Pm on lood niuksed

Tere nimelt olen 18 aastane ja probleem selline, et järsku ükspäev lisas msni mingi tüüp kes rääkis igastasju ja saatis minust pilte millest mul polnd õrna aimugi ja msnis rääkis et tahab koos onni panna jne , ma ütlesin et ma hetero ja värki et tahtis kokku saada suht öösel onjo, Noh mai tea miks ma nõustusin saime kokku ostis mulle tobi ka ja sõitsime autoga järveäärde kus ta ajas ilget juttu ise on too 30 ja näitas moost tehtud pilte ja siis ma suht olin vait ja tahtis maasikaid korjama minna ja rääkis pedeanekdoote. aga lõpuks mai tea pani mind mo sülle pikali ja katsus mo käsi ja mai teadnud mida teha ja nüüd tahab omme uuesti kokku saada ja grillida ning juua ja tasuta teeb välja, aga mai suuda ei alkoholile öelda et mis ma tegema peaks, muidu oleks ta autos kaugemale läinud siis mul oli igaksjuhuks isakingitud taskunuga kaasas et ma leks ta lihtsalt ära tapnud onjo, aga mai tea, ta teab mo kohta niipaljut ja ähvardas kõigile mo tuttavatele rääkida, kui am temaga koos ei onni ja pedevärke ei tee..
Nimelt tahab ära rääkida mo sissemurdmistest, pole õrna aimu ka kus ta teab....
Et nagu misma peaks tegema siis ma tean et ma täisealine aga ikkagi kas leppida gayvärgiga või siss sellega et siin kandis lahendamata kuriteod tulevad päevavalgele.

Ma ei tea andke head nõu, palun.

Re: Pm on lood niuksed

Tundub et tegemist on majanduslike- mitte moraalsete valikutega. Kas loobuda tasuta alkoholist ja saada (teenitult?) varga kuulsus, või laiendada (vastu tahtmist) omi seksuaalseid horisonte ja nautida sinna juurde väljatehtud rikkalikku suvelõpu grilli.
Ma arvan miskipärast, et sinu ainus võimalus on hind võimalikult üles kaubelda ja nautida oma tarbijalikust.

Tere.

Soovitan tõsiselt tagajärgede peale mõelda. Mõtle selle peale, kuidas sa vaatad oma praeguse tegevuse peale nt. aasta pärast. Mida arvavad sellest sinu tuttavad, sõbrad, pere.
Kas sa ikka tahad valida sellise tee, et mingi joogi ja grilli eest hakkad praegu oma tulevikku arusaamatuks tegema. Mõtle, palju see sulle tegelikult võib maskma minna!!!!

Ning selle sissemurdmise jutu peale soovitaks sul kohe telefon võtta ja politseisse helistada. Võib-olla on tegemist kahtlaste plaanidega tegelasega, kes soovib sind jõhkralt oma isiklikes huvides ära kasutada. Miks peavad sinu tegematuse tõttu inimesed kannatama ja loomulikult sa ise ka?

Selget mõistust EI öelda.
Admin

Kas ma olen ainus kellele see siin natukene fake tundub?
Enivei, mina küll poleks nõustunud kokku saama. Nii lihtsalt suvaliste tüüpidega, kelle kohta sa midagi ei tea. Ma ei tea, väga kahtlane. Aga asi ise on väga tõsine ja minu Sinu asemel oleks juba too päev politseisse helistanud.
Suletud

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”