Suvalised joodikud!:(

Tere, mul on tõesti abi vaja.
Olen 13. aastane tüdruk, ning mind ja mu sõbrannat ahistab üks joodik. St., et ta ei vägista meid, ta pole seda iialgi teinud, aga ta näitab meile näpuga, teeb tahakeeramis liigutusi, seejärel teeb nimetissõrme ja pöidlaga ka "seda" liigutust, ning koguaeg ohib seal juures ja ütleb: "Oo, oo, oo..." Ma ei saa enda ja sõbrannadega rahulikult isegi poes käia, ta lihtsalt vahib meid, limpsab keelega ja pilgutab silma. Minuarust on see suht hale! Ma vihkan teda, ja ma mölisen tihti temaga koos sõbrannadega, kui ta tõesti mulle pinda hakkab käima. Tahaks juba temast lahti saada, ja oleme lubanud ka asja menti ajada, ükskord üks mu kooliõde helistaski menti tema pärast, ning ise läks ta minema ja pärast see jota hakkas mind ja mu sõbrannasid mööda alevikku taga ajama, ta sai mingi trahvi vist, sest et see juhtus poes ning poemüüjad nägid seda pealt... Ma tõesti kardan, et ta vägistab kellegi ära [jep, ma kardan rohkem teiste elude eest], sest et just need väiksemad... osad vanemad nt ei hoiata igasuguste pervode eest, kes olemas on! Isegi, kui ma vanematega poodi lähen ja autost välja astun ning ta seal poe juures passib ta hakkab isegi siis räuskama, et "Oo, sina seal!" ja sama mu sõbrannadega. Nii mark on vahest, kuigi ma koos vanematega sellest välja ei tee ja torman kohe poodi.
Mida ma tegema peaksin, palun aidake!

Re: Suvalised joodikud!:(

Sellised inimesed on lihtsalt haiged ja mitte keegi ei kujuta ette ka kuidas ma neid vihkan -.- Kahjuks ma ise väga seda tüüp ei ole, et räägiks sellisest inimesest kellelegi või kutsuks politsei. Ma pigem lihtsalt läheks talle ise rusikatega kallale ja tõmbaks mingeid jamasid endale kaela...

Sina, muretse enda pärast ka ikka. Midagi tuleb selle inimesega nagunii ette võtta, niiet räägi jah nt vanematele. Politseist antud olukorras nii palju kasu pole. Mis neil ikka teha, hoiatavad teda ja teevad trahvi, aga see ei aita ju. Politsei ei liiguta tavaliselt selle jaoks lillegi, et probleem ka päriselt kaoks... ja mida neil olekski teha? Vangi panna ju teda sellise asja eest veel ei saa küll ikka.

Minu arust ei aitagi selliste maniakkide vastu muu kui vägivald, aga mul väike silmaring ka, niiet ei tea, ehk on lootust ka leebemalt. Kallale ei tasu ikka minna, ei tea mis teeb muidu.
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/
Suletud

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”