Re: Peaksin vanematele rääkima?

#2
Tere

Karistusseadustikus on selline punkt:
§ 145. Suguühendus lapseealisega
Täisealise isiku poolt noorema kui neljateistaastase isikuga suguühendusse astumise eest - karistatakse kuni kolmeaastase vangistusega.

Seega on see isegi seadusega keelatud, et 18-aastane noormees seda teeks.
Vanematele räägi kindlasti
Kui vaja võid ka kas privaatsõnumiga või siis siinsamas paar alafoorumit allpool (seaduste ja kuritöö-teemalises alafoorumis) veebikonstaabliga konsulteerida.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”