Re: Nakedsecurity

#2
Ise lugesin küll Inglise keeles läbi, kuid hea, et saite lisada ka tõlgitud lehekülje lingi. :)
Artiklist siis niipalju, et minu arvates on see nagu tüüpiline nakedsecurity artikkel ikka.Minule isiklikult ei meeldinud seda lugeda, kuna jälle üks "Kallid lapsevanemad, hoidke enda lastel silma peal" stiilis artikkel.Juba esimesed laused on juba sellised "tule taevas appi", kui sinu lapsel on telefonis imelik sõnum siis see tähendab kõikki maailma hädasi. :

Kood: Vali kõik

et's say you're playing around with your child's cellphone and see this in a text message: GNOC.Think a friend is congratulating your little angel about college?Perhaps, but if you trust the Internet Slang Dictionary's sexting definitions, your child is more likely discussing : Getting Naked On Camera.


Artikkel räägib siis sellest, et tehti jälle üks uuring mis näitab, et internetti laetakse enda pilte ja neid tõmmatakse alla ja posititatakse kusagile mujale.Kah uudis, kas on siin foorumis keegi kes arvas ennem vastupidi?

Minule isiklikult ei meeldi sellised artiklid kus kutsutakse ülesse lapsevanemaid vaatama enda lapse üle kulli pilguga ehk kui talle tuleb sõnum siis sa pead seda lugema, kui ta kasutab arvutit siis sa pead seda kontrollima jne..

Võiks natukene lastele vabadust ka anda ja see, et perverdid on eksisteerinud on teada inimkonnale juba pikemat aega.

+1 Autorile, et jagab sellist asja ja ise ka loeb seda, kuid -1 artikli autorile.

Re: Nakedsecurity

#3
Ütleme nii, et parem on ikka, kui selliseid artikleid tehakse. Iga vanema ja lapse suhe ei ole nii tugev, et nad saaksid usaldada teineteist selles küsimuses. Nii kaua kui laps on 18 on ta ikkagi vanema hoole all ja vanem peaks teda ka kontrollima. Eks igal vanemal ole enda kontrollimisviis, minu ema näiteks usaldab mind selles küsimuses ja vahel jagan ka temaga nõu kuidas käituda turvalisemalt internetis.

Artikli kohta: väga infomeeriv ning hästi koostatud.
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”