"Otsin uut kodu"

Tere. Mul on mure. Meie külas elab ühe vana mahajäetud maja juures ketis koer, kelle omanikud on ära sõitnud .. tundub, et alatiseks. Praegu käivad koera söötmas kohalikud külatädid. Kamba peale tuli mõte, et peaks kirjutama TV3 saatesse "otsin uut kodu" (õigel ajal me muidugi selle peale ei tulnud..) Mure alljärgnev: ma olen proovinud mitu korda otsida Maarja-Liisi ja selle saate aadressi (tulemusteta), et talle kirjutada. Kas see on veel üldse võimalik? Peast ma ka aadressi enam ei mäleta :( .Kui on kellelgil natuke aega, et mulle see aadress otsida, oleksin VÄGA tänulik. Talv on tulemas .. Ja sinna ta jääda ei saa!Ta on meie kõigi jaoks väga tähtis ja armas. Koos proovime leida ilusale koerale ilusa kodu ..
Suur-suur aitäh neile, kes viitsisid teemasse süveneda.
Ongi paras aeg talle ja endale minna putru keetma.. :)
Aitäh tähelepanu eest.

Re: "Otsin uut kodu"

Aitäh abistajatele.
Kui ma sinna TV3-e helistan, siis võin viisakalt küsida, kas selle saate salvestused käivad veel? ja räägin oma mure sinna ilusti ära, kui on lootust? (Ma kindluse mõttes küsin xD)
Varjupaik jäägu viimaseks võimaluseks. Sinna pole teda vaja seisma jätta :( Kõik aktiivsemad külaelanikud on koera ka oma "tuttava-tuttavatele" pakkunud, ent siiamaani pole keegi huvi ilmutanud. Ma olen kuulnud, et ka reporter .. eehh.. Heiki .. Valner? oli ta nimi ? Tema peaks ka loomakaitsega tegelema. Kust ma võiksin leida tema kontaktid? Keegi teab veel mingisuguseid organisatsioone ?

Re: "Otsin uut kodu"

jah, salvestused on tõesti ilmselt lõppenud ja uut hooaega kindlasti nii vara ei alustata. ja mulle tundub, et see saade on siiski mõeldud neile, kes annavad oma koera ISE ära. mitte perest perre niimoodi. kui need omanikud on ära läinud, aga see on ikkagi nende koer, siis ei tohigi niimoodi võtta ja anda, see käib teistmoodi.. loomakaitse, varjupaik.. otse saatesse kindlasti ei saaks. pigem jah ikkagi arendada seda iseseisvalt koerale uue kodu leidmist. kuuluta foorumites, lisa pilte jne.
Vasta

Mine “Igapäevaelu probleemid”