Ema sõbranna poeg.

Kui ma olin u. 7-9 aastat vana, siis külastasime emaga tihti ta sõbrannat, kellel oli poeg, kes oli tol ajal 14-16. Kui ma läksin tema tuppa arvutisse, siis ta lükkas mu voodisse ja käskis mul käsi tema püksi panna. Seda korduvalt. Vahepeal ta silitas mind ja lõi. Mul tekkisid verevalumid ja sinikad. Kui mu ema tahab minna oma sõbrannale külla, siis ma alati mõtlen välja mingi hädavale, et me ei läheks.
Sellest on möödas juba ca. 5 aastat, aga ma ei tea kuidas emale rääkida. Vahel näen ma neid kujutluspilte taaskord unes ja see on minu jaoks kohutav.

Re: Ema sõbranna poeg.

Minekus kirjutas:Kui ma olin u. 7-9 aastat vana, siis külastasime emaga tihti ta sõbrannat, kellel oli poeg, kes oli tol ajal 14-16. Kui ma läksin tema tuppa arvutisse, siis ta lükkas mu voodisse ja käskis mul käsi tema püksi panna. Seda korduvalt. Vahepeal ta silitas mind ja lõi. Mul tekkisid verevalumid ja sinikad. Kui mu ema tahab minna oma sõbrannale külla, siis ma alati mõtlen välja mingi hädavale, et me ei läheks.
Sellest on möödas juba ca. 5 aastat, aga ma ei tea kuidas emale rääkida. Vahel näen ma neid kujutluspilte taaskord unes ja see on minu jaoks kohutav.
Ma tean et see on raske aga sa peaksid sellest äkki püüdma emaga rääkida ikkagi.Selline kohtlemine on karistatav!!
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”