Pervo siitsamast

Tahtsin siis rääkida, et paar päeva tagasi oli siin uhiuus teema: ''Seks mänguasjad'' (kui ma nimega ei eksi) . Teema algataja tahtis saada seks mänguasja ja ma ütlesin, et ''Yeyahh tahan ka''. Paraku oleme me nii noored ja arad, et ei julge neid ise ostma minna. Küsisime ''suurte inimeste'' abi. Paari tunni pärast saatis mulle üks teatud kasutaja (kui vaja on, siis võin hiljem mainida kasutajanime) kirja: ''Ma ostan Sulle seks mänguasja kui kep.id minuga.'' Ma saatsin ta sinna kuhu päike ei paista ja tahtsin teid hoiatada, et saatke alati, ALATI, siuke inimene sinna kuhu päike ei paista, sest teile ei ole vaja niisugust halba asja. Ei mulle, ei Sulle kallis lugeja, ega ka mitte kellelegi!!!

Ilusat päeva jätku kõigile, soovides Brituukeenee!
McDreamy

Re: Pervo siitsamast

sellepärast ei tasu siin selliseid ettepanekuid üldse teha, et mõni täiskasvanu võiks ära osta. ammu teada asi, et internetis ei saa inimesi usaldada, ammugi täiesti võõraid. omad vitsad peksavad, pole midagi teha, tore muidugi, et enne mingit äraostmist ja kokkusaamist sellise konkreetse kirja said ja nüüd ilmselt enam midagi osta ei lase. internetis ongi igasugu perverte, seepärast tulebki ettevaatlik olla. võid muidugi Anderole selle kirja edasi saata ja küsida, et mida teha, sest kui oled alla 14-aastane, siis kas see ei lähe mitte selle alla 14-aastase seksuaalse ahvatlemise vms alla täiskasvanu poolt (kui on täiskasvanu - vb tegi keegi siit foorumist lihtsalt nalja)? seesama, millega Pealtnägijas kunagi üks "ahvatleja" vahele võeti, kui ajakirjanik mängis 12-aastast. siis sai see "ahvatleja" küll juba ettepaneku tegemise eest karistuse.

termomeeter kirjutas:sellepärast ei tasu siin selliseid ettepanekuid üldse teha, et mõni täiskasvanu võiks ära osta. ammu teada asi, et internetis ei saa inimesi usaldada, ammugi täiesti võõraid. omad vitsad peksavad, pole midagi teha, tore muidugi, et enne mingit äraostmist ja kokkusaamist sellise konkreetse kirja said ja nüüd ilmselt enam midagi osta ei lase. internetis ongi igasugu perverte, seepärast tulebki ettevaatlik olla. võid muidugi Anderole selle kirja edasi saata ja küsida, et mida teha, sest kui oled alla 14-aastane, siis kas see ei lähe mitte selle alla 14-aastase seksuaalse ahvatlemise vms alla täiskasvanu poolt (kui on täiskasvanu - vb tegi keegi siit foorumist lihtsalt nalja)? seesama, millega Pealtnägijas kunagi üks "ahvatleja" vahele võeti, kui ajakirjanik mängis 12-aastast. siis sai see "ahvatleja" küll juba ettepaneku tegemise eest karistuse.
Sul on õige jutt. Ma muidu tahtsin öelda ka seda, et isegi kui keegi ütleb mulle, ''Kui kepid minuga saad 100 eurot'' siis ma ei nõustu. Ma tean juba mis sellest välja tuleb ja ma ei taha endale sellist nõmedat jama kaela. ;)
McDreamy

termomeeter kirjutas:100 eurot oleks hale summa ka, mille pärast nõustuda. ehk alaealisele tundub isegi suur raha, aga tegelikkuses pole selline kommiraha küll iialgi väärt, et ennast alandada. minu jaoks pole ükski summa seda väärt, aga mõne jaoks mõni ulmeline summa ehk isegi oleks.

btw 100 on juba üle makstud,mõnda eite saab paari koksi ja ilusa sõna eest.Tore kui keegi end prostidega võrdleb.

itivend kirjutas:Pervo my ass, tundub vaid puhas troll ja seks-mänguasjade jaoks oletegi tsipake noored.
End of story.

Oi, oled nüüd nii lahe vend, et said teemale vee pealetõmmata? Ja mis sa sellega tahad öelda, et oleme tsipake noored? Wtf, ma saan aru, kui sa ütleksid seda seksi kohta, aga kui lihtsalt seks mänguasja kohta, siis sa oled vist oma teadvuse ära kaotanud. Oled nüüd lahe, eks?
McDreamy

Brituukeenee kirjutas:
itivend kirjutas:Pervo my ass, tundub vaid puhas troll ja seks-mänguasjade jaoks oletegi tsipake noored.
End of story.

Oi, oled nüüd nii lahe vend, et said teemale vee pealetõmmata? Ja mis sa sellega tahad öelda, et oleme tsipake noored? Wtf, ma saan aru, kui sa ütleksid seda seksi kohta, aga kui lihtsalt seks mänguasja kohta, siis sa oled vist oma teadvuse ära kaotanud. Oled nüüd lahe, eks?

Ma kingin sulle juturaamatu,mis jaoks sul neid mänguasju vaja veel on

Brituukeenee kirjutas:Tahtsin siis rääkida, et paar päeva tagasi oli siin uhiuus teema: ''Seks mänguasjad'' (kui ma nimega ei eksi) . Teema algataja tahtis saada seks mänguasja ja ma ütlesin, et ''Yeyahh tahan ka''. Paraku oleme me nii noored ja arad, et ei julge neid ise ostma minna. Küsisime ''suurte inimeste'' abi. Paari tunni pärast saatis mulle üks teatud kasutaja (kui vaja on, siis võin hiljem mainida kasutajanime) kirja: ''Ma ostan Sulle seks mänguasja kui kep.id minuga.'' Ma saatsin ta sinna kuhu päike ei paista ja tahtsin teid hoiatada, et saatke alati, ALATI, siuke inimene sinna kuhu päike ei paista, sest teile ei ole vaja niisugust halba asja. Ei mulle, ei Sulle kallis lugeja, ega ka mitte kellelegi!!!

Ilusat päeva jätku kõigile, soovides Brituukeenee!
I beg you pardon?

kui ma olin väike lapseke ja oli laua taga mingi istumine, siis inimesed arutasid järgemööda "ma olen introvert", "ma olen ekstravert" jne, siis mina olevat vahele seganud ja öelnud "aga mina olen pervert". Olen edaspidises elus püüdnud seda julget väidet õigustada. Kujutage ette nüüd minu pettumust kui sain teada et see teema ei käi minu kohta.

Külaline kirjutas:
Brituukeenee kirjutas:
End of story.

Ma kingin sulle juturaamatu,mis jaoks sul neid mänguasju vaja veel on
Jah, ta ongi lahe. Seda teemat oli täiesti mõttetu alustada, kui sul just igav polnud või mingi muu ajaviite põhjus.

vertigo kirjutas:kui ma olin väike lapseke ja oli laua taga mingi istumine, siis inimesed arutasid järgemööda "ma olen introvert", "ma olen ekstravert" jne, siis mina olevat vahele seganud ja öelnud "aga mina olen pervert". Olen edaspidises elus püüdnud seda julget väidet õigustada. Kujutage ette nüüd minu pettumust kui sain teada et see teema ei käi minu kohta.
LOL :D
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”