Ähvardamine

Tere! Minul on üks selline probleem, et meie klassis käib üks poiss kes koguaeg ähvardab mind. Ta on mitu korda teinud kahtlaseid liigutusi minu poole kätega ja öelnud ta tõmbab mulle "gäng shitti". Igakord kui me teeme klassiga jalgpalli ta ähvardab mind ja karjub "kõtt kõtt kõtt kõtt". Ta isegi ükskord ütles "Ou tatt räägid sitta või?" ja tuli kallale mulle. Ma kardan juba enda elus eest! Mida ma peaksin tegema?

Re: Ähvardamine

Ma kardan juba enda elus eest! Mida ma peaksin tegema?
Kui juba elu pärast kardad pead kindlasti politseisse pöörduma või taotlema läbi kohtu lähenemiskeeldu.
Võibolla on sellel poisil lihtsalt isiklikud probleemid ja elab end sinu peal välja. Võiksid küsida temalt näiteks, et kas vajad abi või muud säärast, vaata kuidas ta reageerib, ehk teine kord jätab ta sind rahule. Aga võimalik kui ta on psühhopaat (või on tal muud vaimsed probleemid) ei aita mingisugune normaalne vestlus temaga. 😅
💚💜💚💜

boyjoy kirjutas:
01 Juun 2018, 16:06
Anna vastu hambaid siis, johhaidii, või kutsu isa kooli. xd
Võid ka politseisse helistada või mõnele õpetajale rääkida, aga siis saad probably kitse maine endale lihtsalt, muud midagi.
Mis see kitse maine saamine? 😂😂😂 Näiteks nägi keegi pealt mõrva ja kui ta räägib politseile mis juhtus, on ta siis kits või???
💚💜💚💜

Vulkaanipurse kirjutas:
01 Juun 2018, 17:33
Pooldan vägivalda tropide suhtes, mine jõuksi/trenni, ära ole nuttipede ning saad respecti, seejärel next time tõmba molli talle, isegi kui kaotad, järgmine kord mõtleb ta kas möliseda või mitte.
Igasugune vägivalla toetamine on vale😡. (välja arvatud vägivalla kasutamine enesekaitseks)
Jõusaali minekut pooldan, tõesti selleks et ennast füüsiliselt kaitsa on vaja tugev olla💪
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
03 Juun 2018, 23:01
Vulkaanipurse kirjutas:
Igasugune vägivalla toetamine on vale😡.
Aga nüüd kujuta ette, oled klubis oma kuttiga, ja mingi oss tõmbab sul persest üle, ja ta ei saa aru ,et nii ei tasu teha. Mida sa eelistaksid, et su kutt helistaks politseisse? Või siis annaks talle koheelt seal kerepeale?
P.s Võimalus "lihtsalt ära minna" on tobe.
P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
04 Juun 2018, 11:30
mery17 kirjutas:
Vulkaanipurse kirjutas:
Igasugune vägivalla toetamine on vale😡.
Aga nüüd kujuta ette, oled klubis oma kuttiga, ja mingi oss tõmbab sul persest üle, ja ta ei saa aru ,et nii ei tasu teha. Mida sa eelistaksid, et su kutt helistaks politseisse? Või siis annaks talle koheelt seal kerepeale?
P.s Võimalus "lihtsalt ära minna" on tobe.
Ma toetan vägivalla kasutamist enesekaitseks, eelnevalt ma seda mainisin ju
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
Vulkaanipurse kirjutas:
Pooldan vägivalda tropide suhtes, mine jõuksi/trenni, ära ole nuttipede ning saad respecti, seejärel next time tõmba molli talle, isegi kui kaotad, järgmine kord mõtleb ta kas möliseda või mitte.
Igasugune vägivalla toetamine on vale😡. (välja arvatud vägivalla kasutamine enesekaitseks)
Jõusaali minekut pooldan, tõesti selleks et ennast füüsiliselt kaitsa on vaja tugev olla💪
💚💜💚💜

Kaabumästerx kirjutas:
30 Mai 2018, 21:54
Tere! Minul on üks selline probleem, et meie klassis käib üks poiss kes koguaeg ähvardab mind. Ta on mitu korda teinud kahtlaseid liigutusi minu poole kätega ja öelnud ta tõmbab mulle "gäng shitti". Igakord kui me teeme klassiga jalgpalli ta ähvardab mind ja karjub "kõtt kõtt kõtt kõtt". Ta isegi ükskord ütles "Ou tatt räägid sitta või?" ja tuli kallale mulle. Ma kardan juba enda elus eest! Mida ma peaksin tegema?
Kus kandis see vana elab? kui sa ise ei julge tõmban lõuksi sellele sitakotile 😂

Savupeast noormees kirjutas:
05 Juun 2018, 00:01
Kaabumästerx kirjutas:
Kus kandis see vana elab? kui sa ise ei julge tõmban lõuksi sellele sitakotile 😂
Jah, leidub lambine sell kes lahendab probleeme, lol
P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
05 Juun 2018, 00:35
Kaabumästerx kirjutas:
Jah, leidub lambine sell kes lahendab probleeme, lol
Miks mitte inimesi peab ju aitama

06 Juun 2018, 17:48
Vulkaanipurse kirjutas:
05 Juun 2018, 00:35
Miks mitte inimesi peab ju aitama
Aitama inimesi? Aitama teise kolkimises võõrat nettist? Ja hiljem just sina saad krim menetluse kus su uus sõber tunnistab sinu vastu. Kui oled alaealine, siis ära nii küll mõtle/tee. Kui oled täisealine siis palun, pöördu arsti poole.
P.S Vastan privas.
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”