Ma hakkan alla andma

Ma ei mõtle alla andmise all enesetappu.

Alustan enda loo rääkimisest:
2 klassis läksid mu vanemad lahku ja ema kolis Tabasalust Mustamäele ja pani mind Tallinna Tehnikagümnaasiumisse.
Järgmine aasta tahtsin muusikakooli minna. Alguses meeldis ja kõike, aga siis laksid 2 aastaga ajad vaga imelikuks: Esmaspäeval lõppes kell 8 teistel päevadel 7, isegi laupäeval ei saanud rahu, aga siis sain ma ema juures käia, sest ta elas lahedal. Siis kolis ema harkujärvele. me laksime nuud oktoobris tulli ka ja ta viskas mu valja. Nüüd pean iga päev bussiga tabasallu sõitma kui veab siis isa toob autoga. Mul on veel tunne, et ema tahab isalt mind ara votta, sest praegu mul hinded halvad ja ta 21IQline pea ei mõista, et mul praegu murde iga. Isa ka muretseb minu pärast, sest tavaliselt 2-3 kool läbi ja ma pean linnas kuni 4 tundi passima ja ootama muusikakooli, süüa ka ei saa. Mu isa kardab, et ma voin hakkata tegema narkootikume ja suitsetama. Ma olen niiiiiiii ülekurnatud, et kui ma koju jõuan, siis ma langen kohe pikali. Ema sunnib mind muusikakooli edasi kuigi ma ei taha. Koolis on ka mul opetajad lohhid nt. tana sain ma "spikerdamise" eest ühe, kuigi ma ei spikerdanud.

vabandust kui tekst veidi segane, aga vajan abi kuidas õppida ütlema EI , sest muusikakool ei ole seadusega kohustuslik

lisaks me leppisime emaga detsembris ara ja ta pani mind lumelaua trenni (ma väga tahtsin) aga vottis mingi lambise kooliteema eest mind sealt ära
Sometimes loose and
always win!

Re: Ma hakkan alla andma

Kui sa muusikakoolis käia ei taha, tuleb emale seda korduvalt meelde tuletada. Omast kogemusest tean, et kui ikka midagi tahta, tuleb inimestele korduvalt, aga taktitundeliselt närvidele käia.
Eks elus ole nii, et miskit ise su juurde ei saabu, pead ise võtma, mida hing ihkab.
Muidugi inetu on see lahutus ja lahkuminek igal juhul, loodan, et su ema ja isa üksteist sinu kuuldes ei süüdista või riidle, see oleks ebanormaalne juba.
Pead olema piisavalt tugev, et ei hakkaks meelemürke tarbima. Nendest on hiljem raske vabaneda. Ja kindlasti ole oma otsustes ja soovides järjekindel, ära lase teistel ennast mõjutada.

Re: Ma hakkan alla andma

TryHard kirjutas:
01 Mär 2019, 02:02
Õpetajatel ei ole õigus ukse taha saada kuna õpetaja on pmst 45min eest kostia tal on kohustus su eest hoolitseda ehk 45min peab olema tunnis kui ta saadav ukse taha ja midagi juhtub käe luu või midagi läheb saab õpetaja karistada
Seda räägis kooli psüholoogia
1) õpetaja pole teda kuskile saatnud, vähemalt nii ma loen välja
2) õpetajal on õigus saata õpilane ukse taha, kui õpilane ei oska käituda. õpetaja töö on õpetada ja pubekate matslik käitumine segab tema tööd.
kõik on sodi
Vasta

Mine “Igapäevaelu probleemid”