segadus

Tibid

Hipsterid

Eikeegid

mina olen see eikeegi, ei kuulu kuhugi, ühtegi stiili, ei leia oma inimesi..kuulan nii lampi muusikat, mis vaid mind õnnelikuks teeb. Ei käi pidudel, sest need ei meeldi mulle lihtsalt, tore oleks lihtsalt istuda ja jutustada, teha piknikke ja olla rõõmus, ei mingit alkoholi, lihtsalt olla, jah, ma olen lapsik, vägagi, aga miks raisata enda elu? Laps saad ju olla nii vähest aega..Ma ei sobi siia tänapäeva maailma, kust endast peab alati mingi kuvandi looma, et olla isiksus. Saaksin ju sellest kõigest mitte välja teha, aga see lihtsalt sisemiselt häirib mind kogueag. Ma ei tea mida teha. Ma ei sobi kuhugi. Hoian end tagasi, sest kardan. Kuid samas olen üsna pohhuist ja ega ma midagi ette ka ei võtaks ja siis juhtubki nii, et ei leia ennast üles. Ja enesehinnang on null. Vabandust, et nii arusaamatu tekst. Aga kas teid ei häiri see tänapäeva noorte arusaam, et kui sul on facebookis ilusad pildid ja kuulad head muusikat (ehk siis sama muusikat, mida teised), siis oled isiksus ja huvitav inimene? ilmselt mitte

Re: segadus

Esiteks, ei soovita inimesi lahterdada. Ossid, tibid, hipsterid.. minus on nt nii hipsterit, ossi kui ka tibi, haha. Inimene on inimene.. oma heade ja pahadega. Usun, et saad aru, mida sellega öelda tahan.

Vastates su küsimusele, siis eks ta natuke kurb ole, et tänapäeva noored tõesti postitavad endast igasugu pilte (mis mind häirivad) või kuulavad muusikat (mis mulle ei meeldi), aga asi on selles, et alati leidub inimesi, kes teevad seda, mis mulle ei meeldi. Las nad teevad seda, mida õigeks peavad.. see on ju nende elu. Mina elan oma elu ja nii lihtne see asi ongi.

Soovitan mainitud pohhuismiga tegeleda. Kes otsib, see leiab. Ehk siis kui sa otsid inimesi, kellega sul oleks hea suhelda, siis sa ka suure tõenäosusega leiad. Ja seeläbi suure tõenäosusega su enesehinnang samuti tõuseb. Kui tunned et ei suuda sellega üksinda hakkama saada, siis pöördu psühholoogi poole, kes vb isegi aitab.
Vasta

Mine “Endaga toimetulek”