui on siis on ka minuga ühendust võtnud. Elab Rootsis ja räägib puist eesti keelt blokeerisin ära aga tegi uue kasutaja. Blokkeri lic ära.
Jah see oli sarah frank. Äkki teataks koos politseisse? :roll:

Ta ei tülita mind enam ja ma ei taha oma vanemaid siia segada. Sina võid, aga ma ei soovi. Ma ei taha enam väga sellel teemal ka rääkida nägin liigagi palju. Ise pole lesbi ja ei olnud väga meeldiv kogemus. Mu enda boyfriend sai väga kurjaks ja sa võid kirjutada.

Suhtle Maarja Punak'uga ikkagi.
Ehk on siiski mingi võimalus, kuidas saad info neile edastada, et enam teised noored ei peaks tema tegude järel kannatama.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Külaline kirjutas:
lalaala123 kirjutas:Kas selle kasutaja nimi midagi sarahfranki laadset?? Kui on siis on ka minuga ühendust võtnud. Elab Rootsis ja räägib puist eesti keelt blokeerisin ära aga tegi uue kasutaja. Blokkeri lic ära.
Jah see oli sarah frank. Äkki teataks koos politseisse? :roll:
Kindlasti teatage! Kui kõik jätavad teatamata, siis lõpuks võib kellegagi juba halvemaid asju juhtuda. Nagu Buceruski soovitas, kirjutage vähemalt Maarja Punakule. Seda saab ju lausa Facebooki teel teha.

Mul sõbraga kohe juba essast klassist hakkas kimbutama ja koguaeg blockime järest ta kassusid sest tal neid mingi 100 000

johannaaava kirjutas:
Mul sõbraga kohe juba essast klassist hakkas kimbutama ja koguaeg blockime järest ta kassusid sest tal neid mingi 100 000
Tehke parem uus kasutaja endale ja lisage kõik sõbrad sinna uuesti.
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”