Re: Vigastamine

termomeeter kirjutas:stressipalli pigistamine..
Mul oli üks lahe stressipall, mida pigistades ilmusid sinna erinevad ingliskeelsed sõnad. Ükskord pigistasin aga liialt tugevalt ning see pritsis mulle sinist vedelikku näkku. Feels bad, fam. :(

Ei ole normaalne. Atvasin et l6ikumine on lasts seas moest ära läinud aga ikka ei ole. Kui muidu m6istust pole, m6tle vähemalt sellele, et nendest koledatest armidest, mis k2tele j22vad, ei saa sa enam kunagi lahti. Ka siis mitte, kui m6ne aasta p2rast m6istus p2he on tulnud. Oi kuidas sa siis kahetsed..

Külaline kirjutas:Ei ole normaalne. Atvasin et l6ikumine on lasts seas moest ära läinud aga ikka ei ole. Kui muidu m6istust pole, m6tle vähemalt sellele, et nendest koledatest armidest, mis k2tele j22vad, ei saa sa enam kunagi lahti. Ka siis mitte, kui m6ne aasta p2rast m6istus p2he on tulnud. Oi kuidas sa siis kahetsed..
mulle küll armid meeldivad. nii enda kui teiste omad. lõikunud pole küll mitu aastat enam, ei viitsi ka, aga ikkagi ei leia, et need armid koledad oleksid. sa ise oled kole äkki xd

Psühholoogi juurde ei taha minna. Alles oli näiteks nii et ema heitis mulle ette mu suhtlemisoskust(võib tunduda tühiasi aga minujaoks pole).Läksin oma tuppa ja oleksin peaaegu nutma hakanud aga tõmbasin üle jalgade mõned kriimud, tundsin kuidas viha minust kaob ja läksin oma toast rõõmsalt minema. Kui ma poleks seda teinud oleks vist tüli suuremaks läinud. See pole lõikumine ja sellest ei jää arme aga see on valus ja seda ei saa asendada millegi muuga.

Lihtsalt ütlen, et alguses sa ainult kriimustadki ennast kuni tahad rohkemat ja rohkemat ja rohkemat ja kriimustamine enam ei aita, siis tuleb nuga.. ja peale seda tuleb žilett... nii, et parem otsi kohe abi. Vahet pole, et verd ei tule ja arme ei jää, isegi praegu on probleem juba. Pealegi, ega me keegi ei mõtle et "oih no nii, ma nüüd rahulikult, et arme ei jääks..." nope, teed sellised lõiked oma käele et taevas hoia ja siis elad nendega rõõmsalt kaks aastat hiljem ja veenad uusi inimesi 3 tundi et sa tegelt ka enam ei tegele selliste asjadega :)
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Endaga toimetulek”