Inetu

Ma olen inetu, hästi inetu.
Öeldakse, et välimus on kättevõtmise asi ning mis ei meeldi, seda saab muuta. Aga mina ei saa ennast muuta. Meik ei kata mu näojooni, armid mu kätel ja jalgadel ei kao ning kõik näevad ja teavad, mida olen endaga teinud. Miks on mind nõnda ebameeldiva välimusega "õnnistatud"? Oleks siis kasvõi üks asi ka minule antud, mille üle uhke olla.
Ma vist ei loodagi siit mingit abi saada, pigem tahtsin lihtsalt seda välja öelda, mida muidu ei julge.

Re: Inetu

Täna olen seksikas poiss
oh jeesus kirstus maria lamba otsas, halasta mulle. Saa üle et sa oled "inetu". Ela edasi, nagu kõik inimesed enne sind ja kindlasti ka pärast sind.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

Kahjuks pole see nii lihtne, et lihtsalt "üle saada". Olen proovinud, ausalt. Endale peegli ees valetamine, et olen ilus on bullshit ja mõttetu. Kes peaks ilusaks arme mu kätel, mida ise tekitanud olen? Mitte keegi.
Tabletid ei aita. Psühhiaater ei aita. Hullaris olemine on mõttetu ning ei tee midagi paremaks, kooliga tekivad ainult jamad seal olles.
Ma olen kole ja suren koledana. Ilmselt üsna varsti.

sa ei peagi endale peegli ees valetama, vaid tegema selgeks selle, et tähtsam on olla ilus seest, mitte väljast.
tänapäeval on lõikumine väga levinud ja sa leiad kindlasti inimesi, kellele meeldid sellisena nagu oled.

Armidega saab leppida ja sellega tuleb tegeleda. Armid on ilusad.
Välimust saad muuta nii palju kui võimalik aga see mis on, see on siiski... ma ise olen sõna otseses mõttes rõve, tõesti olen, aga vahel leidub ka päevi, mil ma kuidagi midagi teen nii, et ma olen lausa ilus enda arvates. Hoiavad siis juuksed sel päeval paremini või meeldib riietus (tavaliselt ei meeldi seegi, sest noh.. jah, ma südamest vihkan oma välimust tegelikult) ja ega suurt selle vastu teha ei olegi.Ma jälestan ennast juba päris pikka aega, 12-aastasest peale on esimesed mälestused seoses sellega, 14-aastasena oli koolis puudumiste põhjuseks tihtipeale just see, et ma olingi nii rõve, et ma ei suutnud uksest välja minna ega end kuidagi paremaks muuta. Pole mingi pubekamure, saan 20 (noor vist ikkagi, kuid siiski) ja probleem pole kuhugi kadunud - ma lihtsalt tõesti olen kole. Rõve, rõve... ohh.. ma nii jälestan end. Aga vahel tuleb ka sellisena välja minna. Talvel saab end kapuutsiga peita ja oma vohava tuka välja poole näo ette jätta. Naljakas, et ma ikka veel teen seda, ise täiskasvanu, ikka veel mind huvitab.. ei peaks ju ometi tegelikult. Midagi ei saa sinna parata. Aga näed, ikka huvitab. Ja huvitav, et kui ma end ilusana tunnen, kas siis arvan ainult mina seda või tundub see teistele ka nii... vist ikka tundub, tujust ja kõigest sõltub välimus. Kui tunned end koledana, siis tunnevad kuidagi teised ka seda, et midagi on korrast ära. Vist. Aga noh, ma ei tea, mida ma ajan või kas see pidi nüüd kuidagi aitama. Igal juhul armidega olen ma leppinud ja need ei kõiguta mind absoluutselt, pole kunagi seda teinud.. algusest peale elanud mõttega, et nad lihtsalt on minuga ja jäävad ja et see on okei.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Jänes kirjutas:Välimust saad muuta nii palju kui võimalik aga see mis on, see on siiski... ma ise olen sõna otseses mõttes rõve, tõesti olen, aga vahel leidub ka päevi, mil ma kuidagi midagi teen nii, et ma olen lausa ilus enda arvates.
Äh, Jänx, ära aja. Kui sust esimest korda pilti nägin, siis olin just üllatunud, et sa nii ilus.

termomeeter kirjutas:
Jänes kirjutas:Välimust saad muuta nii palju kui võimalik aga see mis on, see on siiski... ma ise olen sõna otseses mõttes rõve, tõesti olen, aga vahel leidub ka päevi, mil ma kuidagi midagi teen nii, et ma olen lausa ilus enda arvates.
Äh, Jänx, ära aja. Kui sust esimest korda pilti nägin, siis olin just üllatunud, et sa nii ilus.
Näita seda pilti!
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Jänes kirjutas:
termomeeter kirjutas:
Näita seda pilti!
Oi, see oli nii ammu, ei usu, et mul seda pilti enam on. Kui ta mul üldse arvutis oli. Ei mäleta kahjuks. Aga minu meelest oli see isegi kaks pilti korraga, nii et ei saa ka olla, et kuidagi õige nurga alt tehtud pilt ja vale mulje.

Hah, ma pole just otses mõttes inetu, aga ebameeldiv vist küll. Üks õpetaja ütles mulle kunagi, et ma näen välja nagu KGB ohvitser. Näost on võimatu emotsioone välja lugeda ja silmad on külmad, klaasistunud ning tühjad.
Vasta

Mine “Endaga toimetulek”