Re: mida ma tegema pean ??

Mul on ka nii. See on kohutav. Hullem minu meelest sellest, kui oleks piisavalt suuri probleeme. Sest kui oleks enesetunne millestki tingitud, siis saaks probleemidega tegeleda ja lährks paremaks, aga kui on lihtsalt halb, siis ei saagi paremaks minna. :( Mulle tundub nii
Isegi mu psühholoog arvab, et ma lihtsalt ei taha rääkida asjadest, mis TEGELIKULT kurvaks teevad, aga selliseid asju pole, mis peaksid nii hullusti mõjutama enesetunnet. Ma ei tea. Ravimid sellele vähemalt mul pole aidanud, aga võid proovida.

Oled sa kindel, et kõik on hästi ja päris nii, nagu sa tahaksid? Näiteks sõpradega, perega.. Ja kas minevikust ei või olla miski n-ö kummitamas? Puberteedieas on üks võimalus ka, et hormoonid põhjustavad selliseid tujumuutuseid ehk siis ka kurvaksmuutumisi.

Kas sa psühholoogiga rääkimisele oled mõelnud? Ta oskaks ehk paremini aidata sul jõuda nende põhjusteni, mis sind kurvaks teevad.

Kunagi sügisel rääkisin.. aga mitte sellepärast. vaid siis oli teine põhjus.. siis küll sellest mingit kasu ei olnud
pubeerteet vaevalt enam on.. ma olen 17 juba.. see aeg on nagu üle juba.. see on ikka miskit muud.. aga ma ei saa ise ka aru miks ja mis see on.. ja siuke kurbuse teema on ka rohkem kui aasta kestnud juba.. üpris kaua Sõprade poole pealt on see asi,et nendega ma ei oska rääkida.. ma ei suuda nagu sellist jututeemat leida.. ja siis tihti küsingi niimoodi " mis ma sulle räägin`?" ja eks siuke asi ka tüütab ära.. nemad ka niiväga enam rääkida ei taha minuga.. kuna minuga on peaaegu võimatu rääkida.. siis ma olengi enamus ajast vait.. pean omale muud tegevust leidma.. siis hakkan kirjutama.. :) aga kaua sa niimoodi ikka elad.. see kõik on väga väsitav.. ei jõua enam nagu.
Vasta

Mine “Endaga toimetulek”