Kõik mu sõbrad on minu vastu :(

Ma tean et vale teema all .. SRY.. aga kõik mu sõbrannad on mu vastu ! ma msnnis näiteks küsin mis teed? Siis üks mu eks parimsõer ütles: Sind taga räägin :D . pani mingi naeru märgi ka veel :( nii vastik on olla, kooklis ka mingi küikk pelgavad mind jja sosistavad minu ees :cry: :cry: :cry: Mis ma neile ütlema pean? nad ütlevad mulle migni loll sõber ausõna! Nad on super sõbrad aga viiimasel ajal veits imelikuks läinud :( :(

Re: Kõik mu sõbrad on minu vastu :(

ütlesid, et see su eksparimsõbranna pani selle lause taha naerusmaili - ta võis seda öelda sulle järelikult naljana, sest mittekeegi ei tunnistaks sellist asja niimodi üles.
nendelt sõbrannadelt sa võiksid küsida, miks nad viimaselajal sellised on. küsi, et kas sa oled midagi valesti teinud. mõnikord me ise ei märkagi, kui me midagi valesti teeme.

Usu mind, kui natuke suuremaks saad, siis hakkad rohkem ka poistega suhtlema. :) Kas just enda klassi omadega, aga hakkad. See on lihtsalt nii. Isegi kui sa oled mingi "peletis" (mida ma ei usu, et sa oled) siis poisid, kes on juba arenenud nii, et nad ei käitu nagu tited (jah, paraku isegi kuuendas klassis käituvad nad nii) näiteks mingi 9-10 klassi poisid, usu mind, nad pole sellised bitchid nagu on seda tüdrukud terve elu. Mul on omad kogemused sellega. ;)
Tunne end nagu kodus , korista mu tuba ära ! ; dd
sinuga välja ? ei kunagi . kas ei kunagi sobib ? .

Nojah, :) ..... aga see kui ma ühe teise sõbrannaga peole läksikn siis ta ütles: Sa lähed temaga peole? ma ütlesin et jah, siis mingi 4 minta pärast: Ma tulen ka teiega sinna peole :D !!!! mA ei tahtud teda üldse sinna peole ja üütlesin sellele sõbrantsile kes mind sinna kutsus et ütle talle et sul ei lubata , palun. Sest see teine oleks raudselt hakkanud ainult temaga olema, ma tunnen teda juba . Siis ta ütleski et tal ei lubatud,ja pärast ta küsis emalt ka ja tegelt ta ema ei lubanudki.Aga enne seda kui ta oma emalt päriselt küsis ütles see sõber mulle: Mhh, miks sa pead nii tegema ! ma ei vastanud talle. Siis ta vell ütles et : Vaepeal ma isegi imestan et sa minust vanem oled! Ma olen temast 9 päeva vanem , nt omg, milline ta ise on .Kui ts seda kuulis et ta ei saa ise kaasa tulla siis ütles ta m lle: Ma Nutan ! :'(

Ta peaks ise mõtlema et on veel väike, ja kui kuskile ei saa on kohe pill lahti ka :? . Ja kusjuures ükskord oli ka nii et mina läksin sõbranna juurde hakkas ta nutma ja heitis mulle oma solvunuid pilke,ja msnnis hakkas jälle oma kirju kirjutama: See jääb mulle igaveseks meelde! jne. :shock: Ma veel imestan et ta mingi 7 pole.
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”