Vägistamine

Mind vägistati umbes poolteistaastat tagasi ja see häirib ja mõjutab mu elu siiamaani. Ma olen seda suutnud võtta kui mingit asja mis juhtus aga seda, et see mu elu ei mõjutaks ei ole veel suutnud teha. Ma ei saa sellest siiamaani üle ja kuidas ma üle peaksin saama? Kellegile ma seda rääkima ei hakka, on inimesi kes seda teavad. Rääkimisest ei ole enam mingit kasu. Tean et palju inimesed suudavad vabalt avalikult sellest rääkida, mina ei suuda.
Olen tänu sellele muutunud tundetuks, mitte apaatsus, siis ma ei tunneks ka seda, et ma midagi ei tunne. Aga ntx kohtasin üht väga sümpaatset meest ja ma tean, et just sellised mehed mulle meeldivad, olen väga valiv sel teemal. Igatahes meeldis ta mulle aga ma ei tundnud tema vastu selliseid tundeid mida ma tavaliselt tundsin varem, ennem vägistamist. Mingit seksuaalset tõmmet polnud minu poolt. Ja usaldusega on probleeme, see on viimaselajal suht hulluks kätte läind. Igatahes tahaks abi!! Teada kuidas ma saan edasi elada täisväärtuslikku elu, et see juhtum ei mõjuta mu elu ja kuidas ma tundma hakkaksin?!!

Re: Vägistamine

Võid pöörduda jh psühholoogi poole. Hea psühholoog kindlasti aitab Sind. Ma kahjuks ei oska küll kedagi soovitada. Aga kindlasti leiad abi! Ja võid ka mulle kirjutada, ma saan ka vb kuidagi aidata sul sellest üle saada ja nõu anda. võin oma meili anda, kui soovid.

Edu sulle! Sa saad sellest üle!:)
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”