Olen enamat väärt

Trennis tulid uue hooajaga meeskondade muutused ja eelmisel aastal sain ma oma "karjääri tippu", aga nüüd tõstis treener mind nõrgemasse meeskonda ja ma tunnen, et väärin paremat. Ma olen väga töökas ja kohusetundlik (VÄGA) ja ma oleks selle spordiala nimel valmis kõik ohverdama. Kahjuks minu treener seda ei näe (??) ja mul on viimasel ajal üha enam tunne, et teda lihtsalt ei huvita. See teeb nii väga haiget, ma nutan peaaegu iga õhtu. Vanemad küsivad, kas ma ei tahaks lõpetada, kui see mind kurvaks teeb. Aga ma armastan seda ala NIIIIII väga, kuid meeskond ei klapi ja olen sellega tegelenud 11 aastat ja poole hooaja pealt ei söanda ära tulla. Teen siis vist viimase aasta, kuigi tahaks lõpetada ilusalt ja suurelt, on see võimalus mult käest võetud.
Ja ma tõesti ei tea mida ma valesti tegin, olen nii mõnegist kordades töökam ja olen niii palju ohverdanud (ka mu pere) ja nüüd on tunne, et see ei olnud seda väärt. My best wasn't good enough. Kas teate seda ütlust et run a extra mile, it will be worth it... no ma olen neid extra mile'i tehes nii palju nii mõelnud, kuid vist ei pidanud paika. Kurb.

Re: Olen enamat väärt

Töökus ja kohusetundlikkus ei võrdu alati heade tulemustega, vaja on ka palju muud. Ju siis treener ei näe sinus potentsiaali. Meie kahjuks öelda ei oska, kui hea või halb sa oled, ilmselt sa ise samuti päris objektiivne seda hindama pole. Ütlesid, et your best wasn't good enough - kahjuks tihti nii ongi.

Re: Olen enamat väärt

Igal ühel on omad tugevused. Osadel tulevad asjad loomulikult, samas kui teised väga palju pingutama peavad. Ilmselt oli sinust tugevamaid ja treener langetaski valiku taseme põhjal. Kuna räägid siin meeskonnast, siis iga meeskonnamängija mõjutab ju kõigi edukust. Tugevamatel on ka vaja konkurentsi, seega saavad nad üksteise konkurendiks olla ja veel paremaks arendeda. Sina tegid suure arengu läbi, aga kas sinust endast oli teistele piisav konkurent, et nemadki paremaks saaksid? Ma mitte üldse halvustavalt ei ütle ega küsi neid asju. Saan täiesti aru ja üritan mõista, mida sa tunned. Nüüd nuta oma pisarad ära, tee trenni praeguses meeskonnas ja anna oma parim, et võtta uusi tiimikaaslasi kui uusi partnereid, sõpru.
Vasta

Mine “Endaga toimetulek”