Üksildane

Tere.

Ma tunnen end koguaeg nii üksikuna, näiteks täna hommikul ärkasin,ja teadsin,et mulle tuleb sõbranna külla, kedagi muud mul ju pole, ja siis tuli mulle sõnum, et ta ei tulegi..Ja tuju oli juba kurb..Siis hakkasin mõtlema,et läheks oma poisiga mereäärde jalutama, ja siis vaatasin ilma, nii tuuline ja külm, jälle läks tuju halvemaks..Nüüd ma ei teagi mida teha, tuju on nii masendav, ja mul on nii tühi olla, nagu kedagi teist polekski..tahaks praegu kuhugi maja katusele minna kõrgele ja, et tuul mu sealt kuhugi ära puhuks..

Re: Üksildane

Heili kirjutas:et mulle tuleb sõbranna külla, kedagi muud mul ju pole
Heili kirjutas:et läheks oma poisiga mereäärde jalutama
Vastuolu Sinu enda lausetes. Sul on ju Sinu poiss, kes peaks ju olema kui Su kõige parem sõber. Kutsu ta omale külla või mine talle külla. Tehke midagi koos. Te olete üksteisel olemas.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Üksildane

Sul on Su poiss ja Sul on Su sõbranna, ma võin olla küll pime, aga ma ei näe siin konkreetset probleemi. Jah..., korista, kuula muusikat, loe midagi head, söö midagi magusat, tee endale teed, räägi poisiga mobiiliga (kui kokku ei ole võimalik saada) vaata mõnd head filmi
Vahel on hea ka üksi olla, lubada terve päev ainult endale.
elu peaks olema ilus
Vasta

Mine “Endaga toimetulek”