lihtsalt südamelt ära

Tere.ma pole kindel ,kas postitan õigesse kohta kui ei siis palun tõstke ümber.
Tahan oma mure ära lihtsalt kribada.

Niisiis ma olen 14aastat vana ja mulle tundub ,et maailm liigub tohutul kiirusel selles mõttes ,et ma lihtsalt ei jaksa eluga sammu pidada.Esiteks sõbrad kes klass eespool või rohkem hakkavad juba kooli lõppetama ma lihtsalt ei suuda harjuda mõttega ,et nüüd ma oleks just kui üksi.See vanem õpilane ja meist enam kedagi eespool polegi...kardan ,et äkki kui end jälle avastan olen sunnitud juba koolist lahkuma et suunduda elub elama.ma olen nüüd suur nagu selline keda ma kunagi bäiksena vaatasin ja kartsin.Kunagi ma tahtsin olla suur ags nüüd tahan jälle olla see pisike poiss kes kunagi unistas oma elust. Ma kardan et ehk mu teod ei küündi mu unistusteni ja ma ei saagi oma elu täis väärtuslikult elada...

Ma vabandan kirja vigade pärast ma toksi telefoniga ja kui ma kirja vigu hakkaks parandama peaksin kõik ära kustutama.

Aitäh.

Re: lihtsalt südamelt ära

Kunagi kui ma vist 5. klassis olin ja vaatasin suuri (ehk siis 12. klassi õpilasi), siis mõtlesin ka, et nad juba nii suured ja nii targad ja kindlasti teavad mis nad tahavad. Ja kohe kindlasti, kui keegi neile meeldib, siis nemad on juba nii suured, et julgevad minna ja lihtsalt öelda: "Sa meeldid mulle!"

22aastasena olen avastanud, et vanusega ei kaasne see, et on kerge minna teise inimese juurde ja põrutada: "Tead, sa meeldid mulle!" Ja noh... oma elu peal olen küll, kuid endiselt on teadmatus, et kus kohas ma nt järgmine aasta elan ja mida teen. Ja siis ma arvasin nooremana, et selles vanuses on juba mees ja laps ja maja ja stabiilsus... Nii palju siis sellest.

Teismeeas on eksistentsiaalsete ja selliste "suurte" küsimuste üle mõtlemine täiesti normaalne, kui see sind kuidagi lohutab. Sul on veel piisavalt aega ja võimalusi, et töötada oma unistuste suunas ja elada oma elu täpselt selliseks, nagu sa ise tahad. Ühed sõbrad kaovad, teised tulevad. Kas siis gümnaasiumist, kutsekast, ülikoolist, hobidest, töö juurest. Kust iganes, aga tulevad. Nii et üksi ei jää sa kindlasti.
Vasta

Mine “Endaga toimetulek”