Re: HIRMUDEST!

ma arvasin ka et kardan ainult ämblikuid, aga kui nüüd mõtlema hakata, on selliseid absurdseid hirme, enne magamaminekut ei julge peeglisse vaadata, mul on nii, et voodi juurde saamiseks on vaja peeglist mööda kõndida, ükskord oli nii, et vaatasin ennast hämaras peeglist ja mu nägu moondus õudsaks, peale seda kardan, siis see tapjanuku film, ma julgesin ainult algust vaadata, aga mul oli siis voodija seina vahel selline vahe, kuhu mahtus padi täpselt vahele, radikas oli küljepealt, siiis ma kartsin, et see tapjanukk tuleb sealt vahelt öösel ja tapab mu ära, siis otsisin endale lisapadja ja panin sinna auku:D siis oli hea jälle. ringiga olid ka mul mingid asjad, see, et ei julgenud kinnise telekaga ühes toas magada,vennal oli TÄPSELT sama problee, me ükskord vennaga magasime nii suurestoas, et ma magasin diivanil ja tema maas ja ta pm terve öö nuttis ja ei julgenud selle plika pärast magada. aga ämblikud on selline reaalne hirm, a see, kardan uute inimestega tuttavaks saada ja suhelda, no kasvõi poes müüa käest küsida ja kohvikus tellimust esitada, nagu suhelda kardan üleüldiselt, võõrastega ja üldse ei julge kellegi käest midagi küsima minna

õõõh, kui pikk jutt, kindlasti on mul hirme veel.
lost and insecure

Suuri ämblikuid..... äääääää, muidugi, Suuri sipelgaid ja üldse sipelgaid, surnuks julgen ma neid litsuda ainult siis kui midagi on jalas või siis mõne puutükiga või nii. Ja võõraid putukaid ka. Noh, peaaegu kõiki putukaid, peale liblikate, sääskede, kärbeste ja üldse lendavate putukate, väljaarvatud need sipelgad, kellel tiivad on.
Enda poole lendavaid palle kardan ka suht, eriti jalgpalli, aga ainult siis, kui ta lendab kõrgelt minu poole. Muidu mängin ma seda koguaeg. :P :P
Ja kui öösel voodis olen ja magama hakkan jääma, ning järsku hakkab lennuk üle meie maja lendama, siis ma hakkan ka kartma. Ja sõda kardan kõige rohkem. Just lennukid ajavadki mulle selle sõja hirmu peale, ajab mõtted ka kõik sinnakanti ja siis on nagu luupainajategagi - ei jõua liigutada, häält teha ja mida iganes veel. Aga nüüd see asi enam nii hull pole. Ennem kartsin maailmalõppu ka, aga nüüd ma hakkasin mõtlema, et ongi parem, väljaarvatud siis, kui majandus vahepeal korda läheb. :P Haige mõtlemine onju.

Kardan arste ja süste ;S
Kardan veel õudsalt üksinda pimedas olemist õues/metsas ;SS
Kardan ka haiglaid ;O
Ja kardan teiste inimeste haavu jms Et ei suuda vaatada O_O
Minust kindlasti ei saa arst .
Kardan ka üksi kuskil võõras kohas olla
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

pimedus on kõige rohkem levinumaid hirme.Olenevalt hirmust tuleks õppida seda tundma, läbi nägema asju mida sa kardad.Ja ega tegelikult ei karda keegi seda pimedust.päev ja öö - valgus ja pimedus ühendab meid kõiki kusagilt piirilt.Me võiks mõtestada vahel neid varjante miks me seda kardame.Iga kartus vajaks veidi analüüsi ja uurimist, et sellest üle saada.

Kartused peituvad meis endis kuid su enda jaoks selles seletamatus mõistes.

Kardan seda kui pean talvisel õõl läbi paksu metsa minema üksi! Elu sees ei või teada kes võib sulle peale karata. Hunt või marutaudis rebane.
Kardan ka ületõmmanud narkareid kuskil klubis kus käib vastav muusika nagu gms-juice. Aja lausa judinad selga.
Hy :D

:oops: Mul on niisugune hirm , millest ma ei saa vist kunagi üle.Nimelt on see pimedus ,eriti kui pean üksi olema kodus ,siis ma lihtsalt ei julgegi magada ja olengi hommikuni üleval. :( Tahaks sellest üle saada ,aga ma ei suuda . :cry:
Ma arvan ,et keegi koguaeg jälitab mind ja tahab mulle midagi väga halba teha .
Kuidas ma saan sellest üle ? :cry: Ma ise ei suuda sellest võitu saada ja kellegile ei julge rääkida kah seda . :oops:

Ma kardan teadmatust.
Samas ka siis pimedust mingil määral, sest et ma ei tea mis seal olla võib. Kuid iseenesest seda hirmu mul nüüd pole, et kardan üksi pimedas kodus olla või muud sellist, pigem öösel üksi kuskil pimedal tänaval kõndimist .
Kummitusi/Vaime kardan ma kaa, sest ühekorra põhimõtteliselt olen näinud neid, aga võib-olla ma kujutasin endale seda ette, ei tea ja ei saa ka teada, aga ma kardan neid :D
Aga põhimõtteliselt rohkem hirme mul küll hetkel pähe ei tule :)
"Kui Sult palutakse hoida Teda kui kulda, kas Sa teeks seda?"
"Ei, ma ei teeks seda, sest kullal on oma hind, aga Temal ei ole!"

thetimo kirjutas:
Hei kirjutas:Ma kardan tunneleid ja pikki koridore..eriti veel kui koridor/tunnel on pime või kui seal lõpus on valgus...
Ma suudan neist läbi minna, aga mulle ei meeldi otse ette vaadata, et kui pikk see on vms...
hahaa:Dsuht fail:D
mu korter maja on seest mingi 500 m pikk:P otse koguaeg:P:P
euroopa pikim maja
pooli majaelanike sa ilmselt ei tunne . :D

Kriin. kirjutas:
thetimo kirjutas:
Hei kirjutas:Ma kardan tunneleid ja pikki koridore..eriti veel kui koridor/tunnel on pime või kui seal lõpus on valgus...
Ma suudan neist läbi minna, aga mulle ei meeldi otse ette vaadata, et kui pikk see on vms...
hahaa:Dsuht fail:D
mu korter maja on seest mingi 500 m pikk:P otse koguaeg:P:P
euroopa pikim maja
pooli majaelanike sa ilmselt ei tunne . :D
yhes majas 483 korterit:D
teises 340:P
aam tean oma majast 5-6 peret ainult:P
http://www.rate.ee/users/MinuReidikontoo <---minu reit!:)

Re:

pisikemarike kirjutas:ma kardan väga üht filmi (vimm) see on minu arust jube ja õhtul kui oma toas magama hakkan jäema tuleks nägu see tüdruk sealt filmist ja üritaks mind tappa palun öelge mida ma teha võiks :oops:
haha ma kardan ka seda filmi vimm...see hääl ja see tüdruk..minumeelest oli see tõsiselt õudukas..:)

Re: Re:

naine kirjutas:
pisikemarike kirjutas:ma kardan väga üht filmi (vimm) see on minu arust jube ja õhtul kui oma toas magama hakkan jäema tuleks nägu see tüdruk sealt filmist ja üritaks mind tappa palun öelge mida ma teha võiks :oops:
haha ma kardan ka seda filmi vimm...see hääl ja see tüdruk..minumeelest oli see tõsiselt õudukas..:)
mm kunagi vaatasime vanaisaga õudukat see kardab hullult ma kõht krapis irwan:D:Dnaerukad olid
vimm pole õudne ...mitte minu jaoks kõik osad vaadatud
http://www.rate.ee/users/MinuReidikontoo <---minu reit!:)

Ma kardan jubedalt politseid. Ei tea miks. Kui kuskil mingit politsei autot näen lööb pähe mingi ehmatus, mul võib minna süda pahaks või pea ringi käima, samuti võin hakata nutma. Jube. Mul pole kunagi politseiga probleeme olnud.

Ma kardan, et ma ehmatan. Võib tunduda imalik. Näiteks kardan koerte haukumist (võpatan iga kord), kella helisemist hommikul, uste paukumist, teleka mängimapanemist, kui see liiga kõvasti on, kile, kui see läheb minu vastu (see ehmatab kohutavalt) jne.

Ma ei saa aru kuidas saab karta pimedust ja ämblikke. Minuarust just kaks head asja.

Aga ma kardan esinemist kuskil. Mul on sellega nii palju vastikuid kogemusi ja nüüd mõtlen iga kord midagi välja kui vaja esineda. Isegi muusikatunnis, kui pead üksi laulma. Ma läheks hulluks, kui seda tegema peaks.

Ja siis on veel PAANILINE hirm tomatite ees. Kui on poes mingi viljade lett näiteks. Ja hakkan virsikuid võtma. Tomatid on nende kõrval. Kasti sees. Ma viskan need tomatid koos kastiga põrandale sodiks. Pärast on suht piinlik. Aga see on mingi refleks, et kõik tomatid teen ma sodiks. Ja kui ei tee, siis hakkan mõtlema et need ründavad vms. Nii nõme hirm, ma tean.
pläraläraleenu
uued tutvused on ALATI oodatud.

Kõrgust,tumedat(seega sügavad veekogud ja ka öösel jms.-hoian emmale,muidu armastan vett ja ujumist :D )(ma ei tea miks,aga kardan:P) vett,ämblikke,tähelepanu keskmes olemist,süstlaid jms.,liiga kõva heli,haiget saamist(seetõttu ka jooksen mõnikord hoolivate inimeste eest ära:S :oops: ),pimedas peeglisse vaatamist,lähedastele liiga tegemist,kohati koeri(kuna väiksena hammustas üks bernhardiin).Vist on kõik. :)

Ma tean,et mõned üksikud hirmud ona kaasasündinud(näiteks kõrgusekartus..muud ei tule meelde praegu),aga ikkagi on raske ka nendest teistest vabaneda,isegi,kui sisimas tean,et pole põhjust karta ja osad on lihtsalt halbadest kogemustest jms. :P

Loodan,et see nimekiri väheneb tasapisi:D

ega jah hirmud on kadunud ja juurde tulnud
endiselt:
*koerad
*ämblikud
*pimedas toas peeglisse vaadata

Nüüd:
*veebikaameraid(nägin filmis kuidas mõrvar vahtis inimesi läbi kaamera ja siis tappis), nii kui näen siis keeran kaamera teisele poole...õõõh..
*pimedaid tänavaid(olen nüüd tallinnas), kui mingi kamp on tänavapeal.
*joobes märatsejaid kes karjuvad

ma ei teagi, ma nagu ei kardagi midagi, aga samas on koguaeg nii hirmus. või noh, mitte koguaeg vms, aga ma ei tea. mingit pimedust, kahtlaseid inimesi ja muid selliseid asju ma ei karda.
mul vahepeal on tegelt nii, et ma näen mingisuguseid asju, vahepeal kuulen ka aga seda juhtub harvem. ma ei teagi miks, aga see on lihtsalt nii hirmus. ma arvan, et paljud inimesed lähevadki ainult selle hirmu pärast hulluks vms, kes ka näevad. et nagu vahepeal ma ei julge kuhugile minna või midagi teha mitte sellepärast, et ma kardaksin seda kohta/tegevust või ükskõik mida, vaid sellepärast, et ma kardan, et ma näen jälle midagi või kedagi, ja siis ma ei tea.
kuigi vahepeal ma küll kardan muid asju ka. ja tavaliselt siis ma kardan mingisuguseid selliseid asju, mida tegelt ei peaks kartma või tavaliselt ei kardeta. ja siis on ka hirmus, kui ma hakkan mingit enesetapukatset vms tegema. aga noh, tavaliselt siis ma kardangi ainult seda, et keegi tuleb või mul ei õnnestu ja ma ei tea mida ma siis edasi tegema pean. ja noh tegelt niimodi täpselt ma ei saakski öelda mida ma kardan, kuna ma saan sellest teada ainult siis kui ma seda hirmu tekitavat asja vms näen, sest on asju mida ma vahepeal kardan ja vahepeal ei karda üldse.

Esiteks kardan pimedust. Ma tean, et see on lapsik kartus, aga ma ei saa sellest üle! Mul peab keegi teine kõrval olema, kasvõi koer, siis tunnen ennast juba mitu korda paremini.
Teiseks üksinda kodus olemist, kui juba hämar on. Alati olen kuidagi rohkem koera kõrval, siis tunnen ennast julgemini.
Komandaks tumedas toas peeglisse vaatamist. Mulle alati tundub, et näen seal midagi.
Neljandaks kõrgelt kiiresti alla kukkumist. Näiteks lennuki alla kukkumist, olen seda mitu korda unes läbi näinud ja kuna tean mis tunne see on, siis see tundub nii õudne.
Viiendaks kardan kohutavalt kellegi lähedast surma.
Kuuendaks kardan ma, kui mind vaadatakse. Lihtsalt ma olen enda arust nii rõve, et üldse ei salli, kui mind vaadatakse.
Seitsmendaks kardan vaime/kummitusi ja üldse selliseid ebaloomulikke asju.

Ja see ongi vist kõik. :lol:
Elus otsitakse alati seda, mida ei leita ja leitakse, mida ei otsita ...

Hüsteeriliselt kardan madusid. :shock: Klaasi taga end võssa peitnud väike madu võib mind nii endast välja viia ning lolliks ehmatada, kui ta sealt võsast leidma peaksin. Üks kord selline asi juhtunud. Karjusin ka, õnneks oli rahvast niivõrd palju, et mind ei kuuldud selles rahvasummas. :D Telekast madusid nähes hakkan hirmust hingeldama, lausa jube.

ma kardan muidu sellist asja ka, kui õhtul või kunagi läbi akna on õuest mingit muusikat hästi nõrgalt kuulda jms, nagu kaugemalt just, seda tümpsuvat vms eriti, kui näiteks mingi kontsert või asi on kuskil ja mulle tuppa kostub. sessuhtes et paanikasse ei satu päris aga mingi hirmutunne tuleb siis.

Olen ka end igasuguste õudusfilmidega ära hirmutanud, esimene õudusfilm, mis vaatasin, oli kuskil 4 aastaselt ning praegu olen 13, olen hakanud enam-vähem nendest üle saama, aga õudsed on ikka, kummitavad. Samuti kardan ma käsitöö või kunsti tundi :lol: Ja pimedas, õhtul hilja üksi väljas olemist. Neid asju on ikka veel päris palju :)
Vasta

Mine “Igapäevaelu probleemid”