Millal panen meiki peale ja kuidas ?

Nh , see tul tglt täiesti suvakalt peast välja .

Pulmad :
1) Kanna peale veidi tumedat jumestuskreemi .
2) Peida peitepulga abil kõik vistrikud ja ebamäärased asjad näolt .
3) Pane peale päevakreemi , kuid sedagi mitte palju .
4) Tupsuta puudri ja puudri tupsuga kõik kohad üle , ning ära unusta kaela . Vali puuder mis sobib sinu näonahaga kõige paremini .
5) Lauvärvide aeg ! Võta välja punane , kollane , valge ja heleroosa lauvärv .
6) Võta valge lauvärv ja kata silmad absoluutselt kõik kohad silmadel üle - ripsmetest kuni kulmuni .
7) Pane kollane lauvärv laule (mitte kulmudeni !) .
8) Nüüd tõmba punase lauvärviga nagu laineri jooned . Kõigepealt silmade alla ja sealt siis ülesse poole .
9) Nüüd võta heleroosa lauvärv ja kanna seda nina poole silma nurkadele .
10) Värvi musta ripsmetušiga ripsmed üle .
11) Kleebi valeripsmed spetsiaalse liimiga ülevale poole ripsmeid .
12) Kanna põskedele natuke põseruuži või - puna mis siis oleks kas roosa või punane .
13) Värvi huuled üle kõigepealt värvitu huulepulgaga ja kanna peale lillat või roosat huuleläiget või -pulka . VALMIS !
*Hetkel Piretiga jalutamas*
Pulmakellad helisegu! 30ndal pulmad!!!!
*Ootan lapsi nimega Dora ja Daisy!*
Minust saab Vaher!
*Piret on pahur täna*

Re: Millal panen meiki peale ja kuidas ?

Klge see pole nagu kohustuslik . :? Ja teie hakkate juba mölisema . Ei nh , kui teil teine maitse siis kirjutage kommentaaridesse . PLUSS selle teema kommentaaridesse lähevad ainult need kellel on soovi ka oma make- up sinna päästa . Pole minu viga , liiga noored olete , sellepärast te aru ei saagi .
Minust saab Vaher!
*Piret on pahur täna*

Nt. kui ma arvan, et päevakreem käib ikka kõige ennemini,
et nahka niisutada,
tasandada ja et tulemus loomulikum jääks
ning jumestuskreem peaks sobima nahavärviga
mitte olema tumedam (Jällegi loomulikuma tulemuse jaoks)
ja lauvärvi (vähemasti mitte valget) ei panda kulmudele,
siis teeb see minust otsekoheselt "liiga noore", kes millestki midagi ei tea?
Kui sa nii arvad, siis teeb see sinust ühe ääretult rumala 17-aastase.
Ära kuku kohe huilgama, vaid
kuula mida teised ütlevad ning ürita end tagasi hoida. Sa ei ole kõige targem inimene sel planeedil.

Kui kommentaar tundus veidi tõre, siis minu vabandused, kuid ka sinu vastuseid teistele oli äärmiselt ebameeldiv lugeda.
I'm
not

Külaline kirjutas:
Kizzu60 kirjutas:17 olen .
Palju õnne! Kohe tittesi tegema, kui isegi foorumis normaalselt kirjutadagi veel ei oska. Kirjeldus on kohe tõesti ülepakutud.
Ei no juhtub ,et temale meeldib teistsugune meik . Aga see on küll solvav(mite mulle ofc) ,et ,,kohe tittesi tegema..."
Tema pole ju mölisenud teiega . Esimesed kaks komentaari võivad mõned inimesed küll närvi ajada...
Te ei pea ju kohe mölisema hakkama! ;)
kui ma poleks selline, oleksin kui öö ilma kuuta !
You were my everything and i really miss you!! <3 But now i can't take all the pain that i feel.

Esimesel kahel kommentaaril pole absoluutselt mitte midagi viga. Ja see kirjeldus on küll täiesti kasutu. Esiteks ei pruugi kõigile inimestele sugugi ühesugused värvid sobida (nagu siin soovitatud punased ja roosad lauvärvid, huuleläiked). Teiseks - tume jumestuskreem?! Et näha välja võlts ning justkui mask oleks peal (kohe on ju näha kui jumestuskreem ülejäänud nahapinnast tumedam on)? Aga eelkõige selle protsessi järjekord - kõigepealt jumestuskreem, siis peitepulk, seejärel päevakreem ja siis kreemi peale puuder? Sa, autor, mõtle selle järjekorra koha pealt ikka hoolikalt järgi.

Et siis, leidsin selle ühest oma vanast päevikust ja kirjutasin. Alles nüüd, 17. aastasena sain ma aru, et tegin kohutavalt vigu :D

Mu paranduse versioon:
Pulmad :
1) Kanna peale päevakreemi. Peida ära ebameeldivad kohad, ehk tumedad silmaalused, punnid, tedretäpid jne. Hõõru laiali. Võid panna peale õrnatoimelist jumestuskreemi, oma nahatooni värvi, kuid see pole kohustuslik.
2) Lisa peale tavalist kivipuudrit, jah, kivipuudrit, sest kui tseremoonia ajal higistad, võib hakata lihtsalt tolmpuuder su näol laiali valguma.
3) Kasuta valget või sinist lauvärvi, mitte tumedat, sest muidu püüavad su silmad rohkem pilku. Kasuta ainult ühte tooni, sest siis on silmal kergem olla.
4) Kanna põskedele natuke roosat või hästi hele punast põsepuna või -ruuži. Naerata, sest siis on lihtsam seda peale kanda.
5) Kanna veel peale heledat huuleläiget, ei pea värviga olema, võib olla tavaline ehk siis täiesti läbipaistev.
Loodan, et sellest oli omakorda abi :D
Minust saab Vaher!
*Piret on pahur täna*

someoneh kirjutas:
x___x kirjutas:Kui ma abielluksin siis ma küll kodus ise ei teeks meiki vaid läheks ilusalongi..
Jeps, sama siin. Maksan küll rohkem, samas on kvaliteet ka parem (kui juhtumisi pole ise jumestuskunstniku eriala omandanud)
Phäh, mis see jumestuskunstnik siia puutub? :lol:
Ma ple ka mingi pro siin, aga tuli päääris naturally välja :)
Jaa, ma pole ka 17 enam, 18 nüüd. Detsembri lõpul 19!
Minust saab Vaher!
*Piret on pahur täna*

Kizzu60 kirjutas:Et siis, leidsin selle ühest oma vanast päevikust ja kirjutasin. Alles nüüd, 17. aastasena sain ma aru, et tegin kohutavalt vigu :D

Mu paranduse versioon:
Pulmad :
1) Kanna peale päevakreemi. Peida ära ebameeldivad kohad, ehk tumedad silmaalused, punnid, tedretäpid jne. Hõõru laiali. Võid panna peale õrnatoimelist jumestuskreemi, oma nahatooni värvi, kuid see pole kohustuslik.
2) Lisa peale tavalist kivipuudrit, jah, kivipuudrit, sest kui tseremoonia ajal higistad, võib hakata lihtsalt tolmpuuder su näol laiali valguma.
3) Kasuta valget või sinist lauvärvi, mitte tumedat, sest muidu püüavad su silmad rohkem pilku. Kasuta ainult ühte tooni, sest siis on silmal kergem olla.
4) Kanna põskedele natuke roosat või hästi hele punast põsepuna või -ruuži. Naerata, sest siis on lihtsam seda peale kanda.
5) Kanna veel peale heledat huuleläiget, ei pea värviga olema, võib olla tavaline ehk siis täiesti läbipaistev.
Loodan, et sellest oli omakorda abi :D

ainult ühte laovärvi kasutades jääb kodutehtud mulje ja seda me kindlasti ei taha, võib teha tavalise smokey eye pruuni ja vähese mustaga. ripsmetušši ei?? põsepuna sõltub nahavärvist ja näokujust, mõnele sobib pruunikam, mõnele punane, mõnele roosa või oranz, ja ainult huuleläikest ei piisa, normaalne oleks kas mingi nahatoonis huulepulk või hoopis punane, oleneb silmadest. mida heledamad silmad, seda tumedamad huuled ja vastupidi.

lõpetuseks see et selle meigiga mida sa siin kirjeldasid võid poodi minna ja enne kui siis teisi õpetama tuled kuidas ja kuidas mitte mine kursustele.
female
Vasta

Mine “Igapäevaelu probleemid”