Sõber :S

Mul oli niimodi, et kui ma olin juua täis, siis mu sõber tegi anaal ja oraal seksi minuga ja filmis seda, peale seda ta näitas mulle seda videot ja seal videos ma nagu vastu ei hakanud ja lasin teha ja mängisin kaasa,kuid kaine peaga läks mul süda pahaks ja ma hakkasin oksele, kuna ma olen poiss ja siis ta ütles, et ta tahab seda veel teha, kui ma ei nõustu siis ta näitab seda videot koolis meil ja siis ta on 3 korda teinud minuga neid asju veel, aga ma ei taha seda enam, mida ma tegema peaksin, ta hakkab juba teiste ees mulle silma tegema jne, ta oli hea sõber mul varem, poleks eales uskunud, et ta midagi sellist teeb plus ühekorra ta pani mulle dildo ja oma peenise korraga tagumikku, mul oli väga valus, aga ma ei julge politseisse minna ega emale õelda, siis teised saavad teada ju :S
ma olen 16 aastane poiss, ta on 18 aastane, tal tüdruk ka olemas :S

Re: Sõber :S

Sa pole just väga julge, paistab. Sind päästaks oma tüdruk ja muidugi asjade selgeks rääkimine. Tema, see 18 aastane nimelt kardab ka omi eelistusi avaldada. Kuna asi toimub teie vahel siis ei riski ta millegiga. Kui aga teada saab näiteks tema tüdruk, või tüdruku sõbranna, siis tänu tüdrukute uudistenäljale on ta koheselt kogu kooli jaoks homo. See aga talle kindlasti ei meeldi.

Asjade selgeksrääkimiseks oleks vaja kahte asja:
1.kindla sõnaga öelda, et sa nõutut enam ei tee, vastasel korral räägid sel teemal tema tüdrukuga.
2.väldid temaga koos joomist.

Seda oleks tulnud teha koheselt, kuna nüüd ta teab, et sinuga saab mängida.
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”