ei oska midagi teha

Tere!

Lood on nii, et soovisin endale saada välismaalt kirjasõpra. Tegin endale ühel saidil kasutaja, kust saab kirjasõpru ja varsti lisas mind sõbralisti üks poiss, õigemini mees. Ma olen huvitatud Aasiast ja tema oli hiinlane. Ta hakkas mu e-mailile kirju saatma, tavalisi kirju. Ma sain teada, et ta elab Tallinnas ja käib seal koolis. Ma olen 15 aastane ja tema on 25 aastane. Me hakkasime skype ja msni kaudu suhtlema. Ta on väga naljakas ja tore. Ühel päeval küsis ta minult :kas sa olen millalgi Tallinna tulemas? ja ma vastasin talle , et võib-olla. Ta soovis minuga välja minna ja ma olin nõus. Siis aga järsku peale seda ütles ta,et soovib minuga kohtingule minna, kuna ma olen naljakas ja armas, ja natukese ajapärast, et kas ma sooviksin tema tüdruk olla. Kui ma küsisin temalt, et kas teda ei häiri vanuse vahe, vastas ta selle peale "minu jaoks on see vaid see , et Maa teeb ümber Päikese 10 ringi". Ma ütlesin talle, et ei tea teda piisavalt.
Mitu päeva piinas mind see. Lõpuks otsustasin teha sellele kohtingu asjale lõpu. Ütlesin talle, et soovin vaid sõber olla ja kui Tallinna lähen, siis lähme välja kui sõbrad. Ta ütles et pole midagi ja me jäime sõpradeks.

Ma tahan väga temaga välja minna , sest ta oleks üks mu väheseid päriselus asiaadi sõpru, kuigi ma ise lähen varsti aastaks aasiasse, soovin saada temaga sõbraks. Vahe peal kui ma pole arvutis, siis tekib see tunne, et jubedalt tahaks temaga rääkida. Tal on samuti webcam ja ta näitas ennast sealt , ta tundus kena olevat ja täiesti normaalne.

Ma hakkasin kartma, et äkki ta on mingi pedofiil. Ma ei taha et midagi minuga juhtuks! Aga samas tahan väga temaga välja minna! Ehk proovib ta lihtsalt sõbralik olla, aga see kukub välja nagu pervo?

Palun vastake, kuna mu süda ei anna rahu.

Re: ei oska midagi teha

Saage kuskil avalikus kohas kokku ja kõndige koos näiteks linnas ringi, sest kui sa kardad, et ta sind vägistada võib või midagi taolist, siis on kõige parem kesklinnas näiteks kokku saada, ja koos kuskil avalikus kohas sööma minna või midagi muud koos ettevõtta. Aga seal kus on peale teie ka teisi inimesi. Vaata kuidas ta tundub ja siis järgmine kord võid ehk vähem avalikus kohas kokku saada, kuigi ei soovitaks eriti. Ja minu arust on imelik see, et 25 aastane tahab enda tüdrukuks 15 aastast, sest vanusevahe on suur, ja ma ei tea, see tundub kuidagi imelik. Ja samuti see, et alguses tahab välja minna sõpradena, siis juba kohtingule ja järsku palub oma tüdrukuks.
Kohtusid armastus ja sõprus. Armastus küsis sõpruselt:" Kui mina olen maailmas olemas, siis miks sind vaja on?"
Sõprus vastas:"Et jätta naeratus sinna, kuhu sina jätad pisarad"

SomeoneIsMe kirjutas:Ja minu arust on imelik see, et 25 aastane tahab enda tüdrukuks 15 aastast, sest vanusevahe on suur, ja ma ei tea, see tundub kuidagi imelik. Ja samuti see, et alguses tahab välja minna sõpradena, siis juba kohtingule ja järsku palub oma tüdrukuks.
Ta ütles, et teda väga vanuse vahe ei huvita, vaid inimene. Kuigi kui hakata mõtlema, kui ta oleks 20 ja mina 10, kas ta ütleks ikka sama moodi? Kuigi arvamused muutuvad ajaga.

Jah see oli kõige jubedam, et ta kohe nii kiiresti küsis. Ta küsis veel selliseid asju nagu "kas sa ei tahaks käest kinni hoida?" jne.

G-Dragon kirjutas:Ta ütles, et teda väga vanuse vahe ei huvita, vaid inimene. Kuigi kui hakata mõtlema, kui ta oleks 20 ja mina 10, kas ta ütleks ikka sama moodi? Kuigi arvamused muutuvad ajaga.

Jah see oli kõige jubedam, et ta kohe nii kiiresti küsis. Ta küsis veel selliseid asju nagu "kas sa ei tahaks käest kinni hoida?" jne.
Suur vahe on kas on 25-15, 20-10 või 15-5... pealegi sa oled juba legaalne ka, usun et ta on sellega arvestanud
Pilt

vertigo kirjutas: Suur vahe on kas on 25-15, 20-10 või 15-5... pealegi sa oled juba legaalne ka, usun et ta on sellega arvestanud
Pilt
Kas 18 mitte pole legaalne? Ausalt öeldes "ta on sellega arvestanud" kõlab suht jubedalt.

Aga ma ei tea, kas ma siis lähen? Peaksin teda usaldama(mitte üleliia muidugi).
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”