Peaaegu .

Olin siis mingi kaheksa ja pool . Minu maja kõrval oli lasteaia hoov , ning sinna sai väga kergelt . Teiselpool lasteaeda oli minu parima sõbranna maja ja hoov , me olime olnud sõbrad mingi pool aastat vms . Igatahes . Ükskord kui me olime lasteaia hoovis , tulid sinna '' suured poisid '' ( nad olid minust vanemad mingi kaks , kolm aastat ) . Igatahes , me olime rattaga seal juhuslikult ja mul oli vanaegne siukene pakiraamiga ratas , see oli mu sõbranna oma . Sõitsin parasjagu selle rattaga ümber lasteaia maja , kuid jäin pidama tänu sellele , et need '' suured poisid '' kuisasid mind . Sellepeale Rain ( nimi muudetud ) istus minu taha pakiraamile ja tõmbas mu seeliku pm alla , ning enda püksid , kuid tänu minu kiire rektsioonile sõitsin ma kähku minema rattaga , kuigi see oli raske , aga ma tegin seda . Tõmbasin enda seeliku ülesse . Seda ma veel mäletan , et see Rain kukkus maha perseli . Kõik naersid ja mulle tundus nagu keegi filmiks ka seda . Sõitsin kähku sinna liumäe poole . Ronisin katusele nuttes ( liumäe katus oli päris kõrgel ) , ning kavatsesin alla hüpata . Kuid mu sõbranna võttis minult selle mõtte peast . Tollest päevast peale ma vihkasin / vihkan seda poissi , ennem olin temast heal arvamuselt , nimelt , ta oli suhteliselt kena ja jah . Kuid igakord , kui ma teda nägin , siis tulid külmavärinad peale ja tahtmine talle kallale minna . Nüüd , mil olen 14 , ei ole see pilt minu silme eest kadunud . See Rain kolis küll sealt ära , kuid kui ma orkutis ta pilti näen , tekkivad ikka veel külmavärinad .
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”