Re: mida öelda perverdile

Pinkie Pie kirjutas:Ma ise olen vahel ka mõelnud, et mis ma teeks. Praegu asjad mida ma kasutaks oleks kõrisõlme virutada (see päris ohtlik), siis "kolmnurka" (koht nabast ülevamal pool), ja siis viimane ja aegumatu kümnesse :D
Enesekaitseks löö esimesena lahtiste katega talle pea kuljele molemalt poolt korraga, sis munadesse ja lükka pikali ja jookse minema ja samal ajal karju ka igaksjuhuks

Ma olen alati mõelnud, et kui täiest jõust virutada ja siis ta su ikka kätte saab, lõppeb asi kordades hullemini. Sest, kui inimene on juba valmis vägistama, siis ma kahtlen, et oskab ennast kontrollida...ja kui sellisele virutada...ma ei tea, kas oleks võimalik elusat sellest välja tulla.

Ise ka varem mõtlesin, et peksan täiest jõust (kui see peaks juhtuma) ja küll siis minema saab, aga kui hetk reaalselt kätte jõudis, siis see nii küll polnud.
Meesterahvad ikka üldiselt naistest kõvasti jõuga üle (vähemalt minu puhul oli nii) ja isegi, kui alguses üritasin anda endast kõik, siis tegelikult sain tunduvalt rohkem haiget füüsiliselt. Ehk ma ei tea.
Peab hoolitsema, et sellist olukorda ei saaks üldse tekkidagi, see on kõik, mida teha saab.

Mida öelda perverdie?

Kui tajute, et keegi soovib sinule soovimatult läheneda, tuleks selgelt ja arusaadavalt öelda, et palun jätke mind rahule. Seda tuleks öelda mitte üle õla või nina alla pobisedes, vaid otse ja silma vaadates. Kuna soovimatud lähenemised toimuvad suletud ruumides või tühjal tänaval, siis tuleks sul valida positsioon kus seljatagune võimaldaks ära joosta.
Kõik löömised või tõuklemised on ohtlikud ja peaksid tulema kasutusse alles siis, kui nõue rahule jätta nähtavalt ei toimi. Sealjuures peab meeles pidama, et kui löömise kogemus puudub on löögi edukus üsna küsitav. Kui aga on tekkinud juba rüselus, võib kasu olla hoopis kõva häälega appi karjumisest. Häbenema ei pea, mida ebainimlikum kisa, seda paremini toimib, ligitikkuja tunneb sama ebamugavust kui sa isegi aga tema, olles ründaja, peab hakkama arvestama teiste inimestega ja see talle enam ei meeldi ning püüb sind rahustada. Sellel hetkel on õige taas nõuda rahule jätmist ja püüda eelmalduda.
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”