mina kardan näiteks pimedust, laevaga sõitmist, lendamist, telefoniga rääkimist (see võib tunduda imelik, aga tegelt ma seletasin selle ühes oma teises postituses lahti) ja tähelepanu keskpunktis olemist... ühesõnaga päris palju asju :(

pisikemarike kirjutas:ma kardan väga üht filmi (vimm) see on minu arust jube ja õhtul kui oma toas magama hakkan jäema tuleks nägu see tüdruk sealt filmist ja üritaks mind tappa palun öelge mida ma teha võiks :oops:
mõtle et sa elad eestis ja teda pole olemas ja pane telekas tööle või tee midagi mis su tähelepanu mujale viiks
ma ise olen end selle "ring"-i tüdrukuga end nii hirmutanud
Mida iganes

ma kardan
*paksuks minemist
*kuskilt pudelist limonaadi/mahla vm l6pu joomist
*v66raid koeri
*venekeele kontrollt6id
*matemaatika eksameid
*vaime/kummitusi
*enda maja
*enda aeda (pimedat)
*6htul aias saunas käimist
*halba 6nne
*seda kui teised inimesed ennast mu vastu nyhivad...kas bussis v6i mujal...(vastik lihtsalt...vägaväga r6ve)
*lihatoite

Seda, kui ma matemaatikas 2 saan, sest seda juhtub juba väga tihti.
Ämblikke, sitikaid,
Proovikabiine :lol:
Kuhugi proovi minemist, sest äkki toimub see kord proov mujal ja mina jään sinna passima.
Vanni, nagu keegi juba enne ütles. Mingi hull vanniskäigu maania on aga iga kord ei julge end hirmus liigutada.
Viimati muutis Hayley7, 27 Mai 2008, 16:22, muudetud 2 korda kokku.

See üks pikk nimekiri, mida tervikuna ei jõuaks küll üles kirjutada :) ...kõige rohkem kardan ilmselt, et kallid inimesed mu hülgavad :( ...aga kardan ka telefoniga rääkimist, ametiasutustses käimist/suhtlemist ja üldse igasugused suhtlemisega seotud hirmud, kardan ka putukaid, hambaarste (no igasugust valu kardan paaniliselt), väga tugev hirm on tulekahjude ees...aastaid ikka oli nii, et ei julgenud koju tulles oma tänavasse pöörata, kartsin, et kõik maha põlenud :? Avalikke esinemisi kardan (kuigi nende asjadega, mis mulle meeldivad, samas tahan väga esineda, kahjuks hirm suudab asja tihti nässu ajada)...Neid asju mida kardan on veel palju-palju...
Eesti LGBT Ühing
http://www.lgbt.ee

Ma kardan kahe posti vahelt läbi käia kuna ma arvan, et seal vahel on midagi ja siis jään sinna kinni või saan haiget ( lapsepõlves sai kokku puutuda lehmaaedadega, kus oli elekter traadis sees ) ja siis kõva koorikuga või ma ei tea kuidas seda öeldakse aga ikkagi... kõva koorikuga putukaid, suuri eriti, appi kui rõvedad.
" Ära karda astuda vajaduse korral suurt sammu. Sa ei saa ületada kuristikku kahe väikse hüppega. "

Re:

[quote="pisikemarike"]ma kardan väga üht filmi (vimm) see on minu arust jube ja õhtul kui oma toas magama hakkan jäema tuleks nägu see tüdruk sealt filmist ja üritaks mind tappa palun öelge mida ma teha võiks :oops:[/

lihtsalt need filmid on küll nii et mõtled et ei karda ,aga tegelikult need jäävad alateadvusesse kummitama. mõtle millegi muu peale näiteks et seda päriselt ju ei juhtu.;)

Re: HIRMUDEST!

[quote="Cherry"]Ma rikkusin oma psühhika ära selle "Ring" filmiga. 3 aastat kummitas see eit filmist mind. :D

Ma ka täiega kartsin alati, peale selle filmi vaatamist. Ei julgend üksi kodus olla üldse ja tule jätsin põlema alati , kui magama jäin :lol: . Ning see kestis ka kusagil 2 aastat.
Ma mõtlesin küll, et see on ju ainult film ja päriselt pole seda olemas, aga kartsin ikkagi.

-llahe kirjutas:
Cherry kirjutas:Ma rikkusin oma psühhika ära selle "Ring" filmiga. 3 aastat kummitas see eit filmist mind. :D

Ma ka täiega kartsin alati, peale selle filmi vaatamist. Ei julgend üksi kodus olla üldse ja tule jätsin põlema alati , kui magama jäin :lol: . Ning see kestis ka kusagil 2 aastat.
Ma mõtlesin küll, et see on ju ainult film ja päriselt pole seda olemas, aga kartsin ikkagi.

Pärast The Ringi vaatamist algasid mul paranoiad, mõtlesin seda oma psühhika rikkumise all. Vahepeal on täitsa normaalne olla, aga kui ma loen õudusjuttu või vaatan õõvastavat filmi, hakkan ma kartma, et keegi jälgib mind, et ma ei ole üksi ja selliseid asju. Segav ja creepy.
Bombing for peace is like fucking for virginity.

Ma kardan voodialust :oops: . Mitte et see oleks räpane või nii.. Voodi alla võin minna aga ma tunnen väikest judinat ning kiiremas korras panen jalad voodi peale, kui istun nii, et jalad ripuvad vms :D saate aru küll, mis ma mõlen. Minul on hirm, et keegi võib mu kahest jalast järksu kinni võtta ja ära tõmmata vms. Ja ükskord kui ma väike olin, siis ma nägin Lapse mängu migit osa, ja siis ronis see Chuky vms (see tapjanukk) voodi all ja lõi voodi peal istuvale poisile noaga jalga. :!:

Veel on mul tulnud selline uskumus (ma ei tea kust), et pimedas, et tohi enne magama minekut peeglisse vaadata. Ma millegipärast nii hullult väldin seda kui üksi olen.. Omg, suht friik olen :oops:

ohhoo! xD
:lol: mina näiteks alati enne magama minekut ma keeran oma toas (mul on toas selline suursuur peegel) selle peegli ka ümber, sest ma kardan, et äkki mulle peegeldub peeglist midagi?! ma väiksena kartsin õudukaid.. veel ma kardan võõraid koeri, sest üks hammustas mind tagumukust;) ja kui mind ei sallita, kui inimesed mind vihkavad ja on minu peale kurjad ( noh norivad või kiusavad kuidagi ). sest mulle on suhted inimestega väga tähtsad!! :roll:

Hetkel meenub mulle esimesena, et kardan sattumist tähelepanukeskpunkti. Samas kardan ka võõraid inimesi ja nendega suhtlemist. Üldse on mul palju suhtlemisprobleeme, usun, et tegemist võib olla lausa foobiaga. Ah jaa, kardan ka järsakuid ja kõrgust.
'All our words are but crumbs that fall down from the feast of the mind.'

Ma kardan, lähen pöördesse, kui peaksin näiteks telekast nägema, kuidas kellegilt veenist verd võetakse. Täiesti jube. Ja seda ma ka ei suuda vaadata, kui keegi kratsib ennast sealt kohast. See on minu jaoks täiesti jubee ! Ma ei tea, miks see minu jaoks nii vastuvõtmatu on, aga seda ma kardan paaniliselt. Kõiki muid asju, ma ei karda. Ei ämblikke, pimedust kõrgust.. Võin vaadata, kuidas kellegilt minig kehaosa aeglaselt ära lkõigatakse, aga seda, et käeveenist verd võetkase, seda ei kannata.
Girls want a lot of things from one guy, guys want one thing from a lot of girls.

Mulle kardan tähelepanu keskpunktis olla, sest siis kõik vaatavad mind, mul on jube piinlik ja kardan, et minu üle hakatakse naerma; kardan ka suuri ämblikke ja kardan narrimist. kohutavalt kardan ka süstimist :?
Rumalad ei andesta ega unusta, naiivsed andestavad ja unustavad, targad andestavad, aga ei unusta. T.Szasz
Ära lükka homsele neid tegevusi, mida saaks lükata ülehomsele. Mark Twain

kummitusi ja värke. ma lihtasalt ei suuda magama jääda ja lähen üleni higiseks kui ma all korrusel midagi imelikku kuulen, kõike hullem on peale mingid õudukad. kohutav.
ja pisikuid ka suht. ma ei kannata absollutselt kui mingi võõras mulle vastu läheb või keegi mulle peale köhib.
Think Pink! Kõik saab korda!

Kopraid . Ja paaniliselt . Ei julge üksi jõe äärde minna , ega silda ületada .
Putukaid [ Va . liblikad & jaaniussid (need helendavad noh :D ) ]
Kardan telefoni helisedes leida ekraanilt võõra numbri ( kardan võõraid numbreid, ei julge vastu võtta )
Maha jätmist / sõprade kaotust .
Shut up & sleep with me ! :)

Ma kardan tunneleid ja pikki koridore..eriti veel kui koridor/tunnel on pime või kui seal lõpus on valgus...
Ma suudan neist läbi minna, aga mulle ei meeldi otse ette vaadata, et kui pikk see on vms...
Raske kõnelda, raske vaikida kõigest sellest, mis südames...

ma millalgi vaatasin alles sõbrannadega koos filmi "The Ring" ja seal oli üks tüdruk Samara. Alati, kui ma magama lähen, dušši alla lähen või kuhu iganes, kus ma üksi olen , mõtlen temast ja mul tuleb hirm peale. kui ma nt. voodis olen ja jään magama, siis ma alati kardan, et ta vaatab mind aknast või kui ma silmad kinni panen, on ta mu ees . :shock: ja mu magama minek võtab aega üle 1 tunni alati :| ajaa siis ma kardan veel madusi, ämblikke ja igasuguseid muid putukaid :S ja pedofiile ka :oops: alati kui ma bussis olen vaatan, et mingeid imelikke mehi ei oleks bussis, kes mind vaataks ja kui ma bussilt maha tulen siis vaatan koguaeg selja taha, et keegi mind ei jälitaks :shock: . ükskord oli bussis üks kole mees, kes oli vist a-sotsiaal ja ta vaatas mind koguaeg ning ma läksin bussist varem maha ja ootasin järgmist bussi, sest muidu võibolla ta oleks tulnud minuga samas peatuses maha ja jälitanud ka veel :shock:
Vasta

Mine “Igapäevaelu probleemid”