20. sünnipäev

palun andke mulle ideid, mida ma võiksin 20. sünnipäeval, oma esimesel juubelil teha. ma ei ole siiani kunagi oma sünnipäeva tähistanud, isegi 18. sünnipäeval, kui täisealiseks sain, istusin lihtsalt kodus. 20. sünnipäeval ma kindlasti kodus passida ei taha. samuti ei ole nii väga huvitatud ka kallimatest kingitustest, vaid tahaks just, et oleks kogemus ja midagi, mida mäletada. langevarjuhüpe oleks hea mõte, kuid ei julge seda teha, seega jääb vist ära. sõpru pole, ainus, kellega koos saaks midagi ette võtta, on noormees. kuid mida? ma ise tahaks tegelikult väga reisile minna, kuna pole kunagi välismaal käinud (ainult riias korraks), aga raha pole. vaatasin et need paketid, kus on vähemalt hommikusöök ja hotell sees (lennupiletid kamuidugi), on alates 300 eurost. minul sissetulekut pole ja noormehel ei jää palgast elamisekski 300eurot niiet suht võimatu on kuskile minna.. kui siis saab kuskile lähedale paariks päevaks minna, nt rootsi vms. aga mida seal teha..
üks mõte oli veel lihtsalt kuskile vanalinna baaridesse kokteile limpsima minna, aga see pole ka päris nii eriline kui võiks..
ühesõnaga olen kõikidele pakkumistele avatud! palun ideid :).

Re: 20. sünnipäev

No, aga siis ongi variandiks Rootsi kruiis, võtate tavalise kajuti või de Luxi ning naudite elu (saate seal ka kokteile limpsida); märtsis on esinejad ka laeval teatud päevadel. Rootsis võite vanalinnas jalutada ja vahtkonnavahetust vaadata, samuti poodides käia või muuseume külastada.
She saved everyone but couldn't save herself.

kui nii mõelda, et päev nagu iga teinegi, siis lõpuks jääbki elu elamata. tähistada tuleb ka väikseid asju. aga 20. sünna on minu jaoks suur asi :).
aga ma kaldun arvama, et noormees pole väga huvitatud rootsi kruiisist. vähemalt ma ei tea, mida meil seal teha oleks. me pole pidutsejatüüpi inimesed, seega kluppi ilmselt ei läheks, kahekesi niisama jooma ka pole mõtet hakata ja ainult söögi pärast nt pole mõtet minna. või maitea.. mis kruiisil veel head on? :D pole käinud.

Kus kandis te muidu elate? Mulle tuli praegu selline mõte, et Tallinnast lähevad ju bussid Riiga, Vilniusesse ja isegi Berliini. Vaatasin just, näiteks Tallinn-Vilniuse ühe suuna piletid on seal "Teiste vedajate" all kolmekümne euro kanti. Ööbimine tuleb kallimaks, kui just couchsurfingut ei proovi, aga see oleneb inimtüübist, kellele sobib ja kellele mitte.
Kui bussiga minna, tasub ka arvestada sellega, et esimesel korral väga pikk sõit ei ole ilmselt eriti mugav.

Edit: http://ticket.luxexpress.eu/reiside-soiduplaan

Külaline kirjutas:vähemalt ma ei tea, mida meil seal teha oleks. me pole pidutsejatüüpi inimesed, seega kluppi ilmselt ei läheks, kahekesi niisama jooma ka pole mõtet hakata ja ainult söögi pärast nt pole mõtet minna. või maitea.. mis kruiisil veel head on? :D pole käinud.
Toimub muusikaviktoriin, saab karaoket laulda. Kell 22.00 ja 00.00 toimuvad etendused showbaaris, nende vahepeal mängib bänd. Veel saab mängida bingot ja toimub õnneloos. Lisaks on pubis trubaduur ning kuskil söögikohas mängib ka pianist ja laulja laulab. Aga eks kõik oleneb ka ajast, mil minna kruiisile ja mis sel ajal parasjagu laeval toimub, osaliselt saab seda uurida ka Tallinki kodulehelt.

e-hero3 kirjutas:
Külaline kirjutas:no aga milleks seda üldse tähistada vaja on? päev nagu iga teinegi, jälle surmale lähemal
Milleks üldse elada, nkn sured ära?
Elu mõte on õppimine, arenemine, kogemine ja nautimine. Ja õppimise all ei mõtle ma seda, mida sa koolis teed, mõtetu asjade tuupimine, mida sul kunagi vaja ei lähe, v.a keeled.
¯\_(ツ)_/¯
Vasta

Mine “Endaga toimetulek”