Tegelikult kattub mitme kategooriaga

Tervist!

Olen siin ringi vaadanud ja ka osade inimeste muredele vastanud. Täna oli väga sitt päev mu elus. Tääharjutusel läksin ühe valla töötajaga tülli, ja õnneks toimus see lasteaias, mistõttu ma sain end tagasi hoitud. Juhendaja lasi varem lahti. Pk, lähen koju, muidugi ärritunud, räägin ära, siis isaga rääkimise ajal jääb mul väga vales tähenduses kõlama"venitad" ja noh...siit algas allamäge spiraal. Kodust läksin jalamait minema, sõbrale helistasin, et rääkida, mis toimunud ja üllatus üllatus, sel inimesel sai ka villand ja ta otsustas lõpuks üldse, et ma peaksin temaga mitte suhtlema. Normull. päeva jooksul läksin tülli vanematega ja kaotasin enda ainsa sõbra. Õnneks vanematega sai lõpuks siiski ära lepitud, kuid nüüd on mul tõsine haav jäänud hinge. Ma lihtsalt ei näe hetkel mingit mõtet elada, ometi surra ka ei taha. Siiamaale olen jube ärritunud, isegi mu tavaline ülikange palderjani-piparmündi tee ei aidanud, sammuti ei ole mingit mõju mediteerimisel. Vees ligunemisel on küll mõju, aga, liguneda ei saa ka ju vees mitu päeva jutti. Ja noh, ujulasse minemiseks ei ole raha. Jamh...aastalõpp, nagu alati, kõik kadakas* läheb. Olen liialt ebastabiilne.

Oli vaja lihtsalt ära rääkida. Ja ka küsimus: Kas keegi teab mõnda rahvameditsiini teed või võimalikku rahustavat tegevust? Ei soovi hetkel veel arsti juurde pöörduda, kuna suure tõenäosusega kirjutatakse mulle mingid tabletid või rahustid ja praeguses ebastabiilses seisus ei ole see hea mõte.

Tavaliselt on rahustavalt mõjunud:

Muusika kuulamine(nüüd teeb iga laul haiget)
Vees ligunemine(leevendas aga mitte palju).
Palderjani-piparmündi tee(ei mingit mõju)
Mediteerimine(Vastupidine effekt, ma ainult ärritusin rohkem)
Jalutamine(Keha valus, siuke tunne, nagu oleksin puuga vastu pead saanud. Ärritunud olek jäi alles.)
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Re: Tegelikult kattub mitme kategooriaga

Kahju kuulda, et täna selline jama päev oli. Oled selles osas foorumis tõesti viimasel ajal nii positiivselt silma jäänud.

Pakuksin ka muidu seda varianti, et kirjutada paberile kõik, mis häirib või siis nt rebida paberit hästi väikesteks tükkideks, et mõte mujale saada. Ise olen viimasel ajal avastanud, et just see aitab rahuneda, kui muidu närvis olen.

Võid ka kirjutada (mu PM on alati avatud), kui arvad, et see oleks abiks.

Re: Tegelikult kattub mitme kategooriaga

Reedetu kirjutas:Kahju kuulda, et täna selline jama päev oli. Oled selles osas foorumis tõesti viimasel ajal nii positiivselt silma jäänud.

Pakuksin ka muidu seda varianti, et kirjutada paberile kõik, mis häirib või siis nt rebida paberit hästi väikesteks tükkideks, et mõte mujale saada. Ise olen viimasel ajal avastanud, et just see aitab rahuneda, kui muidu närvis olen.

Võid ka kirjutada (mu PM on alati avatud), kui arvad, et see oleks abiks.
Pigem teeb rohkem kahju kui kasu, sest rebimine ei aita ja hetkel pole, kus põletada. peab vana aastal jälle suurema tulevärgi vist laskma hankida, siis laseb taevasse tükkideks.

olen ka seda varasemalt harrastanud aga sel pole kunagi mulle mõju olnud.

pigem häiribki kõige rohkem see, et ainsa sõbra suutsin kaotada ka just täna ära. noh, ega ime suurt pole, pigem see, et, sain teada, et mu nö parim sõbranna, keda usaldasin, oli kalk mängija. njh...oleks pidanud ette nägema.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Igapäevaelu probleemid”