Naabrid...

Olin päris pisike veel tol ajal, no sellest on umbes siis 7 aastat möödunud.. Olin siis 10.
Ma käisin tihti naabrite juures mängimas, neil polnud lapsi või midagi, kuid neil oli koer.
Mu naabrid olid suhteliselt noored, no umbes 21-25? Midagi sellist..
Olin siis ükspäev jälle naabrite juures, vaatasin telekat, mängisin koeraga..
Naabrionu polnud kodus, vaid ainult naabrinaine.
Ta tuli alasti minu juurde ning hakkas silitama..
Me rääkisime midagi, kuid ma täpselt ei mäleta. :(
Ta käskis mul hakata oma rindu imema, nii palju kui mina mäletan polnud mul selle vastu midagi.
Ta lakkus mu suguelundit ja koguaeg katsus ning kaisutas mind. Ta kutsus mind enda tütreks isegi mõnikord
niisama. Ma käisin peale seda veel ikka päris tihti naabrite juures, vist kuni 14 aastaseni... aga siis enam mitte
nii tihti muidugi. Naabrionu oli hästi sümpaatne või kuidagi ma ei tea hästi kena minujaoks tol ajal, kuid naabrinaisele ei meeldinud, et ma tihti ta meest vaatasin ning ütles mulle, et ta armastab mind ( naabrinaine ). Me kordasime tihti neid asju, mida sai tehtud juba 10 aastaselt. Mulle väga meeldis samuti kaa see naabrinaine, ta oli hästi lahke mu vanematega ega tundunud üldse selline, nagu ta kodus on. Nad on endiselt ikka meie naabrid, ma ei käi enam nende juures, no kui siis aint kui kellelgi sünnipäev või uusaasta, siis ikka tähistame nendega. Neil on nüüd ka pisitütar olemas, kuid see naine ikka teeb mulle silma.

Kas ma peaksin oma vanematele rääkima, et selline asi on olnud.. Ma ise arvan, et peaksin hoopis naabrinaisega rääkima sellest.. Aga ma ei oska kuidagi alustada... :oops: :oops:
Te ei pea mind kuidagi aitama ega midagi.. Tahtsin ainult selle jutu südamelt ära saada, mida ma olen kandnud juba 7 aastat.
Tänan, et lugesite!
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”