....

Tere!Mul on natuke imelik mure.Olen 13 ja tüdruk.Paljud siin kirjutavad et neid on vägistatud ja kui rõve see on.Mai tea miks aaga ma tahan et mind vägistataks.Ma tean et see on haige aga ma lihtsalt ei suuda.....

Re: ....

ma olen lugenud ja kuulnud et paljude naiste/tydrukute seksifantaasijate esikohal ongi see et neid vägistatakse . mai oska nyyd öelda kui normaalne see on sest minuarust on see ikka väga vastik kui mingi võõras mees mind vastu tahtmist võtab .
aga eks inimesi on erinevaid . :D

Appii.mai saa lihtsalt sellest üle.Tänaval vaatan lihtsalt mingeid mehi ja mõtlen:aaga ta on kena ta võiks mu vägistada:/ja ma näen sellest üsna tihti unenägusid.eile nägin nt. et ronaldo vägistas mu:D
ma tean et see on haige ja ma tahaks sellest üle saada aaga ma lihtsalt ei saa.Nii kui on õnnestunud see natukeseks unustada tuleb see kohe tagasi.mida teha:/??

Mul on nagu täpselt samamoodi . Ma eile käisin ühes vaatetornis ja mingi mees käppis mu per.set . Ma läksin nagu nii kiima .
Ma mõtlen igal õhtul , et nagu pohhui kas või mingi kiimas vanamees , aga ma lihtsalt tahan , et mind vägistatakse .

Hmmm see võib isegi norm olla. Siis kui sa oled sellises eas, et sul on khm... seksi isu. Ma ei tea, aga äkki sind aitab see: mõtled mõnele vastikule tüübile, keda nägid poes või on su klassivend. Ja mõtle, kui tema sinuga seda teeks. Noh ma ei oska aidata. Mul pole veel (õnneks või mitte) selliseid mõtteid olnud.
Elu on lill, nuusuta lille!

jubelihtsalt kirjutas:Tere!Mul on natuke imelik mure.Olen 13 ja tüdruk.Paljud siin kirjutavad et neid on vägistatud ja kui rõve see on.Mai tea miks aaga ma tahan et mind vägistataks.Ma tean et see on haige aga ma lihtsalt ei suuda.....
mul sama probla :oops:

mimmi894 kirjutas:
jubelihtsalt kirjutas:Tere!Mul on natuke imelik mure.Olen 13 ja tüdruk.Paljud siin kirjutavad et neid on vägistatud ja kui rõve see on.Mai tea miks aaga ma tahan et mind vägistataks.Ma tean et see on haige aga ma lihtsalt ei suuda.....
mul sama probla :oops:
sain üle :D

ma olen ise ka vahel mõelnud, et tahaks jubedalt kellegi ees täiega onada ja siis kas või mõne vanema naisega seksida. olen vahel nii kiimas, et olen isegi mõelnud mõne käest küsida, et kas ta tahaks proovida jne. aga siis olen üle saand. see vist enamvähem sama teema

ma olen kah mingi 1 kord või paar korda nii mõelnud , tegelt on see nagu jälk kui sind ära vägistatakse ..
et jah , ma mingi olen näin et ma vägistan väikseid koolipoisse ja igast seksikaid kuulsusid nt robert pattinsoni ja teisi , räme lihtsalt :s :D aga neid olen ma lihtsalt uned näind ..:D

vihjeid neile, kelledel on kummalised fantaasiad, kasvõi vägistatud olemisest ja muidu alandamisest & piinamisest
tegemist on tegelikult "täiesti normaalse" kalduvusega, mõnedele lihtsalt meeldibki selline värk
mõnedele meeldib ka selliseid rõõme pakkuda

otsige netist märksõnu BDSM ja kasvõi markii de Sade
ok, enne otsimist mõelge korra järele, kas te ikka tahate väga informatiivset materjali näha
ja kas see teile lubatud on :P

njaa, tahate, et keegi vägistaks, kuid kui oleks mõni väga rõve ja kasimata kodutu prükkar? kole ja must? siis ka tahaksite? ja te võiksite temast isegi rasedaks jääda. kui mõni kena mees siis muidugi no problem :mrgreen: :mrgreen: .

MUL TÄPSELT SAMA .
ma juba mõtlesin et ma peast lollakas .. no vb olengi , aga vähemalt pole ma ainuke . :D
muidugi tahaks niimoodi , et ta oleks õrn ja samas tahaks et ta rahuldaks mind ja ma oleks kinniseotud .. see on niiinõme ausaltöeldes , et ma niimoodi tahan .. aga teisesmõttes , mõnikord käin pimedas ja siis on küll see tunne , et appi ,pln ärge vägistagemind , hoidke eemale jn , et kardan .. ma ei saa endast aru .

ma arvan hoopis, et sa tahad, et sind rahuldatakse ja kepitakse, aga sa ei taha ise teist poolt rahuldada ja talle mõnu pakkuda. sa tahad, et ta teeks kogu töö ära. võib-olla on asi selles, et sa ise pole seksiks päris valmis ;)
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”