Ma tapan end ära!! MUL ON TÕSI TAGA! :( ei jaksa enam

:( :( ma tõesti ei jaksa enam , mind on vägistatud , kaks korda ja sõbranna räägib mida temaga tehtud on , see kõik hirmutab mind ja ma ei julge enam tavaliseltki üksinda kuskil väljas käia .. :( ja need kaks korda on olnud ühe ja sama mehe poolt ... :( ise olen 14 ja pool ... politseisse ka ei taha avaldust teha sest kardan ´.. ja ma lihtsalt tean et ta teeb seda jälle , ta ise ütles seda :( Palun vastata ainult normaalsetel inimestel kes mind mõistavad :( :( Ma ei viitsi mingi faké-i teemasid kuulata siin :(:(

Aitäh , kõikidele kes mõistavad

Re: Ma tapan end ära!! MUL ON TÕSI TAGA! :( ei jaksa enam

Butterflycry- kirjutas::( :( ma tõesti ei jaksa enam , mind on vägistatud , kaks korda ja sõbranna räägib mida temaga tehtud on , see kõik hirmutab mind ja ma ei julge enam tavaliseltki üksinda kuskil väljas käia .. :( ja need kaks korda on olnud ühe ja sama mehe poolt ... :( ise olen 14 ja pool ... politseisse ka ei taha avaldust teha sest kardan ´.. ja ma lihtsalt tean et ta teeb seda jälle , ta ise ütles seda :( Palun vastata ainult normaalsetel inimestel kes mind mõistavad :( :( Ma ei viitsi mingi faké-i teemasid kuulata siin :(:(

Aitäh , kõikidele kes mõistavad
Aga miks sa käid üksinda väljas? ALATI käige pimedas kambakesi koos, sest siis on turvatunne suurem ning mure väiksem :)
Politseisse avalduse tegemine on mõistlik, ära jää oma murega hätta!
Nagu ütleb vanasõnagi:
Ei ole lahendamatuid olukordi, vaid on halvad lahendused
*Hetkel Piretiga jalutamas*
Pulmakellad helisegu! 30ndal pulmad!!!!
*Ootan lapsi nimega Dora ja Daisy!*
Minust saab Vaher!
*Piret on pahur täna*

Mul ei ole nii hull situatsioon, kuid , mu ema kolis 2 aastat tagasi soome , ning üks seksihaige mees temaga. Mulle tundub et see mees vägistab teda. Kuna igakord kui ma soomes käin on emal palju sinikaid , ning olen kapist leidnud igasugu erinevaid sellised asju ,mis viitavad. Olen näinud verd , ning olen tõesti hirmul oma ema pärast , olen verd näinud nii vannitoa laes , ei oska seletada kuidas se sinna saaks. Ütlesin emale ,kuid ema vastas selle peale ,et see on puuvaik , kuid ma ei usu teda .
Ema linad on verd täis ( tean , tal pole päevi ) , linad enamus on lõhki tõmmatud ning üle päeva on mu ema purjus.
Olen 11 .
Kui arvate ,et mõtlesin välja , siis see on tegelik . Ma ei tea kas mu arvamused on tõesed, ning ei julge ka küsida. :?:
Kuid sinu loo peale , arvan , et peaksid siiski politsesse teatama ! See oleks sulle ja su kaaslastele kõige parem ! ;)

ma nüüd mõtlen esimesele postitajale ; mine politseisse, ausalt ka, ütle emale/isale/vennale v õele.Ta ei vägista sind enam siis, sest sa ju tead kes ta on ja mendid saaksid ta vangi panna. (teema teglt suht aegunud..)

Ja teisele, (ema murega): Ma arrvan ka, et otsi oma isa üles ja räägi talle et veits kahtlane emal seal vms. Ja sa ise ei tahaks ema juurde elama minna? Saaksid seal veits jälgida ja kui vaja kutsuda politseid vms. Ja ära põe, küsi emalt kohe julgelt, sa oled ta laps ikkakist ja sa peaksid teadma, kui ta sulle ütleb et see on puuvaik, siis küsi, et aga kust sa sinikad said, ja miks on linad katkised? Ja kui ta ikka valetab midagi (nh,on arusaada et valetab) siis ütle et sa tahaksid suvel või nädalavahetuseks tema juurde jääda. Vot tak, vaatab siis mis vastab, ta ei saa elu aeg sulle valetama jääda.

ma nüüd mõtlen esimesele postitajale ; mine politseisse, ausalt ka, ütle emale/isale/vennale v õele.Ta ei vägista sind enam siis, sest sa ju tead kes ta on ja mendid saaksid ta vangi panna. (teema teglt suht aegunud..)

Ja teisele, (ema murega): Ma arrvan ka, et otsi oma isa üles ja räägi talle et veits kahtlane emal seal vms. Ja sa ise ei tahaks ema juurde elama minna? Saaksid seal veits jälgida ja kui vaja kutsuda politseid vms. Ja ära põe, küsi emalt kohe julgelt, sa oled ta laps ikkakist ja sa peaksid teadma, kui ta sulle ütleb et see on puuvaik, siis küsi, et aga kust sa sinikad said, ja miks on linad katkised? Ja kui ta ikka valetab midagi (nh,on arusaada et valetab) siis ütle et sa tahaksid suvel või nädalavahetuseks tema juurde jääda. Vot tak, vaatab siis mis vastab, ta ei saa elu aeg sulle valetama jääda. Ja kui ta ütleb et ei sobi, siis et mis sa teed siis või kas järgmine nädal sobib.

Pagan.. miks see vägistamine kõiki nii lolliks teeb. Mida see politsei ikka teha saab, kui lähed avaldust kirjutama? Sööb ära su? Hakkab sõimama? Sinu eas on igast abordid ja kõik muu veel tasuta ja see oivik, kes vägistab saab nkn jõhkrama karistuse ka.
Tahad siis, et sina end oksa tõmbaks ning tema käiks oma kiimas vändaga ringi ja vägistaks veel teisigi 14-aastaseid?

Edit: Okei.. vana teema. Ma lausa ei leia mõtet nende uppimisel, kuna probleemile on ilmselgelt vist lahendus leitud juba või oleks juba hilja midagi ette võtta.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Ma olen ise ohvri olukorras olnud(pole vägistatud, aga vahet sel on, asi oli ikka sama tõsine), aga ma teen kõikvõimaliku, et olukorda paremaks teha.. On midagi kobiseda?
Kindlasti on neid, keda on vägistatud, aga kes selle asemel, et siin nutta ja end mingisuguse tropi pärast enesetappu plaanida, lähevad politseisse.
Btw. Inimene pole loodud siia ilma allaandjaks..
Life is either a daring adventure or nothing at all.

kolmeraudne kirjutas:Kurat, miks sa pollareid kardad? Kui sul on hirm et sind vägistanud kutt saab teada et sa avalduse politseile tegid ja teeb sulle halba, siis seda küll ära karda
Teine kord juba, kui näen, et sa 2010 aasta postitusi kommenteerid. Äkki vaatad enne kuupäeva, palun? Ma ei usu, et sinust kasu on hetkel.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

iamanxiety kirjutas:
kolmeraudne kirjutas:Kurat, miks sa pollareid kardad? Kui sul on hirm et sind vägistanud kutt saab teada et sa avalduse politseile tegid ja teeb sulle halba, siis seda küll ära karda
Teine kord juba, kui näen, et sa 2010 aasta postitusi kommenteerid. Äkki vaatad enne kuupäeva, palun? Ma ei usu, et sinust kasu on hetkel.
Sina muutsid just maailma...
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”