kiimane vanamees

#1
nii, ma siis räägin ka veits ahistamisest.
ma käisin pallimängu trennis, kus treeneriks oli 55 aastane mees, ühtlasi ka minu prekonna hea tuttav.( ka poistele annab ta kehalise tundi)
niisiis, alati võistlustel ta katsus mu kätt ja rääkis, et sa oled nii hea ja siis lõi käega vastu tagumikku. no ma ei julgenud siis midagi vastu öelda kah.
absull iga kehalise tund ta vaatas mind sellise näoga, et urr, sulle küll kütaks. see pilk tekitab siiamaani külmavärinaid.
mõnikord rääkis ta mulle naitse vajadustest, minu kehast ja teismeliste tüdrukute ja vanemate meeste seksuaalsuhetest.
ikka päris räige jutt tuli sealt!
ükskord talvel, koolis oma mantlit selga pannes, astus ta minu juurde ja ütles, et tahab rääkida võistlustest, et läheks natuke eemale, koridoris on suur kisa. sinisilme nagu ma olen,läksin kaasa.
siis ta hakkas mu mantlinööpe lahti kiskuma ja salli kaelast võtma ja silitas mind ning ütles et ma tean et ma seda temaga tahan ja et ma olen kindel, et ei suuda enam temale vastu panna ja ma võtku temast mis võtta annab, sest ta on juba kaua aega seksita olnud.
selle jutu peale, hakkasin nutma ja mõtlesin et kuhu kurat ma sattunud olen?
võtsin oma julguse kokku ning virutasin oma saapakontsaga talle hargivahele. sellest ajast peale ta ainult tervitab mind, ÕNNEKS!
ka emale rääkisin, kuid ta ei tahtnud mind uskuda, siiamaani ei usu.
ja üldse ma tõmban mingisuguseid vanu kiimaseid mehi ligi. mis toimub nagu :?: :!: :?: :!: :|
koerad ei hammusta mind kunagi, ainult inimesed!

Re: kiimane vanamees

#2
See, millest Sa oma sõnumis kirjutad, nimetatakse seksuaalseks ahistamiseks ja täiskasvanud mees (ja veel õpetaja koolis) ei tohi niisugust käitumist endale lubada.
Kui Sinu ema ei usu sind, siis tuleks sellest juhtumist rääkida sellegili teisele (näiteks mingi usaldusväärsele täiskasvanu sugulasele, või teisele treenerile või sotsiaaltöötajale, või noortepolitseisse jne). Rääkida tuleks kindlasti, sest niisugune inimene on koolis väga ohtlik ja edaspidi ta võib ka teistele midagi halba teha. Sellega et Sa räägid, Sa ennetad võimalikke ahistamist ja ärakasutamist.
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Re: kiimane vanamees

#3
Maggy kirjutas:See, millest Sa oma sõnumis kirjutad, nimetatakse seksuaalseks ahistamiseks ja täiskasvanud mees (ja veel õpetaja koolis) ei tohi niisugust käitumist endale lubada.
Kui Sinu ema ei usu sind, siis tuleks sellest juhtumist rääkida sellegili teisele (näiteks mingi usaldusväärsele täiskasvanu sugulasele, või teisele treenerile või sotsiaaltöötajale, või noortepolitseisse jne). Rääkida tuleks kindlasti, sest niisugune inimene on koolis väga ohtlik ja edaspidi ta võib ka teistele midagi halba teha. Sellega et Sa räägid, Sa ennetad võimalikke ahistamist ja ärakasutamist.
täiesti õigus, rääkida tuleb kindlasti, kuigi kahtlane et ema oma tütart ei usu ja mingit peretuttavat usub rohkem:S.

Re: kiimane vanamees

#5
Mul istus täna bussis, üks kiimas vanamees kõrval. Läksin bussilt maha, vanamees järel, jõudsin kodu lähedal oleva poe juurde, kus oli veel teinegi bussipeatus. Nägin, et vanamees järel, tegin paar tiiru ümber bussipeatuse putka ning pistsin ümber nurga punuma. Vanamees see järele joosta ei jõudnud ja pealegi olin ma juba tema silmapiirist eemal..
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Re: kiimane vanamees

#8
Minu endise elukoha juures elas üks vanamees, kes palkas noori tööle, et rohida või mis iganes muud aiatööd teha. Ma olin siis 11 aastane. Pidas ükskord kinni mind tänaval ja küsis ema ja minu numbrit, et äkki tahan ka üksi või mõne sõbrannaga tulla mõnikord. Okei, andsin talle numbri. Kaks korda sai käidud, kolmandal korral läks juba asi imelikuks. Ta tõi meile pudelis mingisugust käärima läinud veini laadset jooki, me sõbrannaga mõtlesime, et mida põrgut, kallasime selle joogi salaja ära ja valetasime, et jõime ära. Hiljem kutsus sisse, et tal on raha üleval ja siis hakkas mingist g-punktist rääkima meile, et tahate teada kus see asub jne.. Ma panin telefonist äratuse endale kiiresti ja ütlesin, et ema helistab. Me ei teadnud sellel ajal, mida g-punkt tähendab, niiet me ei osanud midagi arvata. Ühe korra läksime veel tagasi ja siis ta hakkas meile juba rääkima, et kas te pornot vaatate ja siis me mõtlesime, et okei, see on ikka täiesti segane ja läksime võimalikult kiiresti ära. Sellel õhtul googeldasime tema g-punkti juttu ja pärast seda rääkisime vanematele. Tüübil endal on naine, kes ei tea mitte midagi sellest. Ta on varem ka alaealistele alkoholi pakkunud, Vana Tallinna nimelt. Me kirjutasime ta naisele sellest :D.
"They can't control us, we will be victorious!!!" - The Resistance
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”