13aastane ja 35aastans

Mõtlesin küsida teie arvamust.
Kui 35aastane mees on näidanud 13aastase kohta huvi üles (ka seksuaalset) kuid samas jätab endast väga sümpaatse mulje, kas on võimalik, et ta ei ole pedofiil? Ega suhtle ainult seksi eesmärgil? On maininud, et too 13aastane tundub talle palju vanemana.

Re: 13aastane ja 35aastans

Kui 35-aastane täiskasvanu näitab välja seksuaalset huvi 13-aastase lapse suhtes, ei ole vahet, kui sümpaatse või toreda mulje see täiskasvanu jätab. Samuti ei ole vahet, kui vanana tundub täiskasvanule see 13-aastane. (Kui vana kolmeteistaastane talle siis tundub, endaga samas eas?)
35-aastasel on tunduvalt rohkem elukogemust kui 13-aastasel. Ma ei saa tegelikult aru, mis muu võiks nii erinevate kogemuspagasitega inimesi ühendada. Üks on sellises suhtes olles ju teisest tunduvalt targem ja oskab paljusid olukordi enda heaks ära kasutada.

hallitanud sai kirjutas:
termomeeter kirjutas:Hea, et nõu küsid. Vastuseks küsimusele, ega ei ole ikka küll eriti võimalik, et sel mehel muud kui ärakasutamise huvi on. See plära, et 13-aastane tundub palju vanem jne, käib asja juurde, nii neid lapsi meelitataksegi.
Armastus ei küsi vanust. Tõesta, et mul pole õigus.
Armastus mitte, aga politseionu küsib.

Külaline kirjutas:
Apocrypha kirjutas:Ettevaatlikust soovitan. Parem, kui keegi vanem inimene Sinuga kaasa tuleb.
13-aastaste Lapsemure tüdrukutega suhtlev kahekümnendates meesterahvas soovitab 13-aastasel 35-aastasega kohtuda. Normaalne. :lol:
Apocrypha pedo kalduvustega confirmed.
Ban Apocrypha pl0x.

Jootekol kirjutas:
Apocrypha kirjutas:Ettevaatlikust soovitan. Parem, kui keegi vanem inimene Sinuga kaasa tuleb.
Ma ka ei saa hetkel aru, miks selline lause ja soovitus. Ehk kui keegi vanem isik kaasa tuleb, siis on see norm, et 13 aastane saab 35 aastasega kokku?
Apocryphal tuleks silma peal hoida.
Dafuq. Apocrypha pole mingi pedo omfg.
>:)

Jootekol kirjutas:
Ma ka ei saa hetkel aru, miks selline lause ja soovitus. Ehk kui keegi vanem isik kaasa tuleb, siis on see norm, et 13 aastane saab 35 aastasega kokku?
Ausalt öeldes, ei ole. Mina niisuure vanuse vahe puhul juba kahtlen inimese motiivides ja keeldun kohtumast. 9-14 aastat veel arusaadav....kuidagi....kuigi võtab ka kukalt kratsima mõnikord.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Apocrypha kirjutas:
Jootekol kirjutas:
Ausalt öeldes, ei ole. Mina niisuure vanuse vahe puhul juba kahtlen inimese motiivides ja keeldun kohtumast. 9-14 aastat veel arusaadav....kuidagi....kuigi võtab ka kukalt kratsima mõnikord.
Ise suhtled ju küll endast 10 ja rohkemgi aastat noortematega. Mida on sul nendega rääkida?

Apocrypha kirjutas:
Jootekol kirjutas:
13 ja 27 on arusaadav w? :D Norm ots.

Külaline kirjutas:
Apocrypha kirjutas:
Jootekol kirjutas:
Ise suhtled ju küll endast 10 ja rohkemgi aastat noortematega. Mida on sul nendega rääkida?
Ei hakka lahkama seda siin, kuna ma siiski pean lugu teiste konfidentsiaalsuse soovidest.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Nõustun paraku nendega, kes seda heaks ei kiida. Eriti veel, kuna ta ka on juba üles näidanud seksuaalset huvi. Kuidas ta oma seksuaalset huvi muidu juba üles on näidanud?
Kas Sa ta on näinud pilti/videot/live pilti Sinust (pool)alasti? Juhul, kui pole, siis kindlasti ära ka näita.
Katsu see suhe võimalikult kiirelt lõpetada.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Peab mainima, et selline avalik tüli üles kiskumine tõesti sümpaatsust ei suurenda...
Sellest hoolimata peegeldas minu postituse "paraku" seda, et esialgsest postitusest jäi mulle mulje, et ta loodab, et mainitud suhtest siiski saab asja, kuid mul polnud talle midagi lootust tekitavat öelda.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Seaduse silmis ehk by the book on see huvi muidugi ebaseaduslik, aga sry, seadus ei ole elu ning eluliselt on olemas mitmeid erandeid.

35 ja 13 on muidugi päris räige vanusevahe ja ma ei soovitaks sellist suhet. Kui aga siin osd targutavad, et mis saab olla neil peale seksi ühist, siis sry, ma tegin aastaid trenni mitmete vanuserühmadega koos ja 13 aastane on intelligentselt sama huvitav kui 6 või 36 aastane, lihtsalt omas võtmes. Inimene, kes sulle meeldib, on huvitav.

Selline vanusevahe võib kaasa tuua palju probleeme, aga ka vähendab teatud probleeme ja annab rohkem turvalisust, ses osas pole vaja silmi kinni pigistada, 35-aastane mees teab seksist ilmselgelt rohkem kui 15-aastane ja oskab soovimatut rasedust vältida ja naist rahuldada kahtlemata paremini kui ta seda oskas 15-aastaselt. Tõenäoliselt paneb ta noore neiu ka palju turvalisemalt tundma ennast. Kuid nii suure vanusevahega partnerite puhul jääb noorel palju nö tavapäraseks peetavast elust elamata - ja ma ei räägi siin pidutsemisest, see ei ole "must have" kogemus, vaid just see omaealisse armumine ja kõik, mis see kaasaa toob jne.

Ma ei soovita sellist suhet. Aga ma ei ole ka pädev hindama, mis on "see õige" armastus ja mis mitte.
Vasta

Mine “Ärakasutamisest üldiselt”