Re: Riided

Vulkaanipurse kirjutas:
11 Dets 2018, 17:36
Mingieilane kirjutas:
11 Dets 2018, 16:24
Naiste riideid nagu pükse pluuse jms pigem
Neid kaltsukaid palju seal tartus. Võta aeg maha ja jaluta/otsi.

Oled nagu 13...
Kaltsukad pole mu teema, sest seal ei ole minule sobivaid või noh nagu mitte nii kvaliteetseid riideid ja ma eelistan osta just seetõttu uusi, kuid sellele vaatamata on kõik soovitused tere tulnud :) Vabandust agajah mul ei ole piisavalt aega, et süvenduda sellesse, et otsida eraldi kus miskit mulle sobivat leiab, seetõttu kirjutasin ka siia..

Tho ma ei ole 13, lihtsalt soovin teada, et kas keegi teab mõningaid vähemtuntuid kohti vms, kust ka leiab midagi. Tavaliselt noortele mõeldud riided leiab ikka newyorkerist, cropist ntks mis mullegi varem meeldisid, kuid nüüd soovin leida selliseid täiskasvanulikumaid riideid, mis ka kvaliteedi poolest oleksid head! Sageli on aga need üsna kallid ntks Kaubamaja

newyorkerist ja croppist ja h&m-ist ja igalt poolt muudest odavate masstoodangute poodidest leiab tegelt täiskasvanulikke riideid ka
vbl mitte croppist aint, sest seal igast roppused ja multikategelased särkidel xd
täiskasvanud käivadki suht tavaliste, noorte jaoks siis “igavate” riietega, kus pole mingeid pilte ega sitse ega satse jms
aga ma küll ei tunne, et ma riietuks täiskasvanust erinevalt ja suht nendes poodides käingi, sest ei raatsi kulutada 30 euri t-särgile :D
kõik on sodi

Okey siis , asjalik soovitus

Mine outletidesse. saad odavalt häid asju. Vaata nettis FB gruppe. kuni 5x odavamad originaal asjad (kui oled piisavalt skilled)

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

boyjoy kirjutas:
13 Dets 2018, 21:41

Venekeelsetes v, confirmed Feanor xd, ehk siis konkursi võidu kinkisid iseendale. :D
Kas sa tõsiselt arvad, et 30 euri raisata mingi fun asja peale on palju?

Sa eksid.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.
Vasta

Mine “Igapäevaelu probleemid”