Unenägu vägistamisest

Paar päeva tagasi ma nägin ühte unenägu, mille põhiliseks teemaks oli vägistamine ja tagaajamine. Ma põgenesin kahe pedofiili eest igale poole, istusisin kuskil suures kaubamajas peidus õhtuni ja siis põgenesin baaridesse jne. See kestis jube kaua ning oli nii reaalne. Muide ma helistasin isegi politseisse ja kirjeldasin neid kahte meest. Algul ühte, et ta on kiilakas ja prillidega ning suhteliselt lühike aga kiire jooksja. Ma hakkasin ka teist kirjeldama aga siis see tädi, kes politseis telefoni vastu võtab, naeris mu üle ja ütles, et kas ma ise ka usun seda jama. Ma viskasin telefoni puruks ja hakkasin nutma ning siis jälle jooksin ja jooksin. Nägin palju tuttavaid kohti, kus käinud olen. (Nt. üks kant Soomes ja Viljandis üks koht jne) Pea kõik paigad olid, kust läbi jooksin. (Jooksin enda tänava lõppu, siis tuli üks raudtee vanaema kodukoha juures ja üle selle minnes oli kohe Selver ja siis kui Selveri ette jooksin oli nagu Soome pood jne.) Vahepeal nägin isegi, et põgenen oma parima sõbrannaga nende eest ära. No ikka kuradi jube tunne oli, sest ma nii jubedalt kartsin neid. Millest see võis tulla ja mida see unenägu võis tähendada? Eriti julmalt jäi meelde politsei, kui ta naeris mu üle. :|

See võib olla tühiasi aga tänu sellele unenäole olen ma hetkel vähemalt palju kahtlustavam inimeste suhtes ja kardan käia väljas üksi. :cry:

Re: Unenägu vägistamisest

Olen näinud ka sellist und.
Proovisin kõigest jõust ära joosta ja karjusin kohe päriselt läbi une.Õnneks tuli mu ema vaatama mis mul viga on ,et karjun.
Vahest on mul ka naljakaid unenägusidxD
Nägin ükskord ,et mult taheti varastada rahakotti(mis pole lahe aga nuh)
Ja emps ütles järgmine hommik ,et olin karjunud :,,Anna mu raha tagasi!''
Ja ma nägin unes ka ,et ma karjusin nii. :lol:

ma ka olen mingi mitu korda näinud unes et mind proovitakse vägistada aga neil ei ole see ka õnnestunud.
olen mõelnud et kui juhtubki päriselt et keegi tuleb ja üritab midagi siis nt ütled talle et tal pole suga mõtet jamada kuna oskad nt karated või taekwon-dod palju. :P nooh et äkki jätab rahule või nii :D

jane. kirjutas:ma ka olen mingi mitu korda näinud unes et mind proovitakse vägistada aga neil ei ole see ka õnnestunud.
olen mõelnud et kui juhtubki päriselt et keegi tuleb ja üritab midagi siis nt ütled talle et tal pole suga mõtet jamada kuna oskad nt karated või taekwon-dod palju. :P nooh et äkki jätab rahule või nii :D

Kusjuures olen ise ka mõelnud,et hakkaks valetama niimoodi..mõni loll raudselt usuks ja kui ei usuks,siis hakkaks proovima midagi järele,mida filmis nähtud vms. :P :lol:

Waterbird kirjutas:
jane. kirjutas:ma ka olen mingi mitu korda näinud unes et mind proovitakse vägistada aga neil ei ole see ka õnnestunud.

Kusjuures olen ise ka mõelnud,et hakkaks valetama niimoodi..mõni loll raudselt usuks ja kui ei usuks,siis hakkaks proovima midagi järele,mida filmis nähtud vms. :P :lol:
ei usu eriti, kui ikka suur tank mees on siis ei tee sa talle midagi,
M a r t i n !

martiin kirjutas:
Waterbird kirjutas:

ei usu eriti, kui ikka suur tank mees on siis ei tee sa talle midagi,

Noh,kui just tank on..siis peab lootma,et jalad on kiired :lol:

Aga mina nägin unenägu, kus oli metsa sees mingi vangilaagri moodi koht, millest keegi muu maailm ei teadnud midagi. Ma ei mäleta, kuidas ma sinna sattusin. Igatahes hoiti seal naisi kinni ning mehed olid bossid seal. Ja meid kõiki vägistati seal pidevalt ja meil polnud võimalustki välja pääseda. Ühe korra mul õnnestus põgeneda, kuid ma läksin tagasi, enda sõprade pärast, kes sinna jäid. Õnnetuseks aga leidis mind üks mees üles seal põõsastes luurates. Teadagi, millega see mees kohe hakkama sai. Põhimõtteliselt oli see üks jube unenägu, näha enda sõpru(need polnud mu päriselu sõbrad, vaid võõraste nägudega) kinniseotana jne. Ja samas tunda ise, mis tunne on olla vägistatu ja kui valus see kõik on.

Külaline kirjutas:Aga mina nägin unenägu, kus oli metsa sees mingi vangilaagri moodi koht, millest keegi muu maailm ei teadnud midagi. Ma ei mäleta, kuidas ma sinna sattusin. Igatahes hoiti seal naisi kinni ning mehed olid bossid seal. Ja meid kõiki vägistati seal pidevalt ja meil polnud võimalustki välja pääseda. Ühe korra mul õnnestus põgeneda, kuid ma läksin tagasi, enda sõprade pärast, kes sinna jäid. Õnnetuseks aga leidis mind üks mees üles seal põõsastes luurates. Teadagi, millega see mees kohe hakkama sai. Põhimõtteliselt oli see üks jube unenägu, näha enda sõpru(need polnud mu päriselu sõbrad, vaid võõraste nägudega) kinniseotana jne. Ja samas tunda ise, mis tunne on olla vägistatu ja kui valus see kõik on.

Vaevalt küll ,et sa teada said ,mis tunne on olla vägistatu. Tõenäoliselt said sa teada ,missugust vlau sa suudad ette kujutada. Seda valu ,mis tekib vägistamisega ei suuda sa ette kujutada enne ,kui seda päriselus koged.
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

Jah, ju vististi mõtlesin päris kõvasti, alateadvuses. Sellessuhtes, et ma ei mäleta, et oleks väga psühholoogilist valu tundnud, pigem seda otsest valu. Igatahes kindel on see, et ükskõik palju ma seal ette kujutasin, oli see väga hirmus. Ma isegi ärkasin mitu korda öösel üles ja hommikul ka, aga jäin uuesti magama ja nägin seda sama unenägu edasi, kust pooleli jäi. Seda ei juhtu mul tihti, et näen sama unenägu edasi. Tavaliselt tuleb uus peale.

Aga noh, nii palju teenis see unenägu küll välja, et jummala kõhe on ringi käia, eriti pimedas ja üksi.

mina nägin ka üsna samasugust unenägu, olen ise 13 . Mingi 3 meest jootsid mind täis ja vägistasid ära, ma kardan ka aga mu isal on üks raamat, kus on kirjutatud unenägude selgitusi, lugesin, mis seal oli ja seal oli kirjutatud, et sa lood meeldiva ja kauakestva vahekorra . :)

Mida hekkki ... See jutt on mulle nii tuttav , ma nägin ka ükskord et mind ajasid 2 pervi taga , ja siis ma helistasin putkast ja siis see politsei kes vastu võttis , hakkas naerma janii . Appi ,,, :D Kuidas me nii sarnseid unenägusi küll nägime ??:O
Tahaks ka teada mis see tähendab vms ...

unenäod on ühed toredad asjad mina näiteks õppisin enda unenägu kohandama nagu näiteks et näen unes et
suur müür kuidas ma küll üle saan aga vot see on unenägu kõnnin sellest üldse läbi.
aga ära looda et täna teed laksust unenäos kassist koera.
mullgi arenes see välja aastate jooksul ega see lihtne pole vot siouke kogemus mul unenägudega. :mrgreen:
Suletud

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”